Skocz do zawartości
nieo

Padniety Licznik Neo...

Rekomendowane odpowiedzi

Mi już drugi miesiąc nie nalicza limitu. W tamtym miesiącu był przekroczony o jakieś 10 gb a w tym o jakieś 15gb i jak dlamnie bomba ciągne na okrągło i do końca będę ciągną do końca miecha a w następnym się zobaczy na tydzień przed też pociagne i się przekonam czy nalicza limit czy terz nie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIekawe jak to będzie z tym naliczaniem w tym marcu. Jak narazie to na panelu wygląda to dobrze bo jest 11 lutego z stanem 11,50 gb i nic jak narazie się nie zmienił to ciekawe czy będzie tak dalej.

 

Jak ktoś coś wie to niech da znać bo jak nie nalicza to trochę pościągam a jak tak to przystopuje bo to tak lipnie mieć te 32kb/s. :lol:

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś narazie chyba nie nalicza, od kiedy się naprawił jakiś tydzień temu pokazywał ok 16700 do końca miesiąca, zresetował się prawidłowo do 0 wczoraj w nocy i aktualnie ciągle jest 0 (mam nadzieję że to nie tylko opóźnienie :) ).

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy rozłączenie i ponowne połączenie

chyba jednak tak nie jest (chyba ze dalej naliczanie nie dziala) bo dla proby rozlaczylem sie na 10 minut i dalej widze w panelu 0,00mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze polowicznie netes ma racje. wystarczy sie rozlaczyc zeby tepsa gdy limity dzialaja podliczyla transfer. ale sama neostrada co 24 h nie wymusza przynajmniej u mnie tak sie dzieje. zazwyczaj podliczaja mi co jakies 7 do 12 dni bo mam routerek (bo modemy przerywaly polaczenie :/ ) ktory zawsze podtrzymuje polaczenie. jak sie myle to niech mnie ktos poprawi ale taki wniosek mi sie nasowa po polrocznym uzytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie też zależy od miejsca gdzie dana Neo jest. U mnie w mieście wszyscy moi znajomi, którzy mają Neo są rozłączani równo co 24h, ja mam podobnie :-P. TP ma u siebie taki burdel, że szkoda słów :-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy sie rozlaczyc zeby tepsa gdy limity dzialaja podliczyla transfer.

Zgadza się :)

 

ale sama neostrada co 24 h nie wymusza przynajmniej u mnie tak sie dzieje. zazwyczaj podliczaja mi co jakies 7 do 12 dni bo mam routerek (bo modemy przerywaly polaczenie :/ ) ktory zawsze podtrzymuje polaczenie. jak sie myle to niech mnie ktos poprawi ale taki wniosek mi sie nasowa po polrocznym uzytkowaniu.

Neostrada wymusza co 24h nowe połączenie pod warunkiem, że sesja tyle trwa... ;) A w przypadku rotera też rozłącza tylko tego tak nie czuć... ;) Z resztą sprawdź tak co 24h jaki adres ip dostaje router i za każdym razem będzie inny ;) Bardzo rzadko zdarza się, że dostaniesz ten sam...

 

Widocznie też zależy od miejsca gdzie dana Neo jest. U mnie w mieście wszyscy moi znajomi, którzy mają Neo są rozłączani równo co 24h, ja mam podobnie :-P. TP ma u siebie taki burdel, że szkoda słów :-)...

Miejsce nie ma tutaj żadnego znaczenia... A z tym burdelem to skąd wiedziałeś ;) Edytowane przez Disruptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z burdelem to stąd, że miałem dość dużo do czynienia z TP, oczywiście jako klient... mój telefon widniał w książce telefonicznej jako prywatny (i tak powinno być), tymczasem wg TP telefon był zarejestrowany na firmę (notabene firmę, która nigdy nie istniała :-P), z kolei żeby zmienić dane TP żądała pieczątki itp. a tego rzecz jasna nie było, bo firma nigdy nie istniała :-P. Zresztą za dużo by tu pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak na razie się nic nie zmienia stan jest nadal taki jaki był. I niech tak zostanie!!!

 

Jak ktoś coś wie więce ma jakieś przecieki to niech pisze.

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jest jak narazie dobrze bo na stronie głównej serwisu pokazuje mi stan z 11 lutego 06 to 11 gb a w koncie a powino z 3 gb chciaż być. No więc liczmy że potrwa to bardzo długo.

 

Nikt nie ma nic do powiedzenia??

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...