Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

sector 950mhz to juz za dużo.. Nie każdy ma pod reką Di lub ln2

 

@ lanc za ciepło jest na 900MHz

Ja moge zrobc 900Mhz na WC.. 950MHz Na Di, a 1000MHz MOZE by pyknelo na LN2 :rolleyes: - moze bo jeszcze nie bylo okazji :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sector 950mhz to juz za dużo.. Nie każdy ma pod reką Di lub ln2

 

@ lanc za ciepło jest na 900MHz

Zaraz za ciepło... Ja zrobiłem 895Mhz na 7600GS przy 1.7v i 80* w stresie... Także nie gadaj, że za ciepło tylko daj więcej V...

900Mhz club - el0 i pr0

950Mhz - elita ;] Chcesz należeć do elity, to musisz używac DI lub ln2 ;]

 

A takowa gdzie sie pojawi?

Na łamach portalu jak ryba skończy pisać [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem to vgpu na 1.71V :-P Delta -110 i gpu poszło na 920 mhz wiec chybanawet dobrze, musialem zjechac z pamiecia do 1620 nie wiem czemu, w 3dmarku 03 dostalem 15000 pkt prawie, tylko jak odpalilem stalkera to po paru sekundach sie zwiesil i wrocilo standard taktowanie, wyczysciulem moda i jade teraz tak jak wczesniej na 640/1800 bo po tescie bylo 82 stopnie na zalmanie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fuqs

Stalker się zwiesił bo miałeś za dużo Mhz ;] Musiałeś zjechać z memkami bo układ zasilania nie wyrabia z takim dużym OC memek + rdzenia [;

I bym zapomniał, witamy w 900Mhz club @ G73 :blurp:

 

@kamil2201 (k** zmień ten nick)

Jak widzisz, ludzie potrafią zrobić ponad 900Mhz na AC, a ty na WC jakieś bajki opowiadasz, że za ciepło itd :lol: ;;]

 

EDIT:

Jest brzydki, nie fajny i nie jest el0 i pr0 ;P

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamil2201 (k** zmień ten nick)

Jak widzisz, ludzie potrafią zrobić ponad 900Mhz na AC, a ty na WC jakieś bajki opowiadasz, że za ciepło itd :lol: ;;]

 

sesesese :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegoś ciekawego chłodzenia w zamian za standardowego galaxy, bo już cholery dostaje. Te małe "coś" zagłusza 5 wentylatorów i pompkę do akwarium :mur: Nowy pentak czy zalman to ok 50zł z wysyłką, a używany to już nie nowy, z łożyskami różnie bywa. W oko wpadł mi Accelero S2 odliczając przesyłkę (mogę kupić na miejscu), dołożę ok 10 zł, a komfort pracy będzie nieporównywalnie większy. U mnie z boku byłby nawiew z 12 cm (ok 850-900 obr/min) więc o temperaturę mógłbym sie nie martwić :)

 

Jedyne co mnie martwi to kompatybilność z innymi grafikami, a raczej jej brak z nowszymi modelami, ale o tym będę myśleć później, bo na razie grafiki nie zmieniam.

W planach mam budowę WC, taką od podstaw, włącznie z wytoczeniem bloczków (cup,gpu,nb), ale do realizacji jeszcze daleko więc chyba się skuszę

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc...

 

3DMark03:

Dołączona grafika

Screen się gdzieś zapodział, ale jest foto ;)

 

3DMark05:

Dołączona grafika

 

3DMark06:

Dołączona grafika

 

AquaMark3:

Dołączona grafika

 

Wyniki takie sobie ;) Na hwbota jeszcze wrzucać nie będę bo wszystko jest do poprawienia w niedalekiej przyszłości ;] Karty miał prawie 1.6V na GPU i te 770 to nie kres kart tylko poprostu nie mieliśmy zbyt dużo czasu na benchy, delta była standardowa, ponieważ Palit kolegi przy delcie -100 sypał artami a nie chciało mi się już kombinować i delta ustawiona do testów na def.

Kolejną rzecz to cep puszczony tylko 3,2GHz... Raz że był chłodzony boxem, bo nie miałem już dla niego bloku, dwa - miałem mało czasu żeby się oswoić z mobo kumpla :mur: i jeszcze ten bios...

 

Kilka fotek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bloczek z lewej strony robiłem o 7 rano, przed wizytą kumpla ^^

 

Co panowie na to? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Zamiast tych wentylków dałbym jeden wielki wentyl domowy ;] A jak lanc mówi wc na sli fajnie wygląda, a i fajne radiatorki na pamięciach. Cpu jakby miał więcej mhz to byłoby całkiem ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o wynikach to ja zapodaje mały przedsmak :wink: Karta 690/900 ;] Postaram sie zrobić takty z sygny i wtedy może być ciekawie ;]

 

3d mark 03:

Dołączona grafika

 

3d mark 05:

Dołączona grafika

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karcioszki miały w stresie 48*C (tyle maksymalnie zanowotał monitor w RT), a na kadeta dmuchał duży wentylator którym zwykle sam się chłodze podczas upałów ;] Wyniku z 3DM2001 nie zapodałem bo wynik był okrutnie niski.

Lanc, w Aqua dużo prockiem nadrobiłeś ;] Myśle że nastepnym razem bedzie dużo lepiej :rolleyes:

 

EDIT:

Widze że się kilka osób zbroi w ciężką artylerie :P Będzie motywacja żeby wyniki podciągnąć ;)

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

C2D za dużo miesza w tych markach.. ;] Daje kopa jak nie wiem co.. Ciekawe kiedy będzie mój e6420 na WC i karta 870\920MHz.. Jakiś wynik padnie ;] Tylko kiedy..

 

A może ktoś chętny wpłacić mi sume na c2d? Ktoś chętny? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2D za dużo miesza w tych markach.. ;] Daje kopa jak nie wiem co.. Ciekawe kiedy będzie mój e6420 na WC i karta 870\920MHz.. Jakiś wynik padnie ;] Tylko kiedy..

 

A może ktoś chętny wpłacić mi sume na c2d? Ktoś chętny? :lol2:

Ja ja ja... Tak samo miałeś zrobić miesiąc temu 900Mhz na gpu itd itd ;] Jakiś wynik pewnie padnie, ale i tak mnie nie złapiesz :blurp:

Hmm, a ostatnio coś mi się chwaliłeś, że masz 5000 zł... No ale ok, nie wnikam ;]

 

@Fredek

Potrafisz lepiej, i noł det [;

 

@Cichy

Temperatury świetne [;

Mogłeś dać deltę -50, tyle to każda karta da radę :D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam o poranku!

 

Zaznaczam, że trochę tutaj Was poczytałem, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

 

Chciałbym kupić nową grafikę 7300. Pytanie za 100 ptk.: którą?

 

- http://allegro.pl/item211754787_palit_7300..._1430_mhz_.html

 

- http://allegro.pl/item207721044_agp_galaxy...4ns_zalman.html

 

 

Jedna ma więcej pamięci i inni dlatego ją polecają (PALIT)...a inni twierdzą, że ona nie wykorzysta tyle pamięci i polecają szybsze pamięci (Galaxy).

 

Karta pod AGP...ceny ok 330zł...w testach benchmarka Palit wypadł lepiej. Jednak tutaj widzę, że większość używa Galaxy (podpisy). Zatem już zgłupiałem. Pomóżcie...chciałbym na dniach zmienić grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fuqs

Ja bym bral galaxy , bo jest rzeczywiscie standar4dowo szybsze i jeszcze wykrecisz. Ale do nowszych gier moze sie przydac juz 256 mb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fredek

Potrafisz lepiej, i noł det [;

Spokojnie :) Tylko nie wiem czy w te ciepłe dni karta nie będzie grymasić :? Bo E4300@3,3ghz mnie motywuje do ładnego wyniku....hmmm ale przecież noce są chłodne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral galaxy , bo jest rzeczywiscie standar4dowo szybsze i jeszcze wykrecisz. Ale do nowszych gier moze sie przydac juz 256 mb...

niestety nie zawsze z galaxy na agp jest tak jak z pcie, znajomy ma na agp i OC kończy się przy poziomie 580/1450, więc niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

@ lanc jak już to mam 3k które przeznaczam na inny cel i nic Ci do tego. Na komputery mi szkoda kasy wydawać i już. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fuqs

niestety nie zawsze z galaxy na agp jest tak jak z pcie, znajomy ma na agp i OC kończy się przy poziomie 580/1450, więc niewiele.

ee tam gadanie, to działa i w drugą strone, ja mam na agp i kreci sie na 685/1800 na stock V :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(przemekbydgoszcz @ 2 lip 2007, 11:51)

 

niestety nie zawsze z galaxy na agp jest tak jak z pcie, znajomy ma na agp i OC kończy się przy poziomie 580/1450, więc niewiele.

 

 

 

ee tam gadanie, to działa i w drugą strone, ja mam na agp i kreci sie na 685/1800 na stock V

Potwierdzam

Ja mam karte na AGP kupiona na allegro od ARCHE i kręci sie bardzo ładnie.

Bez v-modów kręci się 690MHz na rdzeniu i ok 980Mhz(1960) na pamięciach.

 

Tylko że ta karta przy twoim procku (AXP 1700+) nie rozwinie w pełni skrzydeł.

Przy moim 3200+podkręconym na 3600+ też nie chodzi na maxa bo w 3DMarku2003 mam około 13tyś pkt a na jakis A643200+ podkręconych troszkę to można wydusic 15tyś pkt.

Edytowane przez pietach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie odgrażałem że tu wrócę z jakimś wynikiem więc jestem :razz: Niestety wszystkie wyniki robione na singlu bo jedna kość Kingstonów mi padła :mur: :mur: No ale cóż....jak będzie dual to może cosik poprawie :wink:

 

3d mark 03:

Dołączona grafika

 

3d mark 05:

Dołączona grafika

9 pkt do 7k ehhh :lol:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...