Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel podkręcił tą kartę do 650/1750 (ja widzę potencjał dalszy, ale olewam)

 

 

Jak przesmarować normalnie. Masz trzy malutkie śrubki w wentylatorze (które są przkręcone do radiatora), odkręc je. Odwróć wentyl i lekko odklej nalepke (prawdopodobnie jest tam gwarancja na wentylatorek. Ja zawsze używam oliwy z oliwek, ale teraz nie było i dałem zwykły olej kujawski. Wiem, parodia przy 80 stopniach sie zatrze, ale działa i jest cisza. Następnym razem tak jak mówi Niemiec najlepiej jakiś Silnikowy. Poobkręcaj pary razy śmigłem i naklej spowrotem nalepke.

 

 

 

Pierwszy raz od kilku lat mam stery Nvidi (jak wyłączyć komendy z (alt s) polskie ś, bo wyskakuje mi odświeżanie.

 

 

 

Ogólnie, dzięki Niemiec za szybką realizacje zamówienia. Jestem zadowolony :) (Przesiadka z 9600pro)

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem co wy sie tym zalmanem tak podniecacie wszyscy, jest tyle lepszych chlodzen. Nie lepiej kupic wersje bez zalmana ktora lepiej sie kreci i chlodzenie dokupic pozniej??

Dlaczego gorzej się kręcą?

A znajdź mi lepsze chłodznie od tego zalmana w cenie 30zł, jeżeli rzeczywiście taka byłaby różnica pomiędzy galaxy z zalmanem a bez zalmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm, to wiec trzeba ostroznie z ta nalepka na wentylatorze, skoro to jest gwara... wole tego nie ruszac, ale moze sprobuje ;) dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gorzej się kręcą?

A znajdź mi lepsze chłodznie od tego zalmana w cenie 30zł, jeżeli rzeczywiście taka byłaby różnica pomiędzy galaxy z zalmanem a bez zalmana.

poszukaj wypowiedzi arche gdzies w tym temacie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby konkurencja dla Galaxy?

 

Frazpc

 

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze sie dołączy do tego pojedynku i ceny spadną do powiedzmy 350 zł :) , w lipcu A3000+ ma kosztować 79 dolców, oj szykuje się wreszcie zmiana złoma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Sparkle ma kosztować 129Euro nie będzie niestety konkurencją.

 

Ciekawi mnie kiedy Galaxy pojawią się w końcu w sklepach. We Wrocławiu wszędzie mówią, że hurtownie, u których się zaopatrują nie mają tych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie konkurencją, przecież nikt nie kupi Sparkla, skoro będzie mógł taniej kupić Galaxy i podkręcić go nawet bardziej niż Sparkle. Obie karty mają pamięci 1.2 ns, więc nie sądzę, żeby te na Sparklu osiągały większe prędkości. Jedyną przewagą nad Galaxy może być rdzeń zasilany wyższym napięciem, ale to też nie kłopot, bo na pewno już niedługo będą mody BIOSu do 7300GT i będzie się dało zmienić napięcie na rdzeniu. Z w/w powodów Sparkle będzie się słabo sprzedawał, więc szybko stanieje, potem Galaxy stanieje więcej niż Sparkle......... :) , dobrze by było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcpop.com/doc/App/143185/000298509.html

 

7300gt SLI (800zl) vs 7900GT (gdzie tu miejsce dla 7600GT za 700zl) :D

 

Jesli kogoś interesuje test Gainward 7300gt na ddr3 (Limited Edition, standardowa jest na DDR2)

http://www.hardwarezone.com/articles/view....d=3&id=1962

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tylko, ze Gainward w moich oczach nigdy nie byl jakas dobra firma robiaca karty graficzne... jedynie jego gf 3 byly lepsze na tle innych producentow... z gf 4 juz tak ciekawie nie bylo, cos tam jeszcze w serii fx (5900xt z pamieciami 2.2ns) Gainward znaczyl, ale od czasow 6800 robil dosc slabe grafy (do tego drogie) -> to zostalo mu do teraz

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ramik dojdzie wraz z dyskiem 160 GB juz w poniedziałek. O Niemiec widze że mieszkasz niedaleko mnie :D

 

To dałby rade ten zasilacz z ta kartą?? Szkoda że nie daja na raty bez jakiegos smiesznego zaswiadczenia o pracy ;/ ;-)

 

A i jeszcze jedno pytanko jaka jest najlepsza karta z passywnym chłodzeniem ?? lub z mega cichym do 400zł :P

Edytowane przez Fishu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może linka do jakiegoś sklepu gdzie jest Galaxy gf 7300gt 256mb 1.2 ns 500/1400 zalman ? Czy w ogóle można spotkać 7300gt z 1.2 ns czy najszybsze wersje to 1.4 ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rzucilem się na 2 x 7300 GT Galaxy 256mb po tym jak zobaczyłem link z testu SLI :)

jako że jestem w trakcie zmiany platformy, co potrwa jeszcze z dwa tygodnie, to jak ktoś w Lublinie ma ochotę to

gdy tylko karty przyjadą do mnie mogę wpaść z nimi żeby "pomęczć je" w SLI B-) a jak nie to wyniki podam jak

skompletuje cały sprzęt.

 

yuucOm- na allegro są jeszcze 2 sztuki Galaxy 1.2 ns po 390 zł za sztukę, 6 godzin do końca aukcji.

piotralek był szybszy

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mówisz :mad:

bylo wczesniej w temacie, ogloszenie na gieldzie chyba tez....

 

 

Dziekie za szybkie odpowiedzi :). Mam jeszcze małe pytko. Jak nie zalman to co najlepiej założyć na te galaxy przy oc ? bo silencera nie widze a inny nie znam :oops:.

IMO najlepiej dokupic zalmana odzielnie, bo jest fajny a ten dawany standardowo przez galaxy ma mniejsze smiglo i radiator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW niezły wyniczek ...

 

Zapowiada sie że 7300GT będzie pierwszą kartą nadającą sie na SLI ... ciekawe jak wyniki w grach , szczegulnie ważne jest porównanie z 7600GT ... bo jak by na to niepatrzeć to 7300GT w SLI można mieć za 650 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...