Skocz do zawartości
borek199

Sprawdzenie Procka

Rekomendowane odpowiedzi

ale co chcesz sprawdzić ? czy się wogóle uruchamia czy jest sprawny czy co ? np. u mnie w mieście w jendym z serwisów wołają sobie 50 zł za testowanie sprzętu. wogóle ceny mają śmieszne, np. uptade biosu też 50 zł :lol:

 

jakiego to procka chcesz sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co chcesz sprawdzić ? czy się wogóle uruchamia czy jest sprawny czy co ? np. u mnie w mieście w jendym z serwisów wołają sobie 50 zł za testowanie sprzętu. wogóle ceny mają śmieszne, np. uptade biosu też 50 zł :lol:

 

jakiego to procka chcesz sprawdzić ?

 

chce sprawdzic athlonaxp 2400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sprawdź u siebie, chyba że nie masz intela, to idź to jakiegoś kupla który ma płytke pod socket A, serwis to chyba ostatecznośc, bo po co wywalać kase w błoto. a jak chcesz przestestować jego stabilnośc to programami np. super pi, stress prime 2004, prime 95,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sprawdź u siebie, chyba że nie masz intela, to idź to jakiegoś kupla który ma płytke pod socket A, serwis to chyba ostatecznośc, bo po co wywalać kase w błoto. a jak chcesz przestestować jego stabilnośc to programami np. super pi, stress prime 2004, prime 95,

Ja bym nie próbował wkładać niepewnego procesora do płyty, tylko po to, żeby go sprawdzić. Szkoda płyty... wiem coś o tym i wiem że w efekcie możesz mieć niesprawny procesor i niesprawną płytę. No chyba, że zaniesiesz sprawdzić do kumpla... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...