Skocz do zawartości
marek_kowol

Jakie Chlodzenie Na Winfast Geforce A310td ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem ostatni po okazyjnej cenie zestaw do chlodznia wodnego, wsyztsko bylo by ok gdyby nie problem wlasnie z ta karta, jak rozwiazac problem z zamontowaniem bloku na nia? Na sam procesor dac bolk a na pamieci radiatorki? Moze polecili byscie mi jakies z allegro, ma ktos moze zdjecie takiej karty albo podobnej wlasnie z chlodzeniem wodnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle masz wersje z tym radiatorem który nachodzi na pamięci. Jeżeli z drugiej strony nie ma kostek pamięci to są tylko 4 :wink: W każdym mądzie razie paczuszka revolteców na pewno starczy bo jest w niej 8 sztuk freezerków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...