Skocz do zawartości
Rahim_666

Proc I Mobo Max 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wymienić procka i płyte główną. Niestety Sempron 3000+ jest tylko dostępny z innymi płytami głównymi a ja pod niego chciałem AsRock dualsata II :( Więc co proponujecie oprócz niego. Athlon64 3000+ s754 i Gigabyte K8ns?? Prosze o jak najszybszą odpowiedź i dawanie linków z propozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden drobny szkopół :( Chcialem <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> to na raty przez neta bo właśnie wydałem kase na monitor :/ I w żadnym sklepie w którym można takie raty wziąśćnie ma Semprona64 3000+ OEM :(

Edytowane przez Rahim_666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to popytaj sie jeszcze w miescie moze gdziesz psrowadza

sam tez mieszkam w ostrowcu i jak sie pytałem to tez nie mioeli ale czasem kto wie;]

ale watypie

Dzisiaj obchodziłem wszystkie sklepy chyba i nei ma :(.

 

Jeżeli kupie Athlona64 3000+ s754 to będzie duża różnica?? Wiem że ten soket nie jest przyszłościowy za bardzo ale lepiej chyba kupić to niż Sempa64 3000+ s939 z płytą Gigabyte z zintegrowanym GeForce 6100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz bym wolał ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> athlona na 754

niz na 939 płyte z zaintegrowanym gf 6100 :mur:

 

co prawda szybkich procków od tego co masz to juz nie kupisz bo juz nie produkuja

ale za 3 lata z 939 bedzie to samo;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie przysłosciowe to po co sie pakowac w to? za 2 lata juz s.754 bedze tak dostepny jak teraz s.A i co ci z takiej inwestycji a co do esc.pl to on moga sprzet wyslac kurierem ;)

Ale jeżeli kupie sempa z tą płytą Gigabyte'a to i tak bede musiał szybko mobo zmienić i na nim nawet nie da sie porządnie procka kręcić :/ A w esc.pl nie da sie rat przez neta i bym musial do Gdańska żeby je załatwić jechać,a to dla mnie troche daleko. Nigdzie nie moge znaleźć sklepu z Sempronem64 3000+ OEM na raty więc chyba bede zmuszony kupić Athlona64 3000+ s754. Czekam na dalszcze propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

ASROCK DUAL SATA II s.939

Sempron 3000 Oem

Freezer 64 pro ...:) i sie zmiescisz w 700 zł

gość nie ma kasy nawet na sam wentylator Freezer a pyta o sprzęt za 700 zł :blink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...