Skocz do zawartości
nieo

Padniety Licznik Neo...

Rekomendowane odpowiedzi

Padła mi strona licznika w panelu neo...

Co ciekawe mam neo 512, a wyświetla mi się opcja "zmiana opcji 256"? Do czego niby ma służyć ta opcja? Wcześniej tego nie było. Czyżby TP "przypadkiem" umiesciła ten link w moim panelu neo???

Czy u was panel działa tak jak powinien i wszystko jest w porządku???

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo, a mam 6 mbit'ów. Z tego co donosi forum.neostrada.info i jego użytkownicy to większość osób ma problem z dostaniem się do panelu.....

Bo jest w trakcie drobnych modyfikacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już pare razy miałem taka sytuację, że jak był taka awaria to albo doliczył pare giga za dużo albo za mało naliczał (na szczęście to drugie było częściej :D )

Teraz nie działa tylko panel, a w systemie wszystko jest odnotowywane... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym sie przejmujecie. Juz kilka razy mialem przekroczony limit (kilku kolegow rowniez) i zadnych ciec na transferze nie bylo, wiec nawet nie zagladam do panelu. Chyba, ze nowe zmiany (pewnie na gorsze) juz takie laskawe nie beda;/

 

pozdro

Edytowane przez Mapet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie łudzę tym że licznik "wogóle" nie działa. Chciałem tylko wiedzieć ile mam już nastukane. Cóż najwyżej złoże reklamację jak mi przytną transfer. Niby, że "nie miałem jak sprawdzić". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym sie przejmujecie. Juz kilka razy mialem przekroczony limit (kilku kolegow rowniez) i zadnych ciec na transferze nie bylo, wiec nawet nie zagladam do panelu. Chyba, ze nowe zmiany (pewnie na gorsze) juz takie laskawe nie beda;/

 

pozdro

A ja miałem już kilka razy ograniczony i generalnie nie jest zbyt przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie łudzę tym że licznik "wogóle" nie działa. Chciałem tylko wiedzieć ile mam już nastukane. Cóż najwyżej złoże reklamację jak mi przytną transfer. Niby, że "nie miałem jak sprawdzić". ;)

I nic ta reklamacja nie da, bo zawsze mogłeś zadzwonić na bezpłatną infolinie i się zapytać... ;)

 

A ja miałem już kilka razy ograniczony i generalnie nie jest zbyt przyjemnie.

Mogę się tylko domyślać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do limitów i ich naliczania ja mam autoconnect programik malutki nie wadzi sam łączy w razie rozłaczenia i ma w cholere zegarów miesięczny dzienny tygodniowy sesyjny i zawsze wiem ile nastukałem trochę więcej nabija niż neostradowy panel ale to ineistotne jakiś pkt odniesienia jest a co do panelu to mam w tej chwili tam info 11 lutego 06 bardzo ***** pomocne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi licznik neo nigdy nie działał :P

Podeślij numer telefonu na pw to da się to wszystko naprawić... :twisted: No chyba że masz Neo 640 to by wtedy wszystko wyjaśniało... ;) Edytowane przez Disruptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik działa od dwóch dni i ciągle pokazuje 7500mb. A powinien przynajmniej 17500mb :lol: . Jak na ironie, nie mam co sciągać :-| . Szkoda że niewykorzystany limit nie przechodzi na następny miesiąc :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

limit podstawowy 15.00 GB

limit dokupiony w tym miesięcu (zdrapka) 0 GB

limit zwiększony (opłata abonamentowa) 0.00 GB

aktualny transfer z prędkością 512 kb/s

suma ściągniętych w tym miesiącu danych 15911.62 MB

 

lol?

Czyżbym coś przekroczył? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz dobrze... ja w grudniu, załatwiłem cały transfer w 5 dni, z nadzieją że mnie oszczędzą... nie udało się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...