Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktos w ogole 73gt w sli, albo testowal, bo w necie znalazlem jakies testy, ale najchetniej zobaczyl bym w akcji galaxy 73gt zalman.

 

pare stron wstecz dawalem wyniki z markow. poza tym na poprzedniej stronie tez sie ktos chwalil, ze ma sli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mp nie gralem nigdy na high details, ale w sp nieraz uzycie pliku stronicowego wynosilo ponad 1,3gb a to nie jak nie chcialo sie zmiescic w 1024mb ramu. ;]

Dobra, ale koniec ot.

 

Posiada ktos w ogole 73gt w sli, albo testowal, bo w necie znalazlem jakies testy, ale najchetniej zobaczyl bym w akcji galaxy 73gt zalman.

Nie da się założyć 2 zalmanów w SLI bo się poprostu nie mieszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się założyć 2 zalmanów w SLI bo się poprostu nie mieszczą.

Tzn. jak to sie nie da ? Mowisz o seryjnych zalmanach, czy vf-700 ? Bo mi chodzi o te seryjne od galaxy, skoro Niemiec testowal, to znacyz, ze sie da. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mu chodziło o to, że zalman będzie bardzo blisko 2 karty i nie będzie miał po prostu skąd ciągnąć powietrza ;) Kurde przydały by się jakieś testy 73GT SLI galaxy w grach, a nie tylko w smarkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis kupilem 7300gt od zalmana i zastanawia mnie jedna sprawa. nie mam radiatorkow na pamieciach ]:-/. moje pytanie brzmi czy wy je macie bo w tesie na purepc.pl sa radiatorki. nie mam tez przejsciowki z DVI na D-Sub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

dzis kupilem 7300gt od zalmana i zastanawia mnie jedna sprawa. nie mam radiatorkow na pamieciach ]:-/. moje pytanie brzmi czy wy je macie bo w tesie na purepc.pl sa radiatorki. nie mam tez przejsciowki z DVI na D-Sub

U mnie tez nie było radiatorków ani przejściówki <_< Ale ile to kupić na Allegro. Tanie jak barsz takie "najzwyklejsze" a wystarczajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mu chodziło o to, że zalman będzie bardzo blisko 2 karty i nie będzie miał po prostu skąd ciągnąć powietrza ;) Kurde przydały by się jakieś testy 73GT SLI galaxy w grach, a nie tylko w smarkach :)

Dokładnie o to mi chodziło. Będzie poprostu mało wydajnie bo powietrze będzie szło praktycznie z laminatu drugiej karty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice w oc zauważyłeś?

Oczywiście, że jest różnica w O/C ale szczerze mówiąc to przy 1700 na pamięciach moje radiatorki są letnie więc dla świętego spokoju można założyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Zauważyłem - przedtem pamięci trochę pochodziły na 800 Mhz i były arty, teraz chodzą nawet na 900 i nie ma nawet po dłuższym czasie (tyle że wyniki spadają więc jadę na 850 Mhz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge grac w 1024 bo dla mnie to nie problem bo sam monitor letko kiczowaty ;] ale w NFS:MW na 1024 w full detalach bym pogral :D no i w Far Cry bo w nic innego nie gram, no chyba ze liczyc D2 ale to nie wymaga takiego sprzetu :P :lol2:

sprawdzi ktos te 2 gry?? :)

Far cry nie instalowałem ale NFS MW się zmusiłem i powiem że jest nieźle. Gra do 1024/768 śmiga płynnie z wszystkim na max cienie reflexy aa i anizo, ile klatek nie wiem ale jest płynnie(jestem na tym punkcie wyczulony)na 66gt musiałem aa anizo i cienie wyłączyć

W 1280/1024 i ust jw na początku wyścigu trochę zwalnia ale po chwili juz jest płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far cry nie instalowałem ale NFS MW się zmusiłem i powiem że jest nieźle. Gra do 1024/768 śmiga płynnie z wszystkim na max cienie reflexy aa i anizo, ile klatek nie wiem ale jest płynnie(jestem na tym punkcie wyczulony)na 66gt musiałem aa anizo i cienie wyłączyć

W 1280/1024 i ust jw na początku wyścigu trochę zwalnia ale po chwili juz jest płynnie.

dziekuje za "tescik" ! :banana: wlasnie o to mi chodzilo :) czy jest plynne, jesli nawet 20 FPS bylo ale plynnie to mi to letko mowiac zwisa :P a jesli bede mial 256 MB na karcie ( o ile bedzie mi sie oplacalo kupowac jak juz bede mial kase ;) ) to w ogole powinno byc super co nie ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to mi chodzilo :) czy jest plynne, jesli nawet 20 FPS bylo ale plynnie to mi to letko mowiac zwisa :P

To jest paradoks, sprzeczność -> albo jest plynnie albo jest 20 fps ..

Albo jest płynne 20 FPS. Zależy jak kto na to patrzy :P

ja jeszcze nie widzialem plynnych 20 fps - widac zle patrze: moze trzeba oczy przymróżyĆ :wink: Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zainstalowałem frapsa i w trakcie jazdy mam około 43fps spada czasem do 30 na krotko. Zaznaczam że w tle działają gg,voip,firewall i antywir. . . Niechce mi sie wymieniać co tam jeszcze. trochę słabo ale do płynnej jazdy wystarczy a i miłe to dla oka oglądać wszystkie szczegóły w trakcie jazdy:)

Po wyłączeniu cieni jest 43 non stop dziwne nie podniusł sie wynik ale już nie spada poniżej trzyma sie 43-45fps

Edytowane przez Pewin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja się teraz zbieram do szkoły ale później przywożę drugiego 7300gt 256/128 ddr3 jak w sig'u i będzie wielkie testowanie :) Tylko jeszcze mi powiedzcie jakie stery wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja się teraz zbieram do szkoły ale później przywożę drugiego 7300gt 256/128 ddr3 jak w sig'u i będzie wielkie testowanie :) Tylko jeszcze mi powiedzcie jakie stery wrzucić.

Lepiej popraw opis z tego "thommorow" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej popraw opis z tego "thommorow" ;)

Taa już poprawiłem :/ Zamiast przysłać do sklepu ddr3 do przysłali ddr2 :mur: :mur:

 

Ehh no cóż. Poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta kupiona, sprawuje się naprawdę nieźle.

 

Flatout 2 różnica w grafice między nvidia a radeon zauważalna.

 

Radiatorki na pamięci już w drodze.

 

Mam jeszcze pytanie czy podkręcona 7300 GT dużo ustępuje podkręconej 7600GS?

 

Chodzi mi o wydajność w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flatout 2 różnica w grafice między nvidia a radeon zauważalna.

Mam jeszcze pytanie czy podkręcona 7300 GT dużo ustępuje podkręconej 7600GS?

pewnie ati ktore miales mialo tylko sm2 - nic dziwnego ze jest roznica

poszukaj sobie testow - paluszki do [gluteus maximus] przyrosly czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...