Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem. Wczoraj zmieniłem graf na galaxy 7300gt pci-express z galaxy 7600gs agp. Płyta główna to asrock4core :mur: (już nie długo). Na grafie agp e4300@2700 i grafa 700/800 i wszystko ok, a teraz 2.4 na procu i grafa nie idzie więcej niż standard. Jak puszczam proc na 2.7 to grafa durnieje monitor gaśnie, sprzęt się wiesza.

Jakieś pomysły jak to naprawić.

 

Pozdro B-)

 

Dodam, że według producenta płyta nie obsługuje tej grafy :blink: .

Edytowane przez mancekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z tymi plytami asrocka co niby obsluguja i agp i pci-e jest problem. Bo o ile karty AGP wszystkie dzialaja, to niektore karty PCI-E moge z nią siie gryźć. Oczywiscie zalecana wymiana mobo . Moze nowy bios cos zmieni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga 7300 gt moge miec za 150 zl wiec nie wiem czy az tak sie oplaca kupowac tego 7900 a poza tym bajer ze masz 2 grafy pod maska:D

A jaka frajda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens brac nowego Palita 7300GT 256mb Sonic DDR3 za 219zl, jak to jest z pamieciami u niej?? Czy to jest loteria czy 2ns czy 1,4ns czy kazde są 1,4ns?? Chciałbym chociaz te 1400 na pamieciach.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens brac nowego Palita 7300GT 256mb Sonic DDR3 za 219zl, jak to jest z pamieciami u niej?? Czy to jest loteria czy 2ns czy 1,4ns czy kazde są 1,4ns?? Chciałbym chociaz te 1400 na pamieciach.....

 

 

a nie lepiej dolozyc do starego poczciwego galaxy? uzyanego dostaniesz za 170 zl nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej dolozyc do starego poczciwego galaxy? uzyanego dostaniesz za 170 zl nawet

Lepiej* i z tym 1600 na memkach to różnie bywa - czasami to się okazuje tylko 1550.

 

*a jeszcze lepiej sonic 76gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały update FAQ - dodałem info o modzie w przypadku innego ustawienia zworki + info o bezpieczeństwie [;

 

Zapraszam wszystkich z 7300GT do wysyłania mi swoich wyników w 3DMarku do mini rankingu w 1 poście :) Wzór tego co powinniście mi wysłać:

wynik - nick - Firma 73GT ilość mem Mb - takty gpu/mem (normalne taktowanie, nie w DDR) - vgpu X.Xv/vmem X.Xv - ORB (podlinkowane)

A no wrócił :mrgreen: :blurp:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały update FAQ - dodałem info o modzie w przypadku innego ustawienia zworki + info o bezpieczeństwie [;

 

Zapraszam wszystkich z 7300GT do wysyłania mi swoich wyników w 3DMarku do mini rankingu w 1 poście :) Wzór tego co powinniście mi wysłać:

wynik - nick - Firma 73GT ilość mem Mb - takty gpu/mem (normalne taktowanie, nie w DDR) - vgpu X.Xv/vmem X.Xv - ORB (podlinkowane)

No no no taki ranking to dobry pomysl... szkoda ze w 1 poscie tematu 7600Gs/gt nie da sie tego zrobic :0.. kontaktowalem sie ale zero odzewu :]

 

Ps. LAnc Powrocil :P Hehehhe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Walczę teraz z galaxy 7300gt 128mb.

Na stanadardowym napięciu max 500/900. :mur: zaje... egzemplarz :mur:

 

Max oc do tej pory

 

Dołączona grafika

 

temp max.58'C

Lecieć dalej z v i dodać deltę?? jakiej temp nie przekraczać przy jakim napięciu B-) ??

thx

Edytowane przez mancekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Walczę teraz z galaxy 7300gt 128mb.

Na stanadardowym napięciu max 500/900. :mur: zaje... egzemplarz :mur:

 

Max oc do tej pory

 

[url[/url]

 

temp max.58'C

Lecieć dalej z v i dodać deltę?? jakiej temp nie przekraczać przy jakim napięciu B-) ??

thx

 

Do 70* ale tej granicy juz raczej nie przekraczaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecieć dalej z v i dodać deltę?? jakiej temp nie przekraczać przy jakim napięciu B-) ??

thx

Jak chcesz więcej Mhz to co stoi na przeszkodzie ?

 

A co do 2 zdania to polecam przeczytać FAQ i nie zadawać głupich pytań :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz więcej Mhz to co stoi na przeszkodzie ?

 

A co do 2 zdania to polecam przeczytać FAQ i nie zadawać głupich pytań :mur:

 

Faq czytałem, a pytanie nie wydaje mi się głupie.

Czy przy większym napieciu np. 1,75v należy zachować niższe temp. niż przy 1,50v??

Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ta karta może pracować bez problemu nawet mając 90* ;] Ale przy napięciach wyższych od 1.55 to już lepiej dać na nią jakiś dodatkowy nawiew, szczególnie na sekcję zasilania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Lanc dobrze mówi. Moja karta chodzi już 3miesiące na napięciu 1.65stress z nawiewem i nic jej nie jest. Miałem ac i tempy 85* stres teraz wc i jakieś 50stress. Myśle że granica to 80* bo wtedy już i większe V nie daje dodatkowych MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis pobawilem sie troche delta, max dla gpu to 760, po ustawieniu delty - 40 kreci sie do 800 ale w 3d marku 2003 po pewnnym czasie wysypuje sie mnostwo trojkatow. jak ustawilem delte -80 to nawet na 760 dla gpu od razu wysypywaly sie trojkaty... czy moral z tego taki ze nie nalezy zmniejszac zbyt mocno delty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Co powiecie na 19k pkt w smarku 03 na 73gt ? ;]

Czym chcesz nas zaskoczyć? Masz jakiegoś asa w rękawie? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...