Skocz do zawartości
Kuba TNW

9500 Czy 9500 Pro Czy 9550 Czy 9600 Czy 9600 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam kupno jakieś karty na AGP (nie-koniecznie nowej) w granicach 200zł. Oprócz Radków z topicu zastanawiałem się jeszcze nad GF-6200 lub 6200A.

Oczytałem się tych artykułów i to wywołało znane wielu uczucie mętliku w głowie :blink:

Nie wiem w końcu co kupić

Czy z tych kart najlepsza jest 9500 Pro?

Może macie jakiś innych kandydatów w okolicach 200zł?

 

O/C - hmm...? Tak, przewidziane raczej tak choć nigdy jeszcze nie praktykowane :wink:

Karta oczywiście do poniższego zestawu.

Edytowane przez Kuba TNW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też uważam że 9500 pro jest najlepsza z tych co wymieniłeś bo :

-ma 8 potoków reszta ma tylko po 4

-można z niej prawie zrobić 9700 pro (prawie dlatego że 9700 pro ma szynę 256)

-jest lepsza od radeona 9600 xt bez oc (tak gdzieś czytałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tak tylko kwestia jak zwykle w ka$ie <_< 100zł to nie tak dużo ale też ulicami ani alejami się nie przechadza :)

A możeby coś na poziomie powyższych radków typu 9500 pro od NVIDI?

Jak pisałem myślałem o 6200 / 6200A. Oczywiście jak by była kasa to bez pytania to 6600 a jak więcej to GT ale kasy nie ma a karta ma być. A zawsze miałem jakoś bardziej zaufanie do NVIDI może dlatego, że w wielu grach widziałem reklamy NV co znaczy, że chyba świetnie współpracuje, dwa to zawsze miałem karty NV, trzy mam MOBO na chipsecie nforce :)

 

 

 

 

Ale to tylko takie moje streotypy :)

Edytowane przez Kuba TNW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta się moduje tylko nie wiem czy sprzedają jeden user tewaka kupił i mu się zmodowała na 6600, ale jak mówiłem chyba już nie sprzedają przynajmnie coś tak w wątku o 6200 czytałem. Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten 6200 w pierwszej rewizji z NV43 jest skonstruowany głównie pod PCI-Express i pod AGP jest tam montowany jakiś specjalny mostek HSI. Czy to go nie będzie spowolniało? Czy i tak w rezultacie będzie szybszy/wydajniejszy od R9500 Pro?

Pytanie:

Jeśli zmoudje przykładowego 6200 na 6600 to nie będzie żadnych różnic pomiędzy tym zmodowanym a orginalnym? Chodzi mi o wydajność itp. Po prostu prdoucent wypuszcza 2 karty i w jednej blokuje 4 potoki Pixel Shader i zwie się ona 6200 a w drugiej nie blokuje i się zwie 6600?

Edytowane przez Kuba TNW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...