Skocz do zawartości
szpak

Twoje ulubione fajki ?

Jakie fajki palisz??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie fajki palisz??

    • Nie pale - to dobre dla cieniasow :D
      25
    • Marlboro
      10
    • L&M
      13
    • Chesterfield
      1
    • Sobieskie
      1
    • Lucky S.
      3
    • Mocne
      0
    • inne
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie palę i jestem z tego dumny nie trace kasy na byle jakieś tam gufno i jestem happy a tak pozatym znam kilku kumpli co fajczą nwet z takim jednym siedze w jednej ławce jak kiedyś usiadł koło mie to myślałem że se żygne więc morał z tego taki że niestety ci co palą śmierdzą wiem że teraz obrażam tych co palą za co przepraszam ale niestety taka jest prawda.

 

Fajki to gufno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo tak jest, wiekszosc nie moze jeszcze sobie poruchac, dlatego trzeba sie podbudowac fajkami i wodka  :lol: 

Buahahahah faktycznie :D

Zwlaszcza ze srednia wieku na forum to jakies 15 lat, a i tak siedzac przed kompem 24/7 pierwsza panienke poznaja kolo czterdziestki :D

Sluchaj grzesio kto nie moze poruchac to nie moze :lol: a to ze wiekszosc z nazs co ma 16 lat to znajdzie dopiero laske w wieku 40 tki to tez neiprawda ja moze is eidze duzo przed kompem ale laske mam i to dosyc dlugo juz prawie rok:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj grzesio kto nie moze poruchac to nie moze  :lol: a to ze wiekszosc z nazs co ma 16 lat to znajdzie dopiero laske w wieku 40 tki to tez neiprawda ja moze is eidze duzo przed kompem ale laske mam i to dosyc dlugo juz prawie rok:D

Sluchaj starszych, maja racje. a to ze masz laske od roku nie wyklucza powyzszego :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh, temat rzeka :D

A ja pale i w nosie to mam ze smierdze (moja panna tez pali) i w nosie to mam ze moje zdrowie na tym traci...co mi tam, raz sie zyje no nie? ;)

 

Pamietaj: "Zycie powoduje raka i choroby serca" :mrgreen:

 

Marlboro Lights...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety pale od 5 lat (<span style="color:red;">[ciach!]</span>owy nalog) . Gratuluje wszystkim co nie pala , kasa idzie na to ladna jak sie policzy mi za 5 lat jarania wyszlo 8200 zeta .Ladnego kompa moznaby za to kupic albo orginalna instalacje(made in usa) n.o.s. z duza butla do mojej astry :twisted: .Do tych co zaczeli palic :

 

 

SKONCZCIE Z TYM GOWNEM JA ZACZYNALEM TAK JAK WY I Z TEGO SHITU NIE MOGE WYJSC DO DZISIAJ I NIE WIEM CZY WYJDE KIEDYKOLWIEK

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich nie palacych a palacym (lacznie ze mna ) krzyz na droge :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo tak jest, wiekszosc nie moze jeszcze sobie poruchac, dlatego trzeba sie podbudowac fajkami i wodka  :lol: 

Buahahahah faktycznie :D

Zwlaszcza ze srednia wieku na forum to jakies 15 lat, a i tak siedzac przed kompem 24/7 pierwsza panienke poznaja kolo czterdziestki :D

Sluchaj grzesio kto nie moze poruchac to nie moze :lol: a to ze wiekszosc z nazs co ma 16 lat to znajdzie dopiero laske w wieku 40 tki to tez neiprawda ja moze is eidze duzo przed kompem ale laske mam i to dosyc dlugo juz prawie rok:D

 

Bardzo ladnie prokomp a moze grzesio ma jakies problemy z dziewczynami :P . P.S. ja mam 19 lat i laske od 1.5 roku :P i sesje w lakowie min 3 razy w tyg 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie pale i nie bede palil bo to jest gowno i szkoda na to kasy  :wink:

kasy i ZDROWIA przede wszystkim nigdy nie będę palił :lol:

sHiT nie pakujcie sie w to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o....mnie qrwa obrzydzenie bierze ja qrde widze palących nastolatków,.,.,.,. po kiego c*uja im to????????!!!!!!!????

chcą pokazać, że są dorośli?????...

 

p.s. mądrzy dorośli tesh nie palą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie palę i jestem z tego dumny nie trace kasy na byle jakieś tam gufno i jestem happy a tak pozatym znam kilku kumpli co fajczą nwet z takim jednym siedze w jednej ławce jak kiedyś usiadł koło mie to myślałem że se żygne więc morał z tego taki że niestety ci co palą śmierdzą wiem że teraz obrażam tych co palą za co przepraszam ale niestety taka jest prawda.

 

Fajki to gufno  

mushe się zgodzić Dołączona grafika ja też nie palę i mam kumpli którzy palą i przebywanie w ich towarzystwie nie należy do przyjemnych :? chyba że się przewietrzyli zapierdzielać jedną rundkę dokoła szkoły :lol: ghyhyhy...

 

przed paleniem Dołączona grafika ... po paleniu Dołączona grafikaDołączona grafika ghyhyhyhyhy...

 

a pozatym tak jak mówił pieklo imho to jest najbardziej bezsensowen tracenie fundushy !!! Dołączona grafika :D ...

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pominmy kwestie czy full smak czy light :)       ja pale chesterfildy sa super jak mozna tak o fajkach powiedziec

Marlboro Light ale od Sylwestra żadnego nie wypaliłem mam nadzieje, że jeszcze troche wytrzymam :wink:

 

pozdrawiam

mnichuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...