Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2201

Myśle że tylko vmem.. może jeszcze zmnień te standardowe radiatorki bo może z nimi jest coś nie tak i robią za izolatory :P Podbij troche napięcie i powino być ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Tak coś czuje ze te 256mb to nie był dobry wybór.. Bo widze że mi lancowi i innym karta ma cięzko przekorczyc 1900mhz.. A szkoda ;E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak coś czuje ze te 256mb to nie był dobry wybór.. Bo widze że mi lancowi i innym karta ma cięzko przekorczyc 1900mhz.. A szkoda ;E

To sprawa naprawde losowa... ja mam 7600gs 128MB ktorego pamieci chodza tylko do 832mhz NIC wicej... a mialem nawet 2,15v i nie bylo zadnej roznicy miedzy 1,9v... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ale jakiś dziwny przypadek że akurat Ci co mają 256mb pamięci mają trudności przekorczyć 900-920Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest dziwne, bo jak mówiłem wcześniej miałem taką samą kartę tylko Rewizję A2 a pamięci hulały na 940MHz tylko, że jak mierzyłem tam na nich napięcie to pokazywało, że jest ~1,9V z tego, co pamiętam a nie robiłem na nich Vmem. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest dziwne, bo jak mówiłem wcześniej miałem taką samą kartę tylko Rewizję A2 a pamięci hulały na 940MHz tylko, że jak mierzyłem tam na nich napięcie to pokazywało, że jest ~1,9V z tego, co pamiętam a nie robiłem na nich Vmem. :-|

pewnie miales na niej hynix'y a nie samce ;) zajrzyj do faq :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak coś czuje ze te 256mb to nie był dobry wybór.. Bo widze że mi lancowi i innym karta ma cięzko przekorczyc 1900mhz.. A szkoda ;E

A grasz w marki? 256 jest sporo wydajniejsza w nowych grach.

 

Temp grafiki jaką podałem jest przy otwartej obudowie i wentylatorem 200x200 stojącym w kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Lubie pograć i po overclockować :) No w palanach mam zdjecie galaxowego pierdźka i dać od spodu 80x80 które przy okazji bedzie wiało na pamięci. Ciekawe co z tęgo wyniknie ;] Aby temp po zmianie pasty i tym 8x8 na 1.6v była 70* w stresie mysle że jest do osiągalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Moje postanowienie to zejśc poniżej 70* :E Dam do obudowy wentyl wyciagający to już mam 2* mniej paste 2 -3* mniej a wentyl 80x80 puszcze na 12v... Powinnienem zejść do 68* I ukaże się moim oczom pewnie 800MHz [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ti ile ida konkretne pamiatki zalezy tylko od sprawy losowej i niemyslcie sobie ze kazde robia ile tam....jak sie trafi tak jest tak samo z gpu dlatego niewiem dlaczego takie poruszenie wywoluje to ze nie idze iles tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ti ile ida konkretne pamiatki zalezy tylko od sprawy losowej i niemyslcie sobie ze kazde robia ile tam....jak sie trafi tak jest tak samo z gpu dlatego niewiem dlaczego takie poruszenie wywoluje to ze nie idze iles tam

Bo przyjęło się i wszyscy myślą że wszystkie robią 800-850 i jak ktoś tego nie może osiągnąć to bulwers, niestety działa tu zasada każda karta kręci sie inaczej i tak już chyba zostanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Z tymi napięciami na mem to też są różne sceny [; Ja moje schłodze to zobacze co potrafią na max ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie cos strzeli :/

 

nVIDIA GeForce/Quadro XTreme-G Driver 93.81 Windows 2000/XP - Land podawał link do nich, guziK! wczensiej były problemy ze sciagniecim, teraz link jest nieaktualny(na samej stronie) Jak gdzie ich szukac? mam teraz domyslne i obraz mi klatkuje przy przegladaniu www :P wrrrrrrrr

 

EDIT: Dzieki ige007 Perwszy link chyba cos nei ejst zbyt trafnym, byłem na niej wczesneij, ale do drugiej strny sie nei dokopalem. TXs.

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może te wynik, że np. 600Ω = 1,85V itd.? Chodzi mi oczywiście o Samsungi :mad:

657Ω - 2,14 V

612Ω - 2,22 V

600Ω - 2,3 V

 

wiecej niezapisywalem

 

@Jacek

google nie gryza....

http://www.tweaksrus.com/index.php?option=...&Itemid=41/

http://www.hwupgrade.it/download/file/3002.html

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy około 1,65v i GPU 785mhz miałem 61*C w stressie ;]

Dodaj, że przy otwartym oknie [;

 

Moje postanowienie to zejśc poniżej 70* :E Dam do obudowy wentyl wyciagający to już mam 2* mniej paste 2 -3* mniej a wentyl 80x80 puszcze na 12v... Powinnienem zejść do 68* I ukaże się moim oczom pewnie 800MHz [;

No to jest do osiągnięcia, ale bez dodania czegoś w stylu tego co ja mam będzie problem. W sumie ja mam teraz na 76GS przy 1.55 i 780Mhz 72* podczas giercowania w TDU :]

 

657Ω - 2,14 V

612Ω - 2,22 V

600Ω - 2,3 V

 

wiecej niezapisywalem

Dodałem do faq ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Te pentagramy freezone dały mi 26mhz.. Nawet jak im dawałem więcej V to i tak wynik był taki sam.. Chłopaki!!! Trzeba jakoś wymyślić vddq ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-| Mam problem z karta :angry: mój wynik w 3dmarku03 to 0,5 k :blink: dlaczego sie az tak zmniejszył na poprzednim sprzecie(amd 64 3000, asrock 939dual-sata2) miałem powyżej 14 k a teraz mam c2d e630@2,5 Gh :cry: Prosze o pomoć bo niewiem co sie stało :cry: Gry mi tez wyraźnie swolniły i sie zacinają :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem opór tego rezystora, co odpowiada za pamięć i jego opór wynosił 732 Ω. Wtedy bez artów pamięci szły na 750MHz. Zmniejszyłem opór do 702 Ω i pamięci od razu poszły na 800MHz. Z tego, co pamiętam to na tamtej grafice miałem opór pamięci ~630 Ω. Czyli jednak, Vmem pomógł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to wiele razy <_< teraz zakończyłem instalacje windowsa i wszystkich sterowników i nic nie pomogło dalej ten sam problem :angry:

sprawdz na jakim pci-e dzila grafa :wink: a najlepije clear CMOS i ustwic wsio od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Może zmień też stery od grafiki.. ;] Może coś pomożę :) I daj proca na stock czyli zrób najlepiej clear cmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...