Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

eee wiesz, jak ja robiłem swoje wyniki (to już w końcu jakiś czas temu) to o deltach jeszcze najstarsi górale niewiedzieli :wink:, tak serio to przydatność tych delt jest dyskusyjna, zależy widocznie od znajomości takowań a wydajność a tego nikt jeszcze jasno nie określił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak dużo skraca sie żywotność karty po takich hard modach, tak wogóle to karta przy rdzeniu 750 dostaje niesamowitego kopa, na 500mhz w pewnej grze miałem średnio 60 fps, rdzeń na 750 średni fps 77, przy 750 na rdzeniu mam 62*C w stressie dużo to czy mało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak dużo skraca sie żywotność karty po takich hard modach, tak wogóle to karta przy rdzeniu 750 dostaje niesamowitego kopa, na 500mhz w pewnej grze miałem średnio 60 fps, rdzeń na 750 średni fps 77, przy 750 na rdzeniu mam 62*C w stressie dużo to czy mało??

 

 

przy takich taktach 62 stopnie w stresie to norma:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep.komputerowy.pl

 

Po 2 tygodnia od wysłania płyty zadzwoniłem bo zacząłem tracić cierpliwość, okazało się że mają tylko mobo za 350zł i 190zł pod 939 :/ Wziąłem tę tańszą(MSI k8 neo4-f). Będę edytował tego posta żeby uniknąć większego offtopa.

 

Leci stabilnie na 320x9 (1.61v). 2.880, może mam nawet szanse z

Ige :)

Edytowane przez kezsel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie przy 750 w stresie jest 58* ^^ To nie do końca taka norma ;] Dużo też zależy od przewiewu itd icon_wink2.gif

No wiesz ja nie mam tak wy obkładanej karty wentylami także wiesz...teraz 60*C także nie jest źle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, co jest lepsze x800pro czy GF7300GT ?? mam możliwość zamiany... i czy tego GF się opłaca w SLI łączyć??? bo tak po nowym roku dokupił bym sobie drugiego?? czy może lepiej dołożyć i kupić gf6800gs...???

Proszę o pomoc.....

 

Mobo z podpisu się za tydzień zmieni, i będzie SLI......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic:

 

1. Galaxy 7300GT DDR3 256MB

czy

2. Galaxy 7600GS DDR3 128MB???

 

Gry tylko od czasu do czasu. Oczywiscie krecona, mysle, ze 128MB pamieci wystarczy (1024x768, wysokie detale, bez AA i Ani). Cena podobna (~415pln w Proline)

 

ps. Moze Palit? Ale wydaje sie gorszy jakosciowo (tak jakos :P)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się wymienić ge force 6600GT 128mb ddr 3 galaxy 1,6ns na ge force 7300GT 128mb ddr3 galaxy 1,4ns zalman i czy będzie duży wzrost wydajności przy komputerze jaki obecnie posiadam info w sygnaturze

 

i czy mój zasilacz pociągnie 7300gt : http://www.allegro.pl/item145123541_cichy_...n_12cm_fan.html

 

z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się wymienić ge force 6600GT 128mb ddr 3 galaxy 1,6ns na ge force 7300GT 128mb ddr3 galaxy 1,4ns zalman i czy będzie duży wzrost wydajności przy komputerze jaki obecnie posiadam info w sygnaturze

 

i czy mój zasilacz pociągnie 7300gt : http://www.allegro.pl/item145123541_cichy_...n_12cm_fan.html

 

z góry dzięki za odpowiedź

Ogólnie zasilacze tej firmy są słabe, strach tam wkładać p4 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolosalnego wzrostu nie będzie, ale jak już zapewne wiesz 73Gt od galaxy kapitalnie sie kręci, masz na tej karcie prostego v-moda, po mocnym OC różnica będzie bo karta dostaje dużego kopa, ale czy zamiana rzeczywiście opłacalna.... może zbieraj na 7900GS, zasilacz kup ModeCom MC-350 ATX 2.0

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, co jest lepsze x800pro czy GF7300GT ?? mam możliwość zamiany... i czy tego GF się opłaca w SLI łączyć??? bo tak po nowym roku dokupił bym sobie drugiego?? czy może lepiej dołożyć i kupić gf6800gs...???

Proszę o pomoc.....

 

Mobo z podpisu się za tydzień zmieni, i będzie SLI......

Dołożyć do 6800GS ? A po co dokładać do karty gorszej od 7300 ?? :lol:

Lepiej poczekaj i kup 7900GS :)

 

Lepiej kupic:

 

1. Galaxy 7300GT DDR3 256MB

czy

2. Galaxy 7600GS DDR3 128MB???

 

Gry tylko od czasu do czasu. Oczywiscie krecona, mysle, ze 128MB pamieci wystarczy (1024x768, wysokie detale, bez AA i Ani). Cena podobna (~415pln w Proline)

 

ps. Moze Palit? Ale wydaje sie gorszy jakosciowo (tak jakos :P)

Lepsza 76GS z 128Mb ;]

Co do Palit'a to paczka jest syfna ;]] I oc będzie gorsze niż na karcie Galaxy [;

 

opłaca się wymienić ge force 6600GT 128mb ddr 3 galaxy 1,6ns na ge force 7300GT 128mb ddr3 galaxy 1,4ns zalman i czy będzie duży wzrost wydajności przy komputerze jaki obecnie posiadam info w sygnaturze

 

i czy mój zasilacz pociągnie 7300gt : http://www.allegro.pl/item145123541_cichy_...n_12cm_fan.html

 

z góry dzięki za odpowiedź

Opłacać to się opłaca, co do zasilacza to ja nic nie mówie, bo nie chce wprowadzać w błąd ;] Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza 76GS z 128Mb ;]

Co do Palit'a to paczka jest syfna ;]] I oc będzie gorsze niż na karcie Galaxy [;

Palit ma gorsze oc od Galaxy? Może i na stock V tak, ale kto kupuje 7300GT i nie bawi sie w v-mody ;) Po podwyższeniu napięć może swobodnie konkurować z kartami Galaxy no i jest znacznie tańszy. Dla przykładu mój Palit 256DDR3 (standardowe zegary to 500/1000) bez modów kręcił się na 560/1600, a po interwencji ołówka 720/1830.

W święta zrobie jakieś poważne oc bo kibelek złoże i zrobie v-mody za pomocą lutownicy, tak więc bójcie się posiadacze kart Galaxy :lol2: :wink:

 

Kupujcie ludzie Pality bo czuje się osamotniony ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W święta zrobie jakieś poważne oc bo kibelek złoże i zrobie v-mody za pomocą lutownicy, tak więc bójcie się posiadacze kart Galaxy :lol2: :wink:

Cichy_killer to moze sie poscigamy? ;)

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cichy_killer to moze sie poscigamy? ;)

Ścigać to on się może ale chyba ze mną ;> Mówie o marku 05 ;]] Bo też ma 256Mb ;)

 

Ja miałem na myśli stock V :) Nie wszyscy robią mody ;]] Zresztą Cichy zapomniałeś dodać, że działasz na delcie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktorys z posiadaczy kart 128megowych bedzie mial ochote sie poscigac to jestem do dyspozycji. Bo chyba tylko zdrowa rywalizacja nakloni mnie do dalszego oc karty...:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja mam ten sam problem ze niemam mobilizacji ;)

Na mnie nie licz :lol:

Jezeli ktos ze słabszymi wynikami bedzie chcial sie poscigac, to zapraszam ?;]]]]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Z rdzeniem karty jest tak, ze w 2D sa mniejsze takty, niz na 3D i to raczej go nie "zepsuje", bo tak jest fabrycznie. Ale jak wyglada sytuacja z pamieciami ?? Czy moge miec na 2D standard 350/1400Mhz, a na 3D ustawic sobie np. 600/1600Mhz ?? To nie bedzie za duzy juz skok dla GPU i wogole, czy na mem takie skoki mozna robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścigać to on się może ale chyba ze mną ;> Mówie o marku 05 ;]] Bo też ma 256Mb ;)

 

Ja miałem na myśli stock V :) Nie wszyscy robią mody ;]] Zresztą Cichy zapomniałeś dodać, że działasz na delcie [;

Vmodzik by sie zrobilo :) Mysle, ze ok. 650/1600 by mnie zadowolilo ;)

 

Wlasnie obczailem Palita 7600GS Sonic 256MB po ~350pln (90€). Warto zamiast Galaxy 7600GS 128MB/ 7300GT 256MB (~415pln Proline) lub 7300GT 128MB (309pln)??? Wszystkie Galaxy ddr3 i nie-Zalman (oryginalny Zalman Cu dostepny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...