Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z kreceniem Galaxy 7300GT 256MB DDr3 ,po podniesieniu obojetnie o ile wartosci GPU czy tez mem pojawiaja sie arfekty.

CO z tym zrobic?

A o ile zwiększasz? Bo pisząc obojętnie to można o 1MHz i sa arty? To na STD taktowaniu tez moga byc?

 

Napisz cos wiecej o swojej konfiguracji...(komputer itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj konfig :Athlon 64 3200+ ECS Nforce3 1Gb ramu zasilka Fortrona 350W ,grafa Galaxy 7300GT 256MB DDr3 1.4ns AGP. Na standardowym ustawieniu jest OK. Po zwiekszeniu taktowania np GPU o 20MHz arty wystepuja w windowsie tzn wyskakuja kropki na ekranie.POjawiaja sie po chwili. Temp GPU w idle 40st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uszkodzona. Znajomy tez 7300gt kupil od galaxy i wywalal mu artefakty jak chociaz o 1mhz przekrecil. Po jakims czasie wywalal juz artefakty jak nawet nie krecil. Oddal nagwarancje i mu wymienili

No niestety firma Galaxy to nic porządnego...Lepsze niż palit, ale wystarczy spojrzec na pudelko i odrazu w oczy kole takie cos jak Mic rosoft czy Win dosw XP i inne cudactwa...

 

Owszem wazne to co w pudle, ale to jak firma dba o swoj wizerunek tez jest wazne, przeciez to drobnostka, a na tak duzy rynek wychodzi, nie mozna tego upilnowac? Napewno mozna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jeszcze teraz nie moge tego zglosic na gwarancje ale bralem ja z allegro a koles na aukcji mial napisane super OC 620/1600MHz a tu nawet pycik nie idzie. Moze przy okazji doloze sobie do 7600GT tylko niewiem czy warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jeszcze teraz nie moge tego zglosic na gwarancje ale bralem ja z allegro a koles na aukcji mial napisane super OC 620/1600MHz a tu nawet pycik nie idzie. Moze przy okazji doloze sobie do 7600GT tylko niewiem czy warto

Już lepiej 8600GT jak już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj konfig :Athlon 64 3200+ ECS Nforce3 1Gb ramu zasilka Fortrona 350W ,grafa Galaxy 7300GT 256MB DDr3 1.4ns AGP.

przeciez nie ma 256 MB na agp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

To bylo by piękne, ale jak juz pisalem Galaxy to partacka firma...

Z tym się w życiu nie zgodzę - robią dobre karty które się zazwyczaj bardzo dobrze kręcą i to za dosyć niską cenę :P Wiadomo że na czymś (np. pudełko) trzeba oszczędzać ale to chyba lepsze niż oszczędzanie np. na chłodzeniu karty.

 

Firmy typu Asus są może i dobre ale tam dodatkowo dopłaca się za markę (coś jak dopłata za znaczek w mercedesach :D) a faktyczne osiągi i możliwości podkręcania są często dużo gorsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uh, moj rezystor od vmem ma 770Ohm :| Jak go pomalowalem to minimum 660Ohm, a wtedy juz jest gorzej, wiec nie korzystam z Vmem (a robie tylko pencil bo chce miec gwarancje)...natomiast zrobilem VGPU -> pomalowalem na 580Ohm i mam 750MHz na rdzeniu i 850MHz na pamiątkach - w 3dmarku05 - 6788pts.

 

W sigu mozecie zobaczyc wynik 6465 bodajze? na 721/824? (1648)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item224341886_galaxy_730...0_prem_box.html

Tutaj macie linka gdzie kupilem karte.

 

Dzis rozmawialem z tym kolesiem dlaczergo nie moge podkrecic karty.

Stwierdzil ze chipset Nforce 3 i kilka innych daje niskie napięcie na AGP i dlatego jest jak jest.

 

Moze programowo daloby sie je zwiększyc?

Edytowane przez cador

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Z pozdrowieniami od serwisu Galaxy :mur:

 

Oczywiście jak odsyłałem grafikę to ten rezystorek C18 był na swoim miejscu, a w serwisie magicznie się oderwał :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE CYTUJEMY OBRAZKÓW

 

Z pozdrowieniami od serwisu Galaxy :mur:

Hahahaha! Czyzbym nie mowil ze to partactwo?

 

http://allegro.pl/item224341886_galaxy_730...0_prem_box.html

Tutaj macie linka gdzie kupilem karte.

 

Dzis rozmawialem z tym kolesiem dlaczergo nie moge podkrecic karty.

Stwierdzil ze chipset Nforce 3 i kilka innych daje niskie napięcie na AGP i dlatego jest jak jest.

 

Moze programowo daloby sie je zwiększyc?

To mozesz isc do niego i go wyśmiać! AGP musi mieć albo 1,5V albo 3,3V! Mozesz je zwiększyć w biosie, ale to nie jest przyczyna... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item224341886_galaxy_730...0_prem_box.html

Tutaj macie linka gdzie kupilem karte.

 

Dzis rozmawialem z tym kolesiem dlaczergo nie moge podkrecic karty.

Stwierdzil ze chipset Nforce 3 i kilka innych daje niskie napięcie na AGP i dlatego jest jak jest.

 

Moze programowo daloby sie je zwiększyc?

haha smieszne ja mam nforce3 i zobacz jak mi karta na stock pojechala :lol2: Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobic aby w rivatuner 2.03 byla mozliwosc regulacji obrotow wentylatora na grafice ?

Grafika to Galaxy 7300 zalman , drivery invidii najnowzsze , system Vista

 

W programie RivaTuner nie ma takiej zakladki do regulacji obrotow ( takiej jak w dziale FAQ RivaTuner)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie ma bledu w sigu (NFORCE3-A) to tak :>

 

To co teraz napiszecie ?:> Ze ECS nie trzyma napiec ? <lol> ?

:D

mimo tego ze o ECS kraza takie opinie to ta plyta zbiera wysokie noty i jest perełką niejako:P ani razu mi sie komp nie zwiesil/zresetowal, ma regulacje napiec w biosoie, htt do 278 stabilne i wogole git plyta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...