Skocz do zawartości
ts_Alpin

Acer Travelmate 2413nlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Brat mój kupuje laptop Acer TravelMate 2413NLMi ----> Agito

i chce dokupić od razu pamięci.Czy skoro w specyfikacji jest napisane że posiada.....DDR2 to znaczy że jakiekolwiek DDR2 podejdą?

Np.: Kingston DDR2 256MB (KVR400D2S3/256) --->Pamięci Kingston,

czy musi zamówić jakieś specjalne.Wiem że pewnie w sklepie mu to powiedzą ale chciał wiedzieć wcześniej jaki to jest koszt zakupu takich pamiątek.

Edytowane przez ts_Alpin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nada.

Dobrze by było gdyby CL w pamięci nowej było takie same jak w starej.

Nie chce mi się sprawdzać jakie opóźnienia mają pamięci te z linka ale Acer chyba montuje CL5 a Kingston’a mogą być CL4

Trzeba pamiętać że pamięci będą chodziły w dualu ich kompatybilność jest istotną kwestią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Cie nie rozumiem - najpierw piszesz:

 

Dobrze by było gdyby CL w pamięci nowej było takie same jak w starej.

Nie chce mi się sprawdzać jakie opóźnienia mają pamięci te z linka ale Acer chyba montuje CL5 a Kingston’a mogą być CL4

A po chwili sie z CL5 nasmiewasz. Majac do wyboru dzialanie pamieci jako CL5 albo niedzialanie wogoe, co bys wybral?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Cie nie rozumiem - najpierw piszesz:

A po chwili sie z CL5 nasmiewasz. Majac do wyboru dzialanie pamieci jako CL5 albo niedzialanie wogoe, co bys wybral?

W pierwszej części zasugerowałem że Acer może mieć wolne pamięci, nie mówiłem że jestem za tym aby je zostawiać...

Tak się zastanawiałem, ten komputer ma Celerona M? Celeron M chodzi na 400MHz i pamięci pomimo tego że są DDR2 też chodzą na 400MHz.

CL5 będzie przy ustawieniu 533MHz a przy 400 powinno być CL4, prawda? czyli podsumowując, Kingston w tej sytuacji zapewne mógłby chodzić na CL3 a oryginalna pamięć acera na CL4. Czyli problem CL5 nam znika.

Tym pozytywnym akcentem możemy zakończyć ten temat bo nic on nie wnosi do sprawy dobrania pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...