Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

Nie było mnie trochę czasu ale widzę pod sigu ige'a że niewiele się stało - 18k chyba nikt na razie w 2003 nie zrobił ;)

 

Mi się nie chce bawić - zainstalowałem najnowsze oficjalne stery i jest ok, mod lekki jest cały czas (tzn. chyba jeszcze daje rade to co w sigu). Teraz gram w SS więc to już nie Jagged Alliance i czasami o dziwo trzeba mu dołożyć te parę(naście) mhz więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

hehe puki co niemam czasu na zabawy z karta...imprezy,szkola itp ;)

hehehe coś o tym wiem tyle że u mnie to raczej wygląda tak: strona, szkoła itp :)

 

ps. nie ige'a tylko ige'rsa :D

OK. Następnym razem się nie pomylę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Fotomontaż czy sytuacja że ja przychodzę i ludzie robią nowe rekordy? Nie no to są jaja... spadam stąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotomontaż czy sytuacja że ja przychodzę i ludzie robią nowe rekordy? Nie no to są jaja... spadam stąd :)

Sytuacja taka, że ktoś mający C2D ma 7300GT i robi normalne wyniki jak na te takty i proca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Aha no to sorki - nie zauważyłem że proc to C2D a to wiele by tłumaczyło. Takty też ładne.. tylko pozazdrościć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów po chwili nieobecności ;> Jutro lub pojutrze przyjdzie mi 2x1GB na D9GCT, procek testowany na troche lipnych ramkach 2x256 na D9 i smigał w miare stabilnie na 4920mhz, karta dostanie wiecej papu i biosik z deltą, tak więc spodziewajcie się poprawy wyników ;]

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cichy

Dobre memki - fajnie

Tylko, że memki aż tak wyniku nie poprawią... Co celeron to celeron i nie spodziewajmy się cudów [;

 

Co do Mhz to czekamy na więcej ;] W Palitach drzemie moc :)

 

@Palato

Ja bym raczej obstawiał za tym, że za niedługo zobaczymy 18k ;]

 

@ige

Za dużo imprezujesz, za mało kręcisz :mrgreen:

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FrIkO

 

FAQ :!:

@Fredek

Po to jest faq, żeby nie zaśmiecać topica takimi bezsensownymi pytaniami, na które odpowiedzi są na 1 stronie :mur:

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Palato

Ja bym raczej obstawiał za tym, że za niedługo zobaczymy 18k ;]

raczej 19k..... :wink:

 

@ige

Za dużo imprezujesz, za mało kręcisz :mrgreen:

hehe no ja juz sie nakrecilem duzo...puki co niema checi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cichy

Dobre memki - fajnie

Tylko, że memki aż tak wyniku nie poprawią... Co celeron to celeron i nie spodziewajmy się cudów [;

 

Co do Mhz to czekamy na więcej ;] W Palitach drzemie moc :)

Ale teraz bedzie dual, no i ilościowo 2x wiecej ;] Poza tym CPU 700+ mhz ma wiecej od czasu ostatnich benchów więc coś tam da ;]

A co do Palita to wszystko się okaże w praniu :rolleyes:

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem pare dni temu nową sztuke. Rdzen oczywiscie B1. 590/1700 do testów stabilne, czyli rewelacji nie ma. Chociaz oc i ołówki jakos mnie nie kręcą po padzie ostatniej karty, postaram sie powalczyc na dniach.

 

Zwlaszcza ze szykuje sie sandiego i jakies lepsiejsze ramy ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Stałem się szczęśliwym posiadaczem 7300GT Zalman na AGP...

i to za jedyne 235zł (nówka na gwarze).

Nic tylko podziękować "zmarłemu" tj. padniętemu 9550XT.

 

Wyniki jakie tu uzyskujecie są hm.. wspaniałe.

Ale mojego 73GT czeka żywot tylko i wyłącznie na standardowych taktach, napięciach etc.

 

Coprawda nie mam aktualnie możliwości dogłębnego przetestowania grafy, bo mi 512MB elixirów padło.... i jadę na pożyczonej 128Mb kostce...

Ale po próbnym odpaleniu Scarface i tak jestem zadowolony...

W momencie jak dysk nie musiał doczytywać (hmm 5sek może :P) to i tak jak dla mnie, który miał 9550 jest super, ba, jest wspaniale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dotyczy raczej sterowników niż samej karty, ale że rzecz dzieje się na 7300 to piszę tutaj. Po zainstalowaniu sterowników (wersja 9x.xx coś bodajże) w prawym dolnym rogu przy każdym uruchomieniu Windows pojawia się dymek, że karta nie pracuje w trybie SLI czy jakoś podobnie. Za każdym razem trzeba kliknąć na niego by zniknął - po restarcie wraca.

 

Karta jest jedna, żadnego SLI nie ma, ale jak się pozbyć tego dymka ?

To nie mój komp, a ja nigdy nie miałem karty Nvidii, więc nie wiem, ale może Wy mi coś poradzicie, bo pewnie rozwiązanie problemu jest banalnie proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Instalował już ktoś najnowsze stery z guru3d czyli 97.73 ? Ja zainstalowałem jak na razie problemów nie zauważono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety bedzie i to calkiem sporo, szczegolnie w grach ktore potrzebuja mocnego procesora. Za to wykorzysta procesor w 100% :wink: W kazdym razie nie ma wiekszego sensu kupowac szybszej grafy do takiego procesora i mysle ze ta jest optymalnym wyborem jesli chodzi o cene, wydajnosc i marnowanie mocy grafiki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej sprzedaj tego xp-peka(teraz ladna kase mozna za nie dostac...)i przejdz na platforme z pcie-e bo teraz inwestowanie w socketA i agp jest bezsensowne

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w przyszłym tygodniu kupuje Galaxy Zalman 7300GT 1.4ns 128MB pci-e, i mam pytanie jaka jest bezpieczna granica OC tej karty, nie chce jej katować v-mod'ami itp, czy np OC na poziomie 600/1650 lub 1700 jest bezpieczne i łatwe do osiągniecia??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Bezpieczna granica dla oc bez vmoda nie istnieje :P Leci ile chcesz bo karta i tak się mocno nie grzeje - gdybyś robił moda to już możesz mówić o czymś takim.

 

Co do samych wyników oc - zależy jaki egzemplarz i z jakimi pamiątkami ci się trafi. W 2 poście w tym temacie masz spis oc przed modem i po modzie na kartach różnych osób, radzę tam looknąć ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maruh wreszcie ktoś z C2D sie trafi ( oprócz przemka) napewno bedziesz mieć karte na B1 także może być ciekawie :-P

Ciekawie będzie dopiero w kwietniu :sad: , teraz procek siedzi w kompie u brata, ja teraz siedzę na moim wysłużonym P4 530J 3Ghz@3.8Ghz :-P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...