Skocz do zawartości
dylus

Router D-link Problem

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zacznę od tego że neta z kolegami dzielimy routerem d-link +dwoma switchami .Neostrada 768 podział na 5 pc .W sieci jest jeden koleś który całość konfigurował.Router powinien dzielić łącze po równo ,jednak jak włączy kompa ten jeden koleś wszystkim pada transfer .Dochodzi do tego że nie otwierają się stronki a jak się otwierają to bardzo wolno .A jak jeszcze gość zacznie coś pobierać to neta nie mamy wcale .DC++ przestaje pracować jakby cały transfer szedł do niego .Chcemy to zmienić ale nie wiemy za bardzo jak .Będę wdzięczny za okazaną pomoc .Przecież wszysty robimy zrzutę na opłaty a jeden korzysta . :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi przykro ale ten router nie ma możliwosci podziału pasma, a do tego to najgrosza kiła od dlinka jaką mogliscie dostać, przy wiekszym ruchu bedzie sie wieszać i uniemozliwiac cały ruch w sieci, ten router nie dzieli równo łacza, jak gosc uruchomi sobie torrenta, emule i nie ma skonfigurowanego wysyłania jak i pobierania tylko jedzie na full, to zapcha łącze choćby to był dsl 4mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten routerek i mam neostradę 512 podziloną na dwóch i wszystko ładnie dzieli. jak drugi nie jest włączony to całe pasmo dla mnie i na odwrot. jedyne co to się wiesza co pewien czas. Może to wina switcha. Bo u mnie dzieli łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten routerek i mam neostradę 512 podziloną na dwóch i wszystko ładnie dzieli. jak drugi nie jest włączony to całe pasmo dla mnie i na odwrot. jedyne co to się wiesza co pewien czas. Może to wina switcha. Bo u mnie dzieli łącze.

 

Czy coś można zrobić czy musimy się z tym pogodzić .Problem w tym że jak gość się pokarze w sieci innym się stronki nie chcą otwierać :sad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...