Skocz do zawartości
nrl

Battlefield 2142

Rekomendowane odpowiedzi

Torrent ? ;] dajcie jakieś zródło bo też chce w to popykać a nie wiem czy przecież to kupie ;/.

Przez torrenta idzie tak wolno, że chyba szybciej premiera full'a będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem szybciutko po pracy i w jednym zdaniu to posumuje - nie podoba mi sie

nie moje klimaty, jakies statki kosmiczne, bronie rodem z unreala eeeeee

co do wymagan to grafa wyrabia, ale standardowo jak to z BF 2GB ram polecam, bo zamula jest niezla czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Pograłem 30 min i musze powiedziec, że naprawde fajnie to wyszło :) Dam wam trochę screenów ale grałem na średnich/maxymalnych bo tak jak powiedział kucyk - przyadłałoby się 2 gb ramu ;) A pozatym wole mieć niższe detale a więcej klatek :D

 

Jedna z rzeczy które mnie narazie zdziwiły to jazda jeepem :> Mamy nitro bo jakżeby nie no i muszę przyznać, że jeździ się nim jak jakimś Skyline'm w NFSU2 :) Ale to już sami ocenicie. Oto screeny które obiecałem :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Więcej wieczorem jak wrócę ze szkoły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm za dużo fps to nie masz jak na taka karte ;). Ciekaw jestem jak u mnie bedzie chodzić (bf2 miałem med wiekszość, texty terenu na high, shader i cienie low i chodziło b.dobrze (avr 45 fps ale nie na wszystkich mapach ofc) nie licząć przycieć ramowch ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zagrałem z raniutka 30 min (sciagało się całą noc).

 

Powiem tak

 

-mapa ładuje sie duuuzo szybciej niz beta

-gra chodzi duzo lepiej niz beta

-nie zauwazyłem zadnego buga z bety (np. czołg EU nie rozwala sie przy jezdzie po terenie, titan sie nie respawnuje itp.)

-na 1024x768 z medium detalami + jedna opcja low + AA gra chodzi wypaśnie

-kwestia gustu ale ja lepiej sie bawie nzi w BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zagrałem z raniutka 30 min (sciagało się całą noc).

 

Powiem tak

 

-mapa ładuje sie duuuzo szybciej niz beta

-gra chodzi duzo lepiej niz beta

-nie zauwazyłem zadnego buga z bety (np. czołg EU nie rozwala sie przy jezdzie po terenie, titan sie nie respawnuje itp.)

-na 1024x768 z medium detalami + jedna opcja low + AA gra chodzi wypaśnie

-kwestia gustu ale ja lepiej sie bawie nzi w BF2

No moje odczucia są mniej więcej takie same :D

 

Kurde dlaczego na moich dwóch 7300gt ta gra coś skacze przy najwyzszych detalach ? Mało ramu ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba i z pewnością kupie full'a :)

 

Ludzie nie podoba wam sie bo to jest demo tak okrojone jak tylko moze być. Nie ma praktycznie nic oprócz rozgrywki. Nie można wybierać poszczególnych rzeczy do wyposazenia, zdobywac broni, skilli. W full'u będzie już elegancko a teraz dobranoc wam mówie po 3 godzinach gry w demko :P

Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok po dłuższej rozgrywce wczoraj juz wiem że zakupię tą grę.

 

Gdyby nie to, ze kolega w wakacje nie zainteresował mnie demem MP BF2, to bym sie nie zainteresował... a tak zakochałem sie w bfie i jak dowiedziałem sie o nowym, chciałem go wyprobować. No i wypróbowałem... ja mam ogromny fun chodząc mechem albo odbijając tytana. A kiedy zobaczyłem screeny z mapy Fall of Berlin to normalnie masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i mam wrażenie że trochę za dużo wszelkiej maści działek, mechów, pojazdów a za mała rola piechoty w tym wszystkim, przynajmniej na mapce z demka. Jak ktoś lubi futurystyke to pewnie będzie zadowolony mnie ta gra wogóle nie bierze, denerwują mnie te lasery, lewitujące czołgi itp.. Ja jednak zostane przy BF2 przynajmniej do czasu wyjścia ETQW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra bedzie wyglądać wiadomo było już dawno..

Tak poza tym to rzeczywiście lepiej chodzi mi niz bf2 na tych samych ustawieniach i mapa sie szybko wczytuje. Nawet fajnie sie gra ;). Niestety do windy już raz (na jedną gre) mi wyszło ale to chyba norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze enga ma takie lipne rpg :x. 5 rakiet i apc zyło 4 rakiety i mech stoi WTF ?!

No właśnie irytujace to jest :| Przecięz wale do mecha 2 razy z bazooki a ten stoi <_< A te rakiety to lecą jak pokraki... Ale jednego jestem pewien - kupuję tą grę :) Oczywiście wcześniej zapoznam się z "wersją próbną" żeby być w 100% pewny co kupuje :) Ale raczej na 100% biorę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tak sie tym nie chwal? [;

 

Mnie to nie kreci, tzn. czekam na Quake Wars, ale ten bf nowy mi sie nie podoba i tyle... a jak dojda unlocki to calkowicie podziekuje.

Smieszy mnie wykonanie wszystkich pojazdow, jedynie mech jest ok, a reszta mi sie nie podoba, jakies lewitujace shity.

A jak zobaczylem, ze bedzie mozna miec jako unlock dzialko ktore bedzie za nami latac to stwierdzilem, ze to nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu rozkminiłem ten Bugfield.

Poza oczywistymi ustawieniami jak audio na soft (moja integra w wg readme nie wspierana) i EAX-off, okazało się, że VoIP trzeba wyłączyć. Od tego momentu gierka mi się nie wywala.

Pograłem sobie z godzinę, ale nie wyrobiłem sobie jeszcze zdania (narazie wolę BF2). Szkoda, że LAN'u nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba i dobrze chodzi całkiem , rzadko na full details spada ponizej 45 fps w 1024x768 z aax2 i af na maxa . Jak siadłem to z 3 h mi mineły . Taki mały odskok od csa ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...