Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyc duzy wynika jak na takie male taktowania, jakie stery ?

15k na takich marnych taktach i jeszcze grafa 128mb ?

Zarzuc orbem, bo az nie wierze, takie wyniki to ja widzialem na c2d, ale nie na 1 rdzeniowcu.

Jeśli ten wynik był na Venice 3100MHZ DDR528 2.2.2.5 to nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko moge wrzucic screena jak chcecie orba niemam bo mi nie chodzi i juz doszedlem dlaczego ;) proc byl taktowany 2915mhz

 

tu wrzucam screna z wynikiem 14931 http://img292.imageshack.us/my.php?image=03markkkcw3.png musze znalesc jeszcze drugiego tam jest wynik ciut ponad 15k ;)

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Keniger

masz vmody jesli tak to jakie napiecia?tak wogle to ladny wynik nawet bardzo :D znajde chwile czasu to sprobuje cie dogonic ja swoj wynik zrobilem na 770/1880

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie mam takich taktów na procku a na pamięciach to mam 245 (2.5.3.3.6) ale nadrabiam taktowaniem karty i mam 15220.

 

Lanc kombinuj coś bo jestem już niewiele za tobą w 3DMark'u 2005 ze swoją 128MB.

Orby poprosze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa tylko nie umisz :wink:

Po wpisaniu delta 50 w Nibitorze Geo unit ma 50 Mhz więcej, a nie mniej ;] Zobacz na 1 stronie jak się oblicza o ile delta pójdzie na dół ;]

W twoim wypadku chcesz mieć na geo 50Mhz mniej czyli

255-50=205 - to wpisujesz w Nibitorze, a nie 50 ;]

No faktycznie.... zaduzo o 2 piwa dzisiaj wypiłem - teraz rdzen @700Mhz po 3d marku 2003 wywalił cos kolo 11650 nic sie nie posypało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marki ci pewnie spadną ;) Znaczy się na tych samych taktach, na wyższych będzie lekko lepiej, za to gry będą śmigały lepiej, te które nie używają geo unit aż tak bardzo ;] Czyli większość, wyjątek to Oblivion z tego co mi wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;p. Wiecie gdzie można znaleźć galaxy 7300gt 500/1400 1.2ns 256 + zalman za około 350 zł ? Może być uzywana. Na allegro szukałem ale nic nie znalazłem :/. I po za tym jak jest różnica w grach i w markach pomiedzy kartą z 128ramu a 256 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

Najciemniej jak zwykle pod latarnią ;>

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=218531 - Z zalmanem Cu za 380 zł ;)

-----------

Różnica między deltami.

Karta w obu przypadkach na 750/850, stery - jakość

delta -80 - 5945

delta -60 - 5983

 

No a przy delcie -80 o/c lepsze, chociaż ATi Tool widział już arty :F

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na uboczu spytam (nie bijcie za ot ;() jaka jest teraz najlepsza karta (używana wchodzi w gre) za ok 350 zł (radosław albo nv) ?

 

I jakie sa wyniki w 3dmarku03 i 05 na 500/1400 na A64@ok 2.4 Ghz ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś posta poprzedzającego twoje pytanie? :angry:

W tej cenie chyba nic lepszego nie ma, no chyba, że to jakaś wyjątkowa padaka :lol:

Wyniki są na ORBie i tam można sprawdzić.

hmm a czy ja pytałem o wyniki po oc :blink:. Chodziło o o wyniki galaxy na def przy a64 na 2.4-2.7. Na allegro można znaleźć jakieś wyniki na def ale nie podają na jakich prockach robia testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Nie łapie

 

Nawet mi do głowy nie przyszło, że można nie kręcić tej grafy :? - sorrki

Odpowiedź jednak się nie zmienia - przy szukaniu projektów wklepujesz po prostu Core i Mem clocks jakie cie interesią.

Wystarczy przed tym wykupić licencję PRO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lekki problem z modem ołówkowym. Otóż używając 4b posmarowałem 2 układy odpowiedzialne za napiecie pamiątek i rdzenia. I z memkami wszystko oki, pamiatki lataja wyzej, słowem jest fajnie. Ale z tym ołówkowym modem v-core to jakaś kpina. Niewazne jak pomaluje, zawsze pojawiają sie malutkie niebieskie kreseczki na teksturach w 3dmarkach.Specjalnie sprawdzalem tylko sam v-core mod i to samo. Ba, odkreciłem nawet pamieci, i sprawdzalem cała karte na def zegarach. Ktos wie co to moze byc? Oo

Nie lubie tego robić.

Nikt nie wie? 570mhz na rdzeniu nie jest imponującym wynikiem.

 

W ogole coraz bardziej zaluje zakupu tej karty. Nie dość ze są cyrki z przechodzeniem z low3d do 3d; tak zachwalany, cichutki zalman okazuje sie suszarką to jeszcze oc za swietne nie jest.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie tego robić.

Nikt nie wie? 570mhz na rdzeniu nie jest imponującym wynikiem.

 

W ogole coraz bardziej zaluje zakupu tej karty. Nie dość ze są cyrki z przechodzeniem z low3d do 3d; tak zachwalany, cichutki zalman okazuje sie suszarką to jeszcze oc za swietne nie jest.... :?

zdejmij tego terkoczacego zalmana i sprawdz jak przesmarowanego masz rdzenia, bywa ze gdzies pasty brakuje i moze cos sie przegrzewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego miedziaka podlaczylem pod przejsciówke do molexa +5V i mam błogą cisze ale w stresie temp max 65 stopni ale nie obniza mi to OC wiec rdzeń dalej mam 700Mhz w spoczynku 44 stopnie ;)

 

Marki ci pewnie spadną ;) Znaczy się na tych samych taktach, na wyższych będzie lekko lepiej, za to gry będą śmigały lepiej, te które nie używają geo unit aż tak bardzo ;] Czyli większość, wyjątek to Oblivion z tego co mi wiadomo ;)

No jest lekko lepiej wczesniej mialem 11400 a teraz 11650 wiec oczywiscie rdzen w pełni stabilny przy 700Mhz, dopuki nie znajde moda tak juz zostanie, po modzie moze moje pamieci w koncu zaczną sie krecic z tego co widze na poczatku strony to hynixy mogą pociągnąc do 2V wiec przy fabrycznych ustawieniach jak przy np samsungach maja prawo narzekac na niedovoltowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbcie ORB'y i wrzucajcie na HWbot'a !!

 

@kezsel

Jak ci się tak podoba to możesz ;>

 

Tak teraz patrzę na HWbota na marka 06 i coś mi się wydaje, że miałbym szanse na 6 miejsce... Tylko trzeba będzie załatwić inny monitor :lol: Bo u mnie max 1024x768 :(

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos nie instalowal tego malego wpisu rejestru co jest dolaczony z plytka od karty???;/ pisalem wczesniej ze mam dziwne linie w markach nawet po lekkim pdkreceniu, teraz (po dodaniu tego klucza do rejestru) problem znikl, za to mam zwiechy przy wyzszych taktach a karta przechodzi wczesniej w tryb low power... what the f...??;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord to chyba 690 na stocku z tego co kojarze ;) LukasAMD tyle zrobił, znaczy się jego karta [; Teraz niestety nie ma neta, także nie powie jaki to rev rdzenia :/ Co nie zmienia faktu, że ładnie ci karta poleciała ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...