Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

miernik 15zł ołówek 1.5ł zasilacz fortron 350watt 60zł :P Jakie masz temp? to spróbuje określić V :P

No własnie, dasz $$ bo mi nikt nie chce dac :damage_wall: kochaja mnie w domu nie? :rolleyes: hehe ~52*C w stresie na zalmanie[;

btw. 888 post :-P

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, głupie ołówki :lol2: max co "wymaluje" to 690mhz :damage_wall:, może źle maluje? jakies wskazówki? :wink:

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo już malowałeś, to przetrzyj rezystorek jakimś spirytusem czy coś, poczekaj chwile aż odparuje i maluj dalej, staraj sie równomiernie mazać, jak dalej lipa to troche mocniej dociśnij :wink:

 

p.s ehh...maj sie zbliża :twisted:= jakieś C2D :rolleyes: i wkońcu może delte rusze :damage_wall:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest low level system settings w RivaTuner? I czy instalowac to czy zostawić tak jak jest?

Tam się nie kręci, tylko zmienia identyfikację karty.

 

szukalem w temacie cos o hynixach, dopatrzylem sie 1 posta ze dla nich 2.2V jest bezpieczna granica. Czy to prawda ?

Dokładnie tak.

 

okolo 1.35-1.4v jeśli będziesz miał 70* to już 1.65-1.7v

Tak samo można mieć 70* przy 1.25v... Wszystko zalezy tylko i wyłącznie od chłodzenia, od warunków w jakich p[racuje karta, od prędkości wiatraczka itd... Po temperaturach nie da się określić napięcia...

 

Jak dużo już malowałeś, to przetrzyj rezystorek jakimś spirytusem czy coś, poczekaj chwile aż odparuje i maluj dalej, staraj sie równomiernie mazać, jak dalej lipa to troche mocniej dociśnij :wink:

 

p.s ehh...maj sie zbliża :twisted:= jakieś C2D :rolleyes: i wkońcu może delte rusze :damage_wall:

Komunia time ? B) Brat, siostra ? ;]

Co do malowania, to można malować jeszcze po krawędziach rezystora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, windows jest genialny :mur: nie ładuje mi 750mhz, max 690 pozniej juz do 500 wchodzi :mur: brawo! :D nie chce mi sie juz 3 raz dzis formata robic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Fredku bedziesz miał konkurenta ;]

WC będzie złożone jak tylko paczka z realitynet mi przyjdzie z wężami i szybkozłączkami(zamówienie złożyłem 23 marca, a paczki do dziś nie ma... :mur: ) A zaraz po obniżkach intela szykuje się E6600 :lol2:

 

Palit na AC przeszedł smarka na 870MHz, delta -100, napiecie chyba 1,68V, nie pamietam już dokładnie :P Tak więc na WC powinno 900 stuknąć :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

cichy killer mocno zmodywikowales to AC? bo to raczej nie możliwe.. Moja galaxy na 1.68 delta -100 robi 870 jak narazie.. moze byc wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E6600 powiadasz....no u mnie już tak kolorowo może nie być bo pewnie będzie coś pokroju E4300, tak czy siak trzeba troche zamącić na HWbocie w 3d markach :wink:

Na obecną chwilę planuje E6600 i jeśli nie będę miał jakiś nieplanowanych wydatków to procek powinien byc u mnie ok maja, może troszke później ;]

 

cichy killer mocno zmodywikowales to AC? bo to raczej nie możliwe.. Moja galaxy na 1.68 delta -100 robi 870 jak narazie.. moze byc wiecej

Zaraz poszukam fotek, bo fonem robiłem więc sam zobaczysz ;> Może też nawet screen się znajdzie z wynikiem z 3d marka.

 

EDIT:

Tak jak obiecywałem, zapodaje fotki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A tak prezentowało się wszystko podczas testów kilka tygodni temu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I na koniec link do orba:

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2734218

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

156 i w obu

bez delty GPU idzie na 750 MHz ( oczywiscie jest Vmod z potencjometrami)

jak ustawie delte na te 156 to idzie tylko do 770MHz ( tylko 20MHz wiecej ) powyzej 770MHz pojawiaja sie zolte kropki w AtiTool

Dlaczego tak sie dzieje , co jeszcze zrobic aby podwyzszyc GPU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Warto brac Galaxy 7300gt z pamieciami 3.3 ns 500/1332 mhz ? oczywiscie 128mb/128 bit.

 

bo w dobrej cenie sa , ok. 70 zl od tych 1.4 ns :-)

 

pozdr.

piotres

Jak już to nie 1332 tylko 666(333) ;] na memkach 3,3ns taktowanie jakie podałeś jest raczej nieosiągalne. Lepiej zrobisz kupując wersje z ddr3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega włąsnie dziś zakupił takie cuś Gigabyte GeForce 7300GS 256 DDR2, mowi że mu tdu chodzi 1280x1024@high :damage_wall: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

kolega ma wyobraźnie.. :]

 

Piotres raczej 2ns :P Jak już to bierz 1.4ns są tanie nawet przemek1988 ma do sprzedania więc zapytaj i daj ją pod FC\DI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma wyobraźnie.. :]

 

Piotres raczej 2ns :P Jak już to bierz 1.4ns są tanie nawet przemek1988 ma do sprzedania więc zapytaj i daj ją pod FC\DI :P

Chciałeś żebym zapodał fote mojej karty z mega el0 pr0 chłodzeniem, ale skomentować to już nie możesz? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez delty GPU idzie na 750 MHz ( oczywiscie jest Vmod z potencjometrami)

jak ustawie delte na te 156 to idzie tylko do 770MHz ( tylko 20MHz wiecej ) powyzej 770MHz pojawiaja sie zolte kropki w AtiTool

Dlaczego tak sie dzieje , co jeszcze zrobic aby podwyzszyc GPU ?

To znaczy, że masz słaby rdzeń i max delta to -20. Teraz sobie zmień bios na takiego z deltą -20, a nie -100 ;] Czyli 256-20=236 - to wpisujesz w Nibitorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Sorry zapędziłem się.. Jedno jest pewne PELEN roX!!! Cooler od amd? Jakie masz temp stres idle? v colo 1.65v? bo jak u mnie w pokoju upał woda się nagrzała i mam idle 31-32 ;/ Ale v 1.66v stres koło 1.7v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne jest to że na rdzeniu było mniej niż 1,7V, bo tyle to nigdy nie dawałem, temp nie pamietam niestety a screeny się gdzieś zapodziały ;/

 

EDIT:

Dołączona grafika

Co prawda tylko 770MHz ale bez delty ;>

 

PS: cooler jest od Athlona XP, jest zrobiony w 95%z alu, a sam styk z GPU jest z miedzi ;]

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...