Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

spedzilem nad karta pol nocy i pol dzisiejszego dnia zurzylem cwierc olowka i setke spirytusu:D

 

zmniejszylem napiecie rdzenia tak ze teraz wyciaga 750 mhz i temperaturka jest przyzwoita wiec tak juz zostanie i jestem zadowolony.

 

troche jestem niezaspokojony jesli chodzi o pamieci, standardowo krecily sie cholernie kiepsko bo max 1500 mhz, po v modzie osiagam teraz 1650 mhz (wyzej arty) - chcialbym dobic do 1750 mhz myslicie ze powinienem jeszcze troche pomazac olowkiem czy juz sobie odpuscic bo te pamieci sa po prostu kiczowate a i tak wiele juz znosza??????

Edytowane przez Przemas_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem od dodania tego rejestru, zmienilem stery na najnowsze detonatory ale chyba zmienie na te starsze o ktorych mowa w FAQ no i zaczalem sie bawic olowkiem, jak nie wychodzilo to spirytusem i patyczkami do uszu;p moje pamieci na stockowym v krecily sie extremalnie chu...owo wiec jestem zadowolony z rezultatu jaki osiagnalem.

wczesniej miales tak jak ja a potem napisales

Panowie mamy rekord w podkrecaniu gpu na stockowym V, wlasnie skonczylem kilka markow na 640 Mhz moja revizja to B1, jak ktos bylby tak laskawy prosze to umiescic w FAQ

to co zrobiles ze tak ci skoczyl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesq wydaje mi sie ze nic nie zrobilem, po prostu na poczatku moje pamieci wyrzucaly arty przy niskim OC a ja myslalem ze to wina gpu, wczesniej nie mialem zwiech tylko arty... zapobiegawczo krecilem gpu na 550. wczoraj jednak zostawilem pamieci stockowo i krecilem samo gpu no i przeszlo marka na 640 mhz przy stockowym napieciu.

 

 

 

ponawiam pytanie - czy malowac jeszcze ostrzej pamieci zeby dobic do 1750 mhz?

 

 

oto screen z 3d marka 2003, chcialbym zeby OC gpu znalazlo sie na pierwszej stronie:)

 

http://img378.imageshack.us/my.php?image=3...37501650jw7.jpg

Edytowane przez Przemas_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, 1,2ns tylko w 256mb.

Ps 1,2ns to to samo co 1,4ns, rozni sie tylko nadrukiem.

 

a z tym to sie nie zgodze jedne to hynixy a 1.2 to szajsungi wiec to nie to samo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrcze jest jeszcze gorzej :sad: Teraz maluje po rezystorze i mam max 1,15V niezależnie ile nałoże ołówka... Jestem pewien na 90% że jest to wina użycia spirytusu salicylowego do czyszczenia rezystora, jednak sam rezystor i jego okolice dokładnie wyczyściłem chusteczkami, nawet suszyłem suszarką jeśli gdzieś miały być jakieś pozostałości spirytu. Gdy pierwszy raz czyściłem spirytusem po zrobieniu ponownie moda mialem 1,2 - 1,24V, po drugim czyszczeniu było to juz tylko 1,17 - 1.15V

 

Piszcie prosze jakie macie pomysły na rozwiązanie problemu, bo nie widze wyjścia z sytuacji... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrcze jest jeszcze gorzej :sad: Teraz maluje po rezystorze i mam max 1,15V niezależnie ile nałoże ołówka... Jestem pewien na 90% że jest to wina użycia spirytusu salicylowego do czyszczenia rezystora, jednak sam rezystor i jego okolice dokładnie wyczyściłem chusteczkami, nawet suszyłem suszarką jeśli gdzieś miały być jakieś pozostałości spirytu. Gdy pierwszy raz czyściłem spirytusem po zrobieniu ponownie moda mialem 1,2 - 1,24V, po drugim czyszczeniu było to juz tylko 1,17 - 1.15V

 

Piszcie prosze jakie macie pomysły na rozwiązanie problemu, bo nie widze wyjścia z sytuacji... :?

 

 

 

ja od wczoraj czyscilem te male [ciach!]lki chyba z 15 razy spirytusem i patyczkami do uszu i nic sie nie dzieje... moze przesadziles w ktoryms momencie z napieciem i teraz masz... albo zle nakladasz olowek:) to moje sugestie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze pamieci 1,4ns i 1,2ns roznia sie jeszcze timingami w przypadku pamieci hynixa,zaplikowanie timingow dla wersji 1,4ns od 1,2ns powoduje wysypanie karty juz w samym biosie ;)

 

@Przemas_85

dawaj dawaj :D ja mam teraz na pamieciach 2,38V i maja sie swietnie a juz niedlugo 2,42V :)

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od wczoraj czyscilem te male [ciach!]lki chyba z 15 razy spirytusem i patyczkami do uszu i nic sie nie dzieje... moze przesadziles w ktoryms momencie z napieciem i teraz masz... albo zle nakladasz olowek:) to moje sugestie:)

Ja właśnie czyściłem patyczkami do uszu nasączonymi spirytem... Ołówka na 100% nie nakladam źle, ponieważ wcześniej w zależności jak długo malowałem miałem 1,25 - 1,35V pozatym pencil mod na memki działa... Jeśli dziś nic nie wymyśle to [ciach!]le wszystkie ołówki, kupie 10k VR i przylutuje do 3 i 6pinu APW7120 :razz: wtedy nie bedzie mowy o niedowoltowaniu ;p

 

Dodam jeszcze że na 2,14V na memkach zrobiłem 1720MHz :D Przypominam że na stocku mam 1GHz.

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy sie lubicie bawić w zmazywanie ołówka :mur: Przecież to wystarczy 3x przetrzeć palcem i mamy stock V... Bynajmniej u mnie tak jest... Bawiłeś się spirytusem to masz karę ;] Widocznie twoja karta nie lubi dużej ilości % :mrgreen:

 

@Przemas

Miej na uwadze to, że max napięcie na pamięci to 2.4v przy dobrym chłodzeniu, wyżej też będą działały tylko że po jakimś czasie mogą sypać artami na stock V i stock taktach ;]]] A, że ty nie masz miernika to lepiej zostaw tak jak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj dawaj :D ja mam teraz na pamieciach 2,38V i maja sie swietnie a juz niedlugo 2,42V :)

 

 

chyba mnie przekonales:D

 

powiedz mi tylko skad taki oszalamiajacy wynik w 3d marku 2001 skoro na moich taktach mam 22k?

 

no i jeszcze jedno - jak zwiekszasz napiecie to zmywasz olowek i nakladasz od nowa czy "domalowywujesz" na stara powloke olowka?

 

 

 

 

 

Miej na uwadze to, że max napięcie na pamięci to 2.4v przy dobrym chłodzeniu, wyżej też będą działały tylko że po jakimś czasie mogą sypać artami na stock V i stock taktach ;]]] A, że ty nie masz miernika to lepiej zostaw tak jak jest ;)

 

 

no i kogo tu sluchac:P isc za dziewczecym rozsadkiem czy za meska pokusa??:D

 

 

 

chyba bede jednak dziewczyna, lubie jak mi wszystko dziala a czasami przesadzam wiec wole nie ryzykowac, moja karta i tak zniosla juz wiele i jestem z niej bardzo zadowolony:)

Edytowane przez Przemas_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nigdy nie zmywam olowka bo nigdy nie zmiejszam napiecia heheh :) zawsze domalowuje zreszt tak jak mowil lanc wystarczy przetrzec palcem i juz jest stock,co do wyniku w smarku 01 to proc 2,9ghz robi swoje + wysoko tak taktowane bh5 ten wynik to niejest moj rekord najwiecej zrobilem ciut ponad 30k na procu 2950mhz ale nieche mi sie za kazdym razem dodawac nowego wyniku i sa stare ;) w sterach jest wszystko orginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ma 2.9Ghz na procku, po 2 mark pewnie robiony przy ustawieniu sterów na Wysoka wydajność + LOD +3 w Rivie ;)

 

 

 

stery tez mam na wydajnosc, wlaczylem LOD na 3 i prawie 25k:D wiec chyba tu pies pogrzebany... troche wyzsze takty procka + grafy i odpowiedz na moje pytanie jest:)

Edytowane przez Przemas_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khra khra :mrgreen: ;]

Jak mi obiecasz że będziesz 5 na HWbocie to ci powiem o so chozi ;P

 

LOD +3 przyśpiesza test Nature w marku 01 o jakieś 90%, dzięki temu wynik jest wyższy o około 2k ;) Właczasz to w ustawieniach sterownika w Rivie (ikonka zaraz obok tej na którą klikamy, żeby kręcić kartę ;])

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co z tymi pamieciami, mazac je jeszcze czy zostawic?? icon_cry.gif

Lepiej uważaj bo MEM jest bardziej wrażliwe niż GPU

 

Co do smarka 01 to dużo liczy sie proc, wtedy wiadomo skąd takie kosmiczne wyniki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wyniku w smarku 01 to proc 2,9ghz robi swoje + wysoko tak taktowane bh5 ten wynik to niejest moj rekord najwiecej zrobilem ciut ponad 30k na procu 2950mhz ale nieche mi sie za kazdym razem dodawac nowego wyniku i sa stare ;) w sterach jest wszystko orginalne

 

zwracam honor:D dzis mialem juz tyle resetow biosa ze po ostatnim przez przypadek ustawilem taktowanie proca na 2300 zamiast 2500;p wynik w 3d marku 2001 podskoczyl momentalnie o prawie 2k (bez zadnych sztuczek z LOD) wiec skoro ty masz proca taktowanego jeszcze 400 mhz wiecej to wszystko sie zgadza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc nie widzę problemu z 06 i 1280, on przecież wróci do 1024 po zakończeniu testu.

 

 

Btw. za 2-3 dni wkońcu będzie mobo, dokończę v-moda i pobawię się deltą(850 czeka za drzwiami :)).

 

Ps. Ige 2001? Puszczaj 06 a nie antykami się będziesz bawił

Edytowane przez kezsel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejj!! jestem troszku nowy zapoznałem się z tematem!! Czy Ktoś wie, czy można zrobić moda Galaxy 7300GT AGP???Moją karte odpale przy ustawieniach 650/1700Mhz ale po jakimś czasie zwis!! Potrzebuje podnieść napięcie!!Jak czytałem wszyscy prawie macie karty na PCi-E!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo Hudinii

a czytales faq?jesli nie to znajdziesz tam odpowiedz,i po co tyle tych wykrzyknikow?

 

@kezsel

niema teraz ochoty i czasu bawic sie smarkami,a tego zapuscilem sobie o tak

 

ps mam juz dosc podkrecania karty i ogladanie smarkow itp nastepne oc zrobie jak zrobi sie konkretnie zimno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ige007

To o marku 06 było kierowane do mnie zapewne ;]]

 

@kezsel

Monitor gaśnie, czy grafika to nie wiem, bo ostatniego marka 06 robiłem na 9550 ;) Ze sterami zero zabawy, zaraz zobaczę, może da rade ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...