Skocz do zawartości
mongothealien

masz broń ???

masz bron ???  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. masz bron ???

    • pistolet
      9
    • RMG - gaz lzawiacy i inny
      4
    • noz
      10
    • inny sprzet
      7
    • jakies zwierze ( morderczy chomik itp ;-)
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, gdyby on był po tej cenie sklepowej za ch*ja bym go nie brał, ale jak zobaczyłem promocję z 3999 zł na 2799 zł to się nawet sekundy nie zastanawiałem :D. Poza tym zakochałem sie w tej ramie Giant'a. A reszte będę stopniowo wymieniał (kredyt studencki rulez :D ). A co do załatwiania, to wpadnij do Rzeszowa, w tym sklepie wszystkie ceny rowerów spadły średnio o 35% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, próbuj persfazji na wielkim dresie - już wiem jak to się skończy :D

nie masz siły lub odwagi - proste -uciekaj !

masz jedno i drugie ( plus coś za pasem ) i potrafisz tego użyć - UŻYJ !

I tu się mylisz -masz jedno i drugie ( plus coś za pasem )- wiej bo to jest pewniejsze a jak nie biegasz zbyt szybko i nie zdołasz uciec dopiero UŻYJ.

Nigdy nie wiesz czy za chwilkę nie będzie tu 20 takich gości - i czy również oni nie mają "czegoś za pasem". To, że masz broń nie daje Ci bezpieczeństwa - czasami wręcz przeciwnie możesz stać się ofiarą własnej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubmich:

niestety mieszkam w mieście, gdzie dość często dochodzi do dziwnych "incydentów"...

to co napisałem wcześniej nie wzieło się z filmów (:D) tylko z osobistych doświadczeń. Niestety matka natura nie obdarzyła mnie zbyt postawną sylwetką, więc musiałem nauczyć się jak sobie radzić inaczej.

Masz rację co do oceny sytuacji - na grupę 20 koluni nie ma najmniejszych szans - wtedy pozostaje jedynie bieg ( ben johnson wtedy nie ma szans ;-) ), ale jeżeli kolesi jest trzech - uwierz mi - idzie dać sobe radę.

pamiętasz?: " mam tu kilku, małych przyjaciół, którzy biegają znacznie szybciej do ciebie..." :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powaznie to mialem kiedys taka akcje, zaczepial mnie gosciu (wiekszy, starszy, silniejszy) to sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem i wziolem strzykawke 20 ml nalalem benzyny ekstrakcyjnej , zapalniczke i jak fikal to mu wypierdzielilem ogniem :twisted: , troszke mu sie sweterek przypalil, i juz mnie wiecej nie zaczepial :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam plastikowego Glocka19 na kulki 5mm slepaka od Kalasza i "lyzke" od granatu F-1 (piekne czasy kiedy w wojsku sie bylo :) )

Chetnie bym sobie kupil prawdziwego Glocka bo to super pistolet. A i jeszcze za wzorowa sluzbe dostalem encyklopedie broni :twisted: Niektore pukawki to naprawde zajeb..... zabawki

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam duże prążkowane bydle. moja żona spokojnie spaceruje sobie z nim po 23:00. chłopaki spod klatek mówią jej dobrywieczór.

 

w moim bloku (mieszkam na parterze) w ciągu 5ciu lat były włamy przez balkony do WSZYSTKICH mieszkań na parterach i 1 piętrze...

...oprócz mojego 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doje.bane zwierze ! ( foty nie działają ale wiem o co chodzi ).

myślę, żew mój AMPUTATOR nie miał by z nim wielkich szans, choc jest max szybki, ma solidną szczenkę i około 60 centymetrów obwodu szyjki ( na klacie około 90 ) :?

już działa fota

zmierzyłem mojego pieska - klata 101, szyja 71, głowa 71, tłuszcz 0, ślina - eh...

z natury śpi. jak chce to jest szybki ale na krótko - bo nie chce :lol:

niestety widziałem go już jak atakuje psy - bardzo tego nie lubię, kaganiec zawsze i jak pies w pobliżu to smycz. na ludzi nie zwraca uwagi, chyba że ktoś podniesie rękę na nas (tresura)

BTW to hobby mojej żony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kose butterfly'a chyba każdy wie o co chodzi zwykły chromowany ,dawniej miałem spręzynówke (4 razy żeniona w noge :) ) ale raz mnie przetrzepali i zdjeli :(. Pozowlenia na kopyto chyba nigdy nie dostane bo nie wiem czy dozyje 21lat :) i w ogóle chyba badania psychologiczne nie zezwolą :)... joke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...