Skocz do zawartości
nieo

Padniety Licznik Neo...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

Dzisiaj pierwszy raz od miesiaca dziala mi licznik Neostrady i mam jakos tak malo pobrane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I licznik znów nie działa!!! lol Ktoś ma jakieś info??? Znów im się coś "zepsuło"???

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

to korzystaj ile sie da - ja sie rozlaczylem i mi limitu nie dodatlo -mowie o liczniku w panelu sterowania - a jak wszystko ok to sumuje odrazu . nie pierwszy i nie ostatni raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam autoconnecta używam i mam gdzieś ich głupie liczniki. Ostatnio po 7GB zwolniła do 32kbit/s. A dwa miechy wcześniej pociągnąłem 11GB i widocznie te liczniki mają zepsute, tzn ciągle się psuja. W sumię się im nie dziwie, mają straszny bajzel, dużo użytkowników, więc sobie nie radzą. Ja nie wchodzę nawet na stronkę neostrady, wystarczy mi już, że ją mam. Raz naliczają, raz im się coś zepsuje. Trzeba się tylko cieszyć, że można pociągnąć więcej od czasu do czasu.

 

Po co o tym pisać, jeszcze przeczytają ;) (JOKE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pobrałem w zeszłym miesiącu ponad 40GB(licznik autoconnecta) przy limicie 7GB(neo 256) komp nie był az tak czesto właczony dlatego w sumie tak mało jednak to i tak mój rekord(mam do tego dysk 20GB :]) neo to bardzo fajna sprawa jednak po przekroczeniu limitu i jak zbanuje twoje konto neo+ to juz nie jest tak fajne - przynajmniej do końca miesiąca ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to mi od jakiegoś czasu zawsze pokazuje jakiś błąd Javy w zakładce Transfer. Też tak macie?

Ja mam tak od 2 mies... Przepraszam pomyłka, od trzech! Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...