Skocz do zawartości
laptop2006

Czy Geforce W Acer Tm 4652lmi To Ściema?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem zapytać czy Karta grafiki nVidia Geforce FX Go6600 w laptopie Acer TM 4652LMi P-M740 1.73GHz 15" 512MB 80GB DVD-RW XPP to karta przedstawiona w poście początkowym "Co kupić? - Notebooki, Laptopy i inne --> Przewodnik Po Laptopach" Tam w kolumnie Segment middle-end : nVidia 6600

 

Czy te karty graficzne są takie same czy to jakiś wałek bo na stronie acera jest napisane że to karta zintegrowana.

 

Ze strony Acera znalazłem taką specyfikację acer seria 4650 wyróżnione jest tam:

 

Grafika

Karta graficzna nVIDIA® GeForce™ Go 6600 z 64 MB DDR VRAM, PCI Express™ oraz Microsoft® DirectX® 9.0

 

Grafika zintegrowana z chipsetem Intel® 915GM z grafiką 3D, Intel® Graphics Media Accelerator 900 do 128 MB, Microsoft® DirectX® 9.0

i teraz zwariowałem bo nie wiem czy to jest intel czy geforce?

Laptopa znalazłem na skapiec.pl - jak w produktach wybierzecie noteboki i wpiszecie 4652 to ten dolny gdzie rozdzielczość jest 1400x1050.

Czy na tej karcie można będzie pograć?

Dzięki za wszelkie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem tego notka i jak pisalem juz nie zlicze ile razy to poprostu smiech na sali. Klawiatura w tym kompie podczas pisania zaginala sie do srodka, mialem wrazenie ze sie zapadnie, wszystko skrzypialo i trzeszczalo, byl cholernie glosny!!! za ta cene to jest poprostu parodia. Nie polecam!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w cos mozna watpic to w opisy na sieci - sprzedawcy nie do konca znaja sie na sprzecie i stosuja bezmyslna opercje kopiuj-wklej.

Na dodatek uzyj opcji szukaj, bo jest wielu posiadaczy tego Acera na forum i nawet specjalny watek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 4651LMi i jest tam GF6600 z wlasna pamiecia 64MB. Wersja 4651LCi miala zintegrowana grafe intele ze wspoldzielona pamiecia - po prostu sa wersje z GF i iGMA900. Dokladnie co jest w ktorym modelu powinno byc w cenniku na stronie acera (tam jest opis wg modeli, a nie tylko opis serii 4650).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...