Skocz do zawartości
krzysiekw

Karty 6600gt, Którą Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Waham się pomiędzy kupnem:

 

1. GeForce 6600GT Gigabyte 256MB DDR2, DVI, PCI-E, Silent-Pipe II,

2. GeForce 6600GT Gigabyte 128MB DDR3, TV&DVI, PCI-E, Silent-Pipe II.

 

Karta (2) jest, jak wynika z testów, około 5% wydajniejsza ze względu na szybsze pamięci. Czy w związku z tak niewielką różnicą warto inwestować w dodatkowe 128MB na rzecz niewiele mniejszej wydajności? Jaka będzie korzyść z 256MB pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzysiekw

Bierz ta na DDR3, jest wydajniejsza od tej na DDR2 i pamieci lepiej sie powinny krecic, a dodatkowe 128MB na karcie pokroju 6600 jak juz napisal Orgiusz nic nie daje.

 

@s4t1n

Jak w kazdej 6600 pamieci sa 128bitowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s4t1n nie denerwuj się tak :rolleyes: Ale wiesz jak sobie sklepy przegladasz, jakieś arty w necie, gazetki czytasz...itp. To powinno rzucic Ci się ze GF6600 sa tylko z szyna 128Bit

 

Nie drąże dalej Peace. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem 6600 GT GIGABYTE 128/128 i byłem z niej bardzo zadowolony,swietnie sie kreciła i jest w dobrej cenie,naprawde szybka maszynka w 3dmarku2003 miałem 8300 pkt na standardowych ustawieniach ale karta podkrecona o 10% na 1GB ramu procku 3200 AMD i płycie Abit NF7-sl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysiekw: Miałem niedawno (tydzień temu) ten sam dylemat i wybrałem mimo wszystko 128MB DDR3.

 

Karta z pasywnym chłodzeniem sprawuje się doskonale :)

 

Tutaj znajdziesz test/porównanie karty z innymi na GF6600:

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=3&id=1818

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...