Skocz do zawartości
maziboss

Fujitsu-siemens Amilo A1667g Vs Acer 5024 Wlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie

Mam do wydania 5500 zl i ani zlotowki wiecej. Bylem dzisiaj w Vobisie i ujrzalm na wlasne oczy FS AMILO A1667G ML37 mowiac krotko zauroczyl mnie. 1 giga ramu amd turion 64 (ml37) dysk 100 gb ati radeon x700 128 mb matryca 15,4 crystal view itd. Mowie sobie : kurde w porownaniou do acera wyglada 200 razy lepiej. Pytam sie sprzedawcy jakie maja raty mowia ze oprocentowanie 0% !! :) Mysle chyba mam swojego nootebooka. ALE TERAZ NASZLA MNIE MYSL CZY ZNAJDE COS LEPSZEGO ? na necie nie znalazlem testu tego laptopa i nie wiem jakie sa opinie na jego temat. Ba nie znalazlem sklepu ktory by go sprzedawal !! Wiec pytam sie tutaj: Czy brac fs czy acera 5024 WLMI ? Jest jakis inny model godny uwagi za takie pieniadze ? Chce zeby na laptopie mozna bylo pograc. Musi on miec koniecznie 1 giga ramu i min 80 gb dysk. Prosze o podpowiedzi.

P.S.

Chce wziac na raty 2500 zl i chce zeby byly to korzystne raty....TUTAJ WIECEJ INFO

 

Kurde ten laptop jest trudno dostepny w polsce a parametry ma bardzo fajne. Wyglad powala :]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem w mediamarkt w rzeszowie i bawielem sie FS Amilo - palskiti sa te same co w Acerze tylko forma inna. Na rogach jeszcze pozostawaly delikatne slady po odlewach a wypatrzylem to po 15 sekundach. Plastiki niemalze identyko jak w moim aspire1694 nawet odcien ten sam (swoja droga ciekawe czego srebrny przeszkadza ludziom tylko w Acerze a w toshibie i FS juz nie, pewnie dlatego ze sie nie podoba ludziom ktorzy nie maja nic wiecej ciekawego do poweidzenia wiec mowia o kolorze plastikow)

 

Jak ktos pisze ze Amilo kasuje Acera to cos z nim nie tak...

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(swoja droga ciekawe czego srebrny przeszkadza ludziom tylko w Acerze a w toshibie i FS juz nie, pewnie dlatego ze sie nie podoba ludziom ktorzy nie maja nic wiecej ciekawego do poweidzenia wiec mowia o kolorze plastikow)

Właśnie ! W recenczjach Acera na zagranicznych forach wygląd (plastiki i kolor) jest uznawany za bardzo profesjonalny i elegancki, wyróżniający się od innych i bardzo im się to podoba, a u nas jest wrecz przeciwnie :unsure: (żeby nie wywoływać kolejnych nieporozumień dopisze że nie jest to moja opinia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu mojich znajomych ma ACERA ASPIRE i nikt nie narzeka z nich na kolory - są bardzo ciekawe. Pytanie czy będa się ścierały. Narazie u nich nic takiego się nie dzieje. Mają fajną obudowe i wszystko ekstra spasowane. Nic nie trzeszczy i się nie odkształca.

Nie można tym kompom nic zarzucić poza ich awaryjnością. Najczęściej są to bardzo drobne rzeczy, jednak z powodu braku kompetentnego serwisu ich usunięcie jest wielce skomplikowane. Taką opinie wyrazili moji znajomi.

Acha dodam, że usterki były na tyle niewielkie (nieuciążliwe), że większość po niepowodzeniach innych użytkowników nie zdecydowała się nawet oddać kompa do serwisu.

 

Najcześciej problemami były:

- nierównomierne oświetlenie matrycy (plamy),

- głośny wentylator (jakby o coś ocierał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najcześciej problemami były:

- nierównomierne oświetlenie matrycy (plamy),

- głośny wentylator (jakby o coś ocierał).

No wlasnie i takie cos by mnie najbradziej wkurzalo. Nie po to place 4,7 tys zeby mi cos wylo i zebym mial jakies plamy na matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie i takie cos by mnie najbradziej wkurzalo. Nie po to place 4,7 tys zeby mi cos wylo i zebym mial jakies plamy na matrycy.

ja sie tylko moge wypowiedziec Acer vs FSC odnosnie matrycy, w obu Glare i co z tego.

Mialem Acera, wymienilem na Amilo - matryca w Amilo w porownaniu do acerowskiej jak Audi do Lanosa, a jeszcze jedno nie wiem jak ten model Amilo ktory chcesz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>, ale L1310G vs Acerowski 3613 jest po prostu mniejszy i zgrabniejszy.

PS pomijam fakt zadbania w FSC o takie szczegoly jak podpiecie dysku i nagrywarki na oddzielnych tasmach, ktorej to przyjemnosci nie mialem w acerze (a roznice naprawde czuc).

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...