Skocz do zawartości
bozar

Jaka Pod S754 Pod Semp2600 Z Agp I Pci-e?

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje mobo

ktora obsluguje zarowno agp jak i pci-e

na razie mam wszystko jak w podpisie,

ale w przyszlosci(okolo wakacji) wymieniam grafike na cos mocniejszego i na pewno na pci-e, gdyz taniej wychodzi

 

zaznaczam, ze sprzet bedzie lekko rasowany, tak jak teraz, czyli jakies 1.6@2.4 chcialbym osiagnac.

 

czy ktos wie co z takich plyt jest godnego uwagi?

 

czy w ogole odpuscic sobie taka hybryde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli z agp i pcie to TA MOBO bedzie dobra (tylko ze wydajnosc tego odpowiednika AGP jest fatalna tu masz dokładniejszy test tej mobo KLIK

A tak swoja droga to jest dział na tym forum i nosi NAZWE CO KUPIĆ :D :D

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dzieki wielkie, juz mi wybiles takowa konstrukcje z glowy:]

 

a o dziale 'co kupic' oczywiscie wiem, ale ze wzgledu na to, ze bardziej zalezalo mi o jakichklolwiek informacjach na temat takiej mobo, umiescilem temat tutaj:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem te płyte ale sprzedałem teraz czekam na asrocka dual sata2. Jesli chodzi o tego msi to twoja grafa najprawdopodobniej nie ruszyła poniewaz lista kart graficznych obsługiwanych przez slot agr jest bardzo waska. Do oc on sie kompletnie nie nadaje. Ale jesli nie zalezy nam na podkrecamiu i bedziemy korzystac tylko ze złacza pcie to mozna ja smiało polecic ze wzgledu na wysoka wydajnosc oraz stabilnosc!!!!! Przez prawie 10miesiecu uzytkowania nie było zadnych samoczynnych restartów ani niczego w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...