Jump to content
Sign in to follow this  
Misiolo

Spadki Transferu

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu występują u mnie spadki transferu na łączu. Tzn. internet zawiesza się na kilka sekund, potem działa kilka lub kilkanaście minut i znów jest to samo. Podczas spadków ustają transfery, nie można wejść na żadną stronę itp. Trwają w miarę regularnie kilka sekund, dobrze widać to np. na wykresie eMule'a, niestety nie mam screena. Mam stałe łącze 800/300kbps od lokalnego providera. Co może takie anomalie powodować? Jakaś sprawa ustawień w systemie, czy może raczej wadliwego sprzętu. A może to jest normalne? Dodam że u kumpla który posiada łącze od tego samego dostawcy takie rzeczy nie występują. Komputer został dokładnie sprawdzony na obecnośc wszelkich trojanów, wirusów, spyware'u itp. Bardzo proszę o pomoc i jakieś pomysły na rozwiązanie problemu bo te przerwy są bardzo irytujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Router do którego jesteś podpięty przywiesza się od zbyt dużej ilości jednoczesnych połączeń (zmniejsz liczbę połączeń w kliencie p2p którego uzywasz) albo masz nieodblokowaną liczbę połączeń w winxp sp2. Innego wyjścia nie widzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.