Skocz do zawartości
pho

Jaką Maszynke Do Golenia Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Przy elektrycnzie nie uzywaz pianki do golenia tudziez innych nawilzajacych wynalazkow, golenie jest szybsze ale chyba troche mniej dokladne. Elektrycnza trudniej zacaic sie. Pomijac fakt, ze elek. kosztuje troszke wiecej niz zwykla:)

 

Ps. Uzywam Mach 3 i nie nazekam, nie polecam bo nie mam porownania z innymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mach3 goli dokładniej. Teraz mam jednorazówki, bo mi się nożyki skończyły i też nie są złe. Takie Wilkinsona z trzema ostrzami, zastanawiam się nad całkowitym przejściem na nie, bo same końcówki do mach3 wychodzą drożej :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie przerzucam na pianke Gillette, balsamik Nivea Care Mild i wode Armani Mania. Maszyneczka Mach3.

 

do teraz uzywalem jakiegos taniego elektryka (eldom czy cos), ale to kupa zlomu, goli sie tym czlowiek 10 minut, a i tak jest sie nie dokladnie wygolonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam jednorazówek Polsilwera (takie żółte), golą w miare dokładnie i są tanie

Tak, tylko co znaczy "w miarę dokładnie"?

 

BTW, goliles sie kiedys takim np mach 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ze 'zoltki' nie sa złe :D Z tego co miałem:

 

Jednorazowe zolte

Jednorazowe Gillete z 2 ostrzami

Gillete Sensor 3 ostrza

Mach3

Philips XL 2 głowice

 

Najdokładniej goli Mach, najtaniej zółte jednorazowki i nie sa wcale złe, a najszybciej elektryk ;) Choc pod wieczór juz czuc nieprzyjemny zarost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mach 3 super goli:P Ale wole elektryka mniej to roboty i szybciej:P A to że nie zawsze sie dokładnie ogoli nie mam problemu bo moja dziewczyna lubi jak ją tak lekko drapie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko co znaczy "w miarę dokładnie"?

 

BTW, goliles sie kiedys takim np mach 3 ?

W miare tzn w miare :wink: , a dokładniej to nieco mniej dokładnie od mach 3, i ławtiej jest się zaciąć, ale dla mnie wystarczające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć.. Good for You ;]

 

Ja pozostane wierny mojej mach 3. Ostrza wcale nie wychodzą tak drogo, zwłaszcza w hurtowni, a zużywają sie naprawde powoli (fakt, super twardego zarostu nie mam, ale cos tam rośnie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy elektrycnzie nie uzywaz pianki do golenia tudziez innych nawilzajacych wynalazkow, golenie jest szybsze ale chyba troche mniej dokladne.

Tu sie troche mylisz ;) na gwiazdke kupiliśmy ojcu elektryka (philips), ale nie takiego zwykłego bo on na "sucho" nie może się golić. Zwykłym elektrykiem nie ogolisz sie pod wodą, od jakiegoś czasu w sprzedaży są maszynki do golenia na"mokro". Taka mozna się golic np biorac prysznic i w czasie golenia zel jest dozowany automatycznie. Ceny jednak to ok 500 zl i w góre :) chociaz ostatnio potaniały i philipsa można juz kupić za 300 zł.

 

A do tematu to kiedyś uzywałem willkinsona quatro (czy jak to sie tam pisze) - tego z 4 ostrzami i musze powiedzieć że jest bardzo wygodny i żeby sie nim zaciąć to trzeba się na prawde postarać (przed ostrzem ma specjalne zyłki), a teraz gole się mach'em 3 power (nożyki od powera - raczka mach 3 B) ). Goli zdecydowanie dokładniej, W4 ograniczały właśnie te żyłki. Nozyki jak nie masz bardzo twardego zarostu, starczają naprawde na bardzo długo i są bardzo ostre (power'y sa jeszcze ostrzejsze niz zwykły m3). Jednorazówkami sie nigdy nie goliłem więc do nich porówanania nie mam.

 

a żel do golenia to tylko gillette

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha no widze ze wszyscy leca z cudami wiankami - mialem kiedys macha 3 ale ostrza sa drogie niebotycznie. Ostanio kupilem sobie jednorazowki BIC z aloesowym nawilzaczem za 1zl i wiecie co w d... se mozna wsadzic mach3 bo w porownaniu z tymi BICami to badziew. Jedyna ich wada toto ze sa tak ostre ze na poczatku mozna sie pozacinac troche. Ale da sie przyzwyczaic szybko. Naprawde te maszyneczki wprawily mnie woslupienie , bo mam baaaardzo twardy i gesty zarost a one jak sie przejedzie to gola gladziutko a ten ich nawilzacz jest po prsotu boski. SLOWEM POLECAM (hahaha nie mam nic wspolnego z firma BIC do 3 pokolen wstecz wiec nie jest to ccza reklama ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu uzywalem jednorazuwek BICa na zmianę z gillette (ale nie pamietam jaki to byl model :/ )... o ile jednorazóki bic mi podpasowaly (mam miekki i niezbyt gęsty zarost... jeszcze ;P) bo golily dokladnie i starczaly na stosunkowo długo jak na jednorazówkę o tyle gillette... no coz. nie pasowala mi :/ taka jakas nijakas za ta cene. powiem ze moze kapke lepsza od BIC, ale i duzo drozsza, dlatego tak ja odebralem. teraz jestem szczesliwym posiadaczem philipsoskiej dwugłowicówki i mimo ze rzeczywiscie - trzeba sie golic czesciej - golenie to dla mnie przyjemnosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze zadam głupie pytanie :blink: :blink: nigdy sie nie goliłem takimi maszynkami ,zawsze używam elektrycznej :-P .Jaka jestróżnica w użytkowaniu takiej a takiej.Prosze sie tylko nie smiac ze mnie :angry:

Ja iuzywalem jeszcze 2,5 roku temu zwyklych maszynek.

Elektryk okazal sie na tyle wygodny, ze juz nie wrocilbym raczej do konwencjonalnego golenia maszynka z nozykami.

Poczatkowy koszt zakupu takiego urzadzenia zwraca sie mniej wiecej po roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jednorazówki Bic Comfort Twin.

Są świetne.Mam bardzo gęsty i twardy zarost,a one najdłużej pozostają ostre.Największą zaletą jest to ,że niezapychają się włoskami dzięki czemu starczają na długo.

Mach3 miałem i bardzo mi nie siadły.Denerwuje mnie wyginanie główki maszynki kiedy potrzebuję mocniej docisnąć,po prostu za lekko to chodzi.Mam też Sensor excel ,wg mnie jest lepsza od mach3 ale i tak zostaję przy bic comfort twin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...