Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

To już się nie dziwię dlaczego nie umiałeś 20 sekund malować po rezystorze bez odrywania ręki ;> icon_lol.gif

Właśnie że umiałem <foch> :wink: Jakbym nie umiał to bym prawdopodobnie nie zrobił v-moda :lol: :lol: EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy przelaczanie sie zegarow miedzy performenc 3D i low power 3D to efekt przekrecenia rdzenia ? :?

mialem dzisiaj troche czasu, zapodalem zmodyfikowany bios (delta=100) i teraz przy przekroczeniu pewnych wartosci dzieja sie takie szopki :-| predzej byl poprostu freez <_<

 

jeszcze jedna irytujaca sprawa - wlaczenie aplikacji ACAD.EXE powoduje przejscie z trybu 2D do 3D :blink: (drivery DHzer0point 92.91)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przez to... Stery czasami wariują... Wrzuć sobie najnowszego ati toola i ustaw we wszystkich trybach te same takty i zobacz czy będą freezy itd :) I znajdziesz dzięki temu max ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przez to... Stery czasami wariują... Wrzuć sobie najnowszego ati toola i ustaw we wszystkich trybach te same takty i zobacz czy będą freezy itd :) I znajdziesz dzięki temu max ;]

bawilem sie ATI Tool'em (0.25 beta 16) ale ten wariowal i lapal freez'y ponizej mozliwosci grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi po zmianie delty tez zegary wariowaly np nie przelaczaly sie z 2d na 3d.....pomoglo ustawienie delty tylko dla trybu 3d a 2d bez zmian

delta zmieniona tylko dla trybu 3D, przy 2D delta rowna 0. Moze wlaczyc trzeci tryb Thrtl z delta albo bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. czyli ogolnie z vmodem jest tak ze maluje sobie sobie olowkiem patrze na opor przy wyjetej karcie jaka opcje wrzucic?do wyboru:DC.V-0,25mikroA;2,5;10;50;250;1000

AC.V - 10;50;250;500;1000

ohm-x1;x10;x100

DC.mA-250;25;1

potem przy wlaczonej karcie patrze na napiecie przykładajac jedna sonde (obojetnie czy + czy -) do miejsca na pomiar vgpu a druga do obudowy czy tam kaloryfera :D,przy pomiarze oporu chyba nie ma prawa sie nic stac?:D

Edytowane przez dnb111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały topic to są zawody :]]] Ja mogę zrobić coś takiego, że do mojego posta na 1 stronie dodam maxymalne (ale tak, żeby mark na nich przechodził i żeby artów nie było :)] zegary jakie userzy forum osiągnęli + wyniki :D Takie małe o/c competition :D Tyle, że 1 sprawa, ORB wymagany... Bo bez ORB'a to ja sie nie bawie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za malymi wyscigami ale najpierw musze dojsc do ladu z reszta sprzetu ;)widzialem ze zarzuciles moja tableke z napieciami do faq to dorzucam w ramach aktualizacji jeszcze kilka oporow moze sie komus przyda

-VGPU-

530Ω=1,55V IDLE 1,6V STRESS

517Ω=1,57V IDLE 1,63V STRESS

 

-VMEM-

620Ω=2,2V

592Ω=2,33V

589Ω=2,36V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że u ciebie 760 core karta robi przy 1.59v ;) Moja przy 1.55 robi 790 ;] A ja w zimę też nie zamierzam próżnować :D ;]]

jak widze jak Piszecie "moja karta robi 790 na 1,55v" to mnie nosi :) Piszesz o taktach po zmienionej delcie :P moze piszcie zawsze moja karta robi 790(710) na 1,55v to juz lepiej wyglada...

 

bo zalamuje sie bo moja robi 783(783) spokojnie 1,65v i wtedy moge pisac ze tak robi :) a tu widze ze Kazdy tak ma i na nizszym napieciu :] :mur: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek przyjedzie moja grafa na agp, zrobie kilka ładnych fotek ukladu zasilania (moze ktos rozgryzie jak zastosowac v-moda), uzbroiłem sie w miernik za całe 10zł i ołówek "IKEA" (freeware) wiec cos chyba sie wymysli :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja robi na 1,59V 760-770mhz bez zmiany delty,delta umnie nic praktycznie nie daje dlatego jest bez zmian ;) kurde mogl by mi ktos napisac jak sie zarejestrowac na orbie bo juz mnie normalnie kur.... bierze :) na tym forum sie zarejestowalem i co dalej?

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja robi na 1,59V 760-770mhz bez zmiany delty,delta umnie nic praktycznie nie daje dlatego jest bez zmian ;) kurde mogl by mi ktos napisac jak sie zarejestrowac na orbie bo juz mnie normalnie kur.... bierze :) na tym forum sie zarejestowalem i co dalej?

sprawdz swoja poczte w katalogu SPAM, mi od oraba tam wlasnie trafiaja wiadomosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riva tuner > wybierasz performance 3d zamiast 2d i lecisz do góry :mur: Albo najnowszy Ati Tool i tam dajesz Find Max core... Btw masz nieaktualny sig ;>

 

W ati tool masz 3x wskaźniki. Pierwsze 2 to 2d, następne 2 to low 3d, ostatnie 2 to performance 3d... Daj tam powiedzmy 550 i daj find max core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riva tuner > wybierasz performance 3d zamiast 2d i lecisz do góry :mur: Albo najnowszy Ati Tool i tam dajesz Find Max core... Btw masz nieaktualny sig ;>

 

W ati tool masz 3x wskaźniki. Pierwsze 2 to 2d, następne 2 to low 3d, ostatnie 2 to performance 3d... Daj tam powiedzmy 550 i daj find max core.

dlaczego ten ati tool szuka max core od 350 a nie 500 ! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawody powiadacie?? Ale nie w smarku 05 bo posiadacze wersji 128mb bedą poszkodowani, w 03 można by sie pościgać, zresztą co ja mówie ten topic tak jak wspomniał Lanc to jeden wielki wyścig taktowań i 3d marków :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...