Skocz do zawartości
Szu_Kierownik

Modding By -->stalak<--

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Alez jasna sprawa chłopaki, sam wkońcu doszłem do wniosku że faktycznie następne wakacje trzeba spędzić z tą obudową!

Ja bym wolal pojechac nawet do Nowej Huty na wakacje niz spedzac je z tym cudenkiem, ale jak wolisz. Poza tym ja jednak preferuje kobiety, wiec moje zdanie nie powinno sie liczyc. Ale zbrodnie popelniles straszna na tej budzie... Brutal jestes, nie ma co...

 

Zeby nie bylo, ze nie mam argumentow, zacytuje:

 

na pewno brzydko wygląda:

- zasilacz na górze

- wentylatory przykręcone na zewnątrz

- 50000 włączników na froncie

- niepomalowane napędy

- standardowe włączniki od katod

- stacyjka, choć miała być oryginalna to imo wyszła badziewnie

 

i dopisze od siebie tylko to, ze gdybym byl zlosliwy to na tej liscie znalazlyby sie jeszcze co najmniej 3 pozycje, ale zeby podniesc Cie na duchu napisze tylko: na Allegro sa tanie obudowy! Mozesz zaczac od nowa, jakies doswiadczenie juz masz :)

 

No nie moge sie powstrzymac, ale: modyfikacja klawiatury to mistrzostwo swiata!

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w końcu kim jest ta Pani z ostatneigo zdjecia? Dziewczyna? żona? siostra? koleżanka? Przypadkowy przechodzień? Bo widzę że co niektórym sie akurat to zdjęcie najbardziej spodobało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Szu chyba zrezygnowal z dalszego udzielania sie na forum po naszych wypowiedziach. Albo, co cieszyloby mnie bardziej (ale co jednoczesnie wydaje mi sie malo prawdopodobne), siedzi w warsztacie i picuje obudowe na opadoszczeka. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Do "forest skila zbila"-hmm no dobra już wiem że spaprałem wiec co się jeszcze udzielasz, już myślałem że temat skończony ale widze ze ludzie na forum lubią pogadać co jest żle(szkoda ze nie mówią co można by było poprawić).Tak więc OK SPAPRAŁEM ROBOTE(ale wakacje tuz tuz:)).

Co do newsa hmm, mam z ciebie BIG LOLA gdyż ten news został prawie w całości przepisany z PC Komputer świat.Jedynie poszczególne słowa zmieniłem natomiast cały sens został nienaruszony.

Tak więc proponuje ci się czepiać jedynie do budy a nie do newsów bo tutaj się totalnie zzonkowałes:P(oj nie ma wytłumaczenia w słowniku)!Tak więc czy ty foreście wiesz o czym piszesz?!

Myśle że czołowa gazeta nie zrobiła błędu merytorycznego tak jak uważasz.....

 

Co do dziewczyny na zdjęciu to nie wasza sprawa:P !Ciągnijcie temat jeszcze przez następne 100 postów, mówiąc przy tym jaka to beznadziejna obudowa i po ile stoja na allegro obudowy to może sie dowiecie!Zostało wam jeszcze 66(dobrze policzyłem chłopaki, może macie jakiś drogi dobry kalkulator?!?!)

 

Co do Pana sialala to widze ze dołączyłeś w nasze szeregi dosyć niedawno.!Widze ze pierwsze posty ale za to jakie odważne!Proponuje ci troche posiedziec na tweaku i poczytać a dopiero potem pisać jakiekolwiek odpowiedzi bo jak narazie to cytowaniem naszych wypowiedzi nie jest zbyt inteligetne!Może dodasz coś od siebie?!?!?!??!

 

Co do Pana Szu hmmm postanowił zmienić design!Ale zapewniam was że jego wiedza przewyższa co niektórych tutaj odwiedzających(on jest aktywny w czynach a nie na forach)!

 

Pozdrawiam!!!

Edytowane przez Szu_Kierownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do newsa hmm, mam z ciebie BIG LOLA gdyż ten news został prawie w całości przepisany z PC Komputer świat.Jedynie poszczególne słowa zmieniłem natomiast cały sens został nienaruszony.

a redakcja PCKś wie o tym? i wiesz...dam Ci przyklad. Niby jedno zdanie, podmienie w zasadzie jedno slowo i jedno dodam, i zobaczymy czy powiesz ze sens sie nie zmienil:

1: Pocaluj mnie kochanie...

2: pocaluj mnie w dupe...

 

I jak na razie, to uwierz - twoje wypowiedzi swiadcza o Tobie. NIe odbierz tego osobiscie, ale na codzien mam do czynienia z wiekszymi baranami i dlatego nauczylem sie ludziom mowic prawde w oczy. Popracuj nad samym soba, zmoduj swoj wlasny jezyk polski, zmodyfikuj troche swiatopoglad i bedzie git. Czas na mody obudow i prowadzenie serwisow o tematyce komputerowej jeszcze przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Witam!!!

(...)

Co do Pana sialala to widze ze dołączyłeś w nasze szeregi dosyć niedawno.!Widze ze pierwsze posty ale za to jakie odważne!Proponuje ci troche posiedziec na tweaku i poczytać a dopiero potem pisać jakiekolwiek odpowiedzi bo jak narazie to cytowaniem naszych wypowiedzi nie jest zbyt inteligetne!Może dodasz coś od siebie?!?!?!??!

(...)

Pozdrawiam!!!

Ahhh! Czekalem, az ktos to napisze! I w koncu ten dzien nadszedl!

Widzisz - Forum Tweaka to ja pamietam jeszcze z czasow dyskusji.pl - gdy Tweak tam wlasnie goscil. Pamietam przeprowadzke, pamietam to wszystko. Nie rejestrowalem sie tu nigdy, bo potrafie korzystac z szukajki i na 99% moich pytan potrafilem znalezc interesujaca mnie odpowiedz. Jakos niedawno mnie tknelo, zeby sie zarejestrowac, bardziej z nudow w pracy niz prawdziwej potrzeby. Swiadczy zreszta o tym nawet moj podpis.

Chcesz, zebym napisal cos od siebie? Ok. Przygotuj sie na ciezka przeprawe.

Zacznijmy od pomyslu. Twoj pomysl na obudowe okreslilbym nastepujaco: cos bym spiep**yl. Bede madrzejszy niz inzynierowie projektujacy obudowy i wbrew zdrowemu rozsadkowi porozmieszczam wiatraki. To tak na poczatek. DO tego wsadze kontroler obrotow dobrany pod katem jak najmniejszego dopasowania do obudowy. A ze w filmie o komputerach pt. Kosiarz Umyslow VII widzialem komputer na kluczyk, wiec zamontuje sobie stacyjke od tarpana i bede noscic klucze przy sobie, coby panienki na disko myslaly, ze mam samochod. Moglbym tak dalej i dalej - ale po co? Wykazales sie kompletnym brakiem rozsadku i dobrych pomyslow. Skoro buda stoi w takiej poleczce i ma tam pozostac, to najwazniejsza rzecza jest FRONT OBUDOWY. Ktory spaprales tak, ze az przykro sie robi. Naprawde uwazasz, ze choc jedna rzecz tam pasuje do pozostalych elementow? Moze czas na zdjecie rozowych okularow i samozachwytu wlasna praca? Ja nie neguje tego, ze sie starales - ale na milosc boska! Dobry plan to podstawa - tak mawial juz Olsen z Gangu Olsena, a mimo to nawet jemu malo co wychodzilo. I te swiecidelka w biurku nad klawiatura... Co to jest? Po co to? Jaki to ma cel? Oswietlac klawiature w nocy? Dodawac "kosmicznego" wygladu calosci?

Co do modowania: Twoj caly mod polega na dolozeniu zakupionych czesci w postaci wiatrakow i regulatora obrotow i zmontowanie tego wbrew zdrowemu rozsadkowi. Ten kontroler dobierales pod katem moda czy po prostu kupiles taki, jaki byl w sklepie?

Na przykladzie Twej obudowy widze, ze moj poprzedni komputer byl "zmodowany" - mam w nim zasilacz na zewnatrz, zamontowany panel, a wszystko prysniete lakierem, bo buda byla mocno poniszczona. Jednak jakos nigdy nie przyszlo mi do glowy, ze to mod. Raczej dokladalem rozne [ciach!]ly, ktore byly mi w danej chwili potrzebne i ewentualnie malowalem je, zeby calosc nie wygladala festyniarsko. I powywalalem swiatelka z kontrolera obrotow oraz wiatraczkow. I mimo wszystko bylo to dla mnie takie brzydkie kaczatko, dlatego stalo schowane pod biurkiem, zasloniete polka. Bo to bylo brzydkie. Ale teraz widze, ze moglbym stawac w szrankach z Toba i moze bys wygral... w dyscyplinie: brzydal roku. Bo w gruncie rzeczy Twoj mod przypomina moje pudlo. Roznice sa trzy:

- moj mial jednolity kolor - wszystko bylo ciemnoszare

- wiatraki byly jak Bozia przykazala w srodku a poszarpane wyciecia w blasze zakryte zostaly metalowymi grillami

- kontroler byl tego samego koloru co obudowa i napedy.

Jednak zdrowy rozsadek kazal mi sie wstydzic tego "czegos" i nie wystawiac na swiatlo dzienne, a tym bardziej chwalic sie tym na forum publicznym. Bo wtedy nawet moja malzonka na zdjeciu czy moj piesek czy animowane cycki Jenny Jameson w tle nie uratowalyby mego honoru.

Powaznie nie mozesz sie zdobyc na chocby odrobine dystansu do siebie i swego dziela i uznac: "ehhh... spieprzylem sprawe, kilka godzin poszlo na marne, trzeba sie bardziej postarac nastepnym razem"?? To sie nazywa samokrytyka.

I nie pros o zdjecia tamtego koszmaru, bo mam na tyle wstydu, zeby go nikomu nie pokazywac. Wspominam o nim tutaj (i przyznaje sie do porazki, chociaz jak pisalem wczesniej to co robilem z kompem z zalozenia nie bylo "modem" tylko dostosowywaniem go do warunkow w jakich blaszak stal, czyli maksymalnego wyciszenia przy zachowaniu wentylacji dla kompa stojacego metr od kaloryfera). A ze gryzlo mnie w oczy polaczenie bezowej obudowy z bialym napedem i niebieskim (sic!) kontrolerem, wiec walnalem wszystko sprayem na szaro, zeby w ogole moc na to patrzec.

Co do kluczyka - tez mialem. Taki seryjnie dolaczany do obudowy, sluzacy blokowaniu obslugi klawiatury bodajze bo nigdy mi nie przyszlo do glowy go uzyc.

Mam nadzieje, ze tym postem uszczesliwilem Cie, bo napisalem jednak cos od siebie - musisz to przyznac.

O stronie nie wspominam, bo jedyne co mozna z nia zrobic to po prostu spuscic zaslone milczenia na jej zawartosc merytoryczna jak i poziom edycyjny tekstow sie tam znajdujacych.

Pozdrawiam i zachecam do... rozpoczecia pracy od nowa - olowek w reke, rozrysuj na papierze co chcesz zrobic, rozpisz materialy jakie bedziesz potrzebowal itp itd. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sobie wtrącę 3 słowa(ciut więcej). Obudowa zrobiona chyba na odwal się, szybko byle by było, wnioskuje to po tych małych dziurkach wyciętych. Najładniejszy to jest MOD klawiatury :-) Ja swój 1 mod tez spaprałem, chciałem szybko i cudownie zrobić, niestety szybkość źle wpływa na projekt końcowy. Swojej drugiej obudowy jeszcze nie skończyłem w 100% i chyba nie skończę. Wiec życzę wiele cierpliwości, i oryginalności w pracy.

@sialala

Nowa Huta jest bardzo przyjazna i z każdym dniem staje się coraz ładniejsza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie szkoda MI was chłopaki :) umiecie tylko dobrze komuś przy......alać :P jestem ciekaw jak wasze mod wyglądały w początkowej fazie ??:) jak dla mnie to "mod" nie jest za ciekawy ale to są początki :) i tak nieźle że wstawił stacyjke i powycinał dziury na wiatraki niektórzy nawet nie potrafią wyciąć dziur a co dopiero podłączyć satcyjke pod kompa by go odpalała i zrobić kontrolera wiatraków no i też diody nie wszyscy potrafią podłączyć:) :) co prawda mało zrobione ale ja też swego "moda" zaczynam robić i się ucze pomału na błędach .... a wracając do wiatraków to fakt że mogłeś to zamieścić w dziale chłodzenie AC ale niech już jest :) ładną temp. osiągasz :)

moje rady :

1.Zmień wygląd fronta bo to żaden mod z orginalnym frontem :) (sam u siebie nad tym pracuje)

2.Pochowaj wiatraki do środka :) (przykręć je od środka by tak nie odstawały )

3.Zrób coś z tym zasilaczem bo nie ciekawie wygląda na wierzchu może jakaś nadbudówka na zasilacz ??

4.Olej nasze krytyki :) Ja bynajmniej tak robie z waszymi :) Pracuj dalej bo z tego może coś wyjść.

5.Pomyśl nad tą budą :)

Ja czekam aż coś z nią zrobisz ;) Powodzenia.

Edytowane przez cinek204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Boze patrzysz i nie grzmisz!!!

Lista bledow:

 

umniecie, wyciąć dziura, podłczyć, zrobić kontrolera, podłczyć, wygląd fronta, orginalnym, nie ciekawie, wierzku, nadbuduwka

O stylu wypowiedzi i karygodnych bledach w konstrukcjach zdan nie bede wspominal. Ludzie! To nie konkurs na najgorsza pisownie!

Ocena za ortografie posta: 1

 

Powinno pojsc zgloszenie do administracji i procenty.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

cinek powiedz mi czy zeby powiedziec ze cos jest spaprane musze miec doswiadczenie czy wystarczy ze mam oczy ?? :blink:

Uwazam, ze powinienes byc producentem obudow - np. wlascicielem Chiefteca, ewentualnie jakiegos innego Anteca, czy CoolerMastera. Inaczej zamilcz na wieki, zgin przepadnij! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Achhhh redakcja nic o tym nie wie:P.Chcialem zaznaczyć że tylko niektórzy wiedzą o tej stronie, nie znajdziesz jej na zadnym google czy wp a nawet onecie.Więc o to że PC Komputer miałby sie dowiedzieć to raczej nie nastąpi!Pozatym strasznie mnie dobił przykład Pana Carlosa, niezwykle ogólnikowy. .Jak chciałbyś powiedzieć "pocałuj mnie kochanie" to raczej nie wymsknie ci sie "pocałuj mnie w dupe..."!Chyba troszeczke sens traci no chyba że tak rozmawiasz ze swoja "dziewczyną" takimi ogólnikami więc ok, nic tylko POWODZENIA.

Pozatym owszem moja wypowiedż świadczy o mnie a Twoja o tobie.Niech każdy interpretuje to po swojemu(szczególnie TY).Pozatym no cóż, skoro przebywasz z większymi baranami niż ja to chyba tak ci zostało(hamstwo jest hamstwem).Proponuje ci nie wypowiadać takich tekstów, zresztą sam sie przedstawiłeś dając przykład z

":1: Pocaluj mnie kochanie...

2: pocaluj mnie w dupe..."

 

A co do gazety hmm no nie ukrywajmy, gazeta jednak spory nakład ma.

 

A teraz do Pana sialalalalalalalalala:)

Odrazu zacytuję "Powaznie nie mozesz sie zdobyc na chocby odrobine dystansu do siebie i swego dziela i uznac: "ehhh... spieprzylem sprawe, kilka godzin poszlo na marne, trzeba sie bardziej postarac nastepnym razem"?? To sie nazywa samokrytyka."

A o to mój wcześniejszy tekst "Tak więc OK SPAPRAŁEM ROBOTE(ale wakacje tuz tuz:))."i

I co teraz powiedziecie?!?!?!?!Wymaga to komentarza?!?!?!(Jak czytasz Panie sialala?!?!)

Przyznałem sie że zwaliłem tą budę więc po co jeszcze te komentarze?!?!

Acha jeszcze jedno, prosze Panie sialala o przesłanie zdjęć Pańskiego komputera, pierwszego moda ("Jednak zdrowy rozsadek kazal mi sie wstydzic tego "czegos" i nie wystawiac na swiatlo dzienne, a tym bardziej chwalic sie tym na forum publicznym")Z tego przytoczonego cytatu wnioskuje że Pan zmodował komputer tak więc prosze o przesłanie mi go na e-mail:stalak@wp.pl.Obiecuje że wyraze własną opnie a nie będa na Pańskiego moda najeżdzał jak tylko sie da.No ale nic, skoro jechałeś na moją first obudowę to napewno Pan zrobił lepsza!

 

Co do ortografii, hmm naprawde masz fajne zajęcie siedzenie przed kompem i szukanie błędów ortograficznych!No ale cóż ja tylko tobie mogę podziękować za bezpłatną prace w poszukiwaniu błędów!Cały dzień szukasz ortografek?!?!?!Nie?!?!Szkoda bo dla mnie to byłaby super sprawa.Nic tylko chce więcej takich postów!!!SZUKAJCIE MI BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH..........:}:}:}:}:}:}.

 

Co do komentarzy, to ja się wogle nie przyjmuje waszymi komentarzami tylko niektórzy troche przeginają pałe!" ale na codzien mam do czynienia z wiekszymi baranami i dlatego nauczylem sie ludziom mowic prawde w oczy."- Pan Carlos!

 

 

Pozdrawiam(przedewszystkim cinka:):):)!!!

Edytowane przez Szu_Kierownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ortografii, hmm naprawde masz fajne zajęcie siedzenie przed kompem i szukanie błędów ortograficznych!No ale cóż ja tylko tobie mogę podziękować za bezpłatną prace w poszukiwaniu błędów!Cały dzień szukasz ortografek?!?!?!Nie?!?!Szkoda bo dla mnie to byłaby super sprawa.Nic tylko chce więcej takich postów!!!SZUKAJCIE MI BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH..........:}:}:}:}:}:}.

HAHA!

 

jeśli płaciliby za "szukanie" ortów w Twoich postach to zapewne znalazłaby się jakaś odważna grupka ludzi żądnych fortuny. Poszukiwanie to można uprawiać, ale chyba poprawnych zdań.

 

ja nic nie powiem o tej obudowie, ale mam dwa pytania odnośnie Twojego stosunku do moddingu, który to mi się nie podoba:

1) Jakim cudem "poziom hałasu" może być "nieusłyszalny" po zastosowaniu legionu wentyli z czego dwóch @ 110V?

2) W jaki sposób źle wycięta dziura (lub źle wycięty dziur, cytując) zasłonięta siatką z głośnika może przyczyniać sie do estetyki?

3) W jakim celu zakładać serwis poświęcony komputerom jeśli nie masz wiedzy, którą możesz się podzielić i stosujesz zwykły plagiat otwarcie się do tego przyznając?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Pozdrawiam(przedewszystkim cinka)[...]

Lepsza jest gorzka prawda niz slodka obluda - Powinienes wziac sobie do serca to co mowia inni uzytkownicy tego forum, a nie cieszyc sie z jednej pozytywnej opinii.

Zamiast utwierdzac sie w przeswiadczeniu ze stworzyles spoko bude, otworz oczy i spojrz co z tego wyszlo.

 

Zeby zrobic porzadnego moda nie trzeba miec kasy, wystarczy tylko chec, wolny czas i precyzja.

Wiec nie obrazaj sie na wypowiedzi innych tylko schyl glowe, z pokora przyjmij lekcje i do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe aż sie dziwie że moderator się tu jeszcze nie udzielił... błędy, obrażanie użytkowników tweaka (nie wprost :D ) i pare innych...

 

tak czy siak obudowa jest do bani. Nie trzeba byćżadnym znawcą żeby to powiedzieć.. każdy po prostu wyraża swoją opinię. Jeśli głosów negatywnych jest wiecej niż pozytywnych tzn że statystycznie Twoja buda.. ssie! :)

 

No i ostatnie Twoje posty zalatują el0-ziomalstwem cokolwiek to znaczy :). Jedyny plus jaki niektórzy zauważyli to ta pani na końcu... Wciąż nie wiemy po co ona tam jest.. Chciałeś się pochwalić kobietą? respect...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Szu. Z calym naleznym Ci szacunkiem: jestes w moim mniemaniu bardzo ograniczony. Nie wiem jeszcze czy chodzi tu o twoj niski IQ, czy moze bardziej jest to kwestia wieku (na moje oko jakies 14 do 16 lat). No i to podejscie...Pepkiem swiata to nie jestes, i pora zebys to sobie uzmyslowil.

To ze mamusia, kolezanka czy dziewczyna (cokolwiek to jest na ostatnim zdjeciu) powiedziala ze sie podoba, to nie znaczy ze wszyscy tak mowia.

 

To ze uprawiasz plagiat na tyle nieudolnie zeby zgubic sens wypowiedzi to juz przemilcze, widze ze zadna argumentacja do ciebie nie trafia (lub jej po prostu nie rozumiesz).

Mowisz, ze kazdy zaczynal z beznadziejna buda? No to powiem ci zebys poszukal w necie takich osobistosci jak Piloux, nie chcesz Pilouxa, wez chocby Radka BVB i jego Mean Machine (tutaj z tweaka) i zobacz jak wygladaja ich prace od poczatku do konca.

Na forum nikt nikomu nie wbija, my tu mowimy prawde. Ktos zrobil opadoszczeka - ma aplauz i uznanie. Ktos pokazuje obudowe z wentylami i zasilatornia na wierzchu, pomalowana markerem...no to dostaje to na co zasluzyl swoja praca...

I chyba raczej nie powinienes wyciagac argumentu "nie masz budy - nie masz glosu"...takim podejsciem tylko wywolujesz usmiech na twarzach co bardziej doswiadczonych i opatrzonych w modach Forumowiczow...

Takich "moderow" jak ty przewinelo tu sie sporo juz, a jakos nawet echo po nich nie zostalo (a znakomita wiekszosc z nich miala podejscie kropka w kropke jak twoje...coz za ironia losu...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Achhhh redakcja nic o tym nie wie:P.Chcialem zaznaczyć, (przed "ze" ZAWSZE stawiamy przecinek chyba ze jest to zwrot "chyba ze") że tylko niektórzy wiedzą o tej stronie, nie znajdziesz jej na zadnym google czy wp a nawet onecie.Więc o to, że PC Komputer miałby sie dowiedziećmartwic sie nie musze, gdyz to raczej nie nastąpi!Poza_tym strasznie mnie dobił przykład Pana Carlosa, niezwykle ogólnikowy. .Jak chciałbyś powiedzieć "pocałuj mnie kochanie" to raczej nie wymsknie ci sie "pocałuj mnie w dupe..."!Podobnie jak chcesz napisac cos z sensem o komputerach, to kluska Ci sie nie wymsknieChyba troszeczke sens traci otoz to!no chyba że tak rozmawiasz ze swoja "dziewczyną" takimi ogólnikami więc ok, nic tylko POWODZENIA. cale zdanie do przeedytowania i przebudowy

Poza_tym owszem, moja wypowiedż świadczy o mnie a Twoja o tobie.DOKLADNIE TAK! Niech każdy interpretuje to po swojemu(szczególnie TY).Poza_tym (to az kluje w oczy!!! no cóż, skoro przebywasz z większymi baranami niż ja, to chyba tak ci zostało(chamstwo jest chamstwem).Proponuje ci nie wypowiadać takich tekstów, zresztą sam sie przedstawiłeś dając przykład z

":1: Pocaluj mnie kochanie...

2: pocaluj mnie w dupe..."

 

A co do gazety hmm no nie ukrywajmy, gazeta jednak spory nakład ma. (podobnie jak "Nasz dziennik", "Nie", "Super Express", "Pani domu" i jeszcze kilka innych)

 

A teraz do Pana sialalalalalalalalala:)

Od_razu zacytuję "Powaznie nie mozesz sie zdobyc na chocby odrobine dystansu do siebie i swego dziela i uznac: "ehhh... spieprzylem sprawe, kilka godzin poszlo na marne, trzeba sie bardziej postarac nastepnym razem"?? To sie nazywa samokrytyka."

A oto (razem!) mój wcześniejszy tekst "Tak więc OK SPAPRAŁEM ROBOTE(ale wakacje tuz tuz:))."i

I co teraz powiedziecie?!?!?!?!Wymaga to komentarza?!?!?!(Jak czytasz Panie sialala?!?!) (Ja czytam dosc szybko i ze zrozumieniem. Moj komentarz odnosil sie do spojrzenia na calosc PRZED wyslaniem tego na Forum w celu unikniecia osmieszenia sie)

Przyznałem (to "sie" nie powinno sie tu znalezc! Jest niegramatycznie! sie, że zwaliłem tą budę więc po co jeszcze te komentarze?!?!

Acha jeszcze jedno, prosze Panie sialala o przesłanie zdjęć Pańskiego komputera, pierwszego moda ("Jednak zdrowy rozsadek kazal mi sie wstydzic tego "czegos" i nie wystawiac na swiatlo dzienne, a tym bardziej chwalic sie tym na forum publicznym")Z tego przytoczonego cytatu wnioskuje że Pan zmodował komputer tak więc prosze o przesłanie mi go na e-mail:stalak@wp.pl.Obiecuje że wyraze własną opnie a nie będa na Pańskiego moda najeżdzał jak tylko sie da.No ale nic, skoro jechałeś na moją first obudowę to napewno Pan zrobił lepsza!(Jak juz napisalem nie byl to w moim mniemaniu mod, choc patrzac na Twoj wyczyn to pewnie Ty modem bys go nazwal. Wysylac zadnych zdjec nie bede, gdyz obudowa ta znajduje sie w chwili obecnej okolo 1800 km ode mnie, poza tym, jak juz napisalem: jest tak brzydka, ze wstyd ja komus pokazywac. Co nie znaczy, ze jest brzydsza niz Twoja)

 

Co do ortografii, hmm naprawde masz fajne zajęcie - siedzenie przed kompem i szukanie błędów ortograficznych!(Nie musze szukac - przeczytalem w zyciu tyle ksiazek, ze orty az kluja mnie w oczy, podobnie jak i zle skomponowane zdania i brak interpunkcji) No ale cóż, ja tylko Tobie mogę podziękować za bezpłatną prace w poszukiwaniu błędów!Cały dzień szukasz ortografek?!?!?!Nie?!?!Szkoda bo dla mnie to byłaby super sprawa.(Zapoatrz sie w slownik ortograficzny i Poprawnej Polszczyzny zatem)Nic tylko chce więcej takich postów!!!SZUKAJCIE MI BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH..........:}:}:}:}:}:}.(Uwazasz, ze nieznajomosc jezyka ojczystego jest powodem do dumy? To juz rozumiem, co Cie pchnelo do pochwalenia sie tym "potworkiem")

 

Co do komentarzy, to ja się w_ogOle nie przEjmuje waszymi komentarzami, tylko niektórzy troche przeginają pałe!" ale na codzien mam do czynienia z wiekszymi baranami i dlatego nauczylem sie ludziom mowic prawde w oczy."- Pan Carlos!

Pozdrawiam(przede_wszystkim cinka:):):)!!!

Z zegarkiem w reku - 4 minuty.

Bledy mozesz sobie policzyc sam.

Ocena: NIEDOSTATECZNY

Budowy zdan nie chcialo mi sie poprawiac, zeby nadac Twej wypowiedzi jakas logike i uczynic ja zrozumiala. Widzisz - to ze mowisz po polsku, nie znaczy jeszcze, ze ZNASZ JEZYK POLSKI. Bo na moj gust lapiesz sie do grona wtornych analfabetow. Ale wybaczam Ci ze wzgledu na mlody wiek (14 lat gora) - moze sie jeszcze czegos nauczysz. My tu jestesmy po to, zeby Ci pomoc.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

 

Heh superowo chłopaki że mi sprawdzacie bledy, jesteście BOSCY!Czy wy naprawde nie macie nic do roboty, tylko siedzenie przed kompem i wytykanie komuś błędów?!?!Co ty sialala jakiś nauczycielem jesteś czy jak?!?!Tu chodziło w tym temacie o wycene moda a nie poprawianie błędów ortograficznych!Stary skoro ty na serio masz tyle czasu wiec moze sam sie zabierzesz na robienie moda?!Ale dzięki chopie, mam nadzieje ze te twoje 4 minuty nioe( o cholera zrobiłem błąd - WYTKNIJ MI GO PRZY NASTĘPNYM POŚCIE!!!!!!) poszły na marne i sie czegoś naucze.Skoro jestes tak dobry w polskim to chyba jesteś tez dobry w moddowaniu bo chyba wlasnie na takim dziale jestes......eeeee dobrze mówie?!?!?!?!

 

Acha szkoda ze sie nie odniosłeś to wcześniejszej mojej wypowiedzi.Hmm powtorze jeszcze raz.

"Odrazu zacytuję "Powaznie nie mozesz sie zdobyc na chocby odrobine dystansu do siebie i swego dziela i uznac: "ehhh... spieprzylem sprawe, kilka godzin poszlo na marne, trzeba sie bardziej postarac nastepnym razem"?? To sie nazywa samokrytyka."

A o to mój wcześniejszy tekst(czyt.post) "Tak więc OK SPAPRAŁEM ROBOTE(ale wakacje tuz tuz:))."i

I co teraz powiedziecie?!?!?!?!Wymaga to komentarza?!?!?!(Jak czytasz Panie sialala?!?!)"

 

Ehhh skoro żeby ten temat już zakończyć i nie ciągnąć to moze poprostu nie bede odpisywał to moze dacie sobie spokuj(och znowu blad).Swoja droga to czekam Panie sialala na przeslanie twojego moda!!!!!!

Co do strony, hmm lepiej chyba robic ,probowac, nisz(nastepny blad-sialala do dziela) gadac na forum co to za shit.

 

NARTY:)

Edytowane przez stalaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wiesz co? Postanowilem, ze z analfabeta w dyskursy wdawac sie nie bede. Gdybys przeczytal, to co popoprawialem w Twym poscie, znalazlbys odpowiedzi na wszystkie nurtujace Cie pytania, lacznie z tym Twoim naiwnym przyznaniem sie do bledu ktorego niby nie zauwazylem, jak i odpowiedzia dlaczego mojego kompa nigdy nie zobaczysz.

Ciesz sie dalej swa ignorancja i baw sie swietnie - byle do matury.

Nauczycielem nie jestem - i powtorze sie: gdybys przeczytal to, co wpisalem w cytacie (dla ulatwienia: pogrubiona czcionka) to wiedzialbys o tym i nie zadawl pytan swiadczacych tylko o Twej niedojrzalosci. Nikt tutaj nie robi Ci na zlosc, nie nasmiewa sie bez powodu. Czy gdybym pokazal Ci malego fiata z doczepiona rura wydechowa o srednicy 10 cm, do tego pomalowanego w rozowo-zolta kratke i podpisal: "sportowy samochod rajdowy" to nie chcialoby Ci sie smiac?

Pozdrawiam i bez odbioru.

 

edit: dublowanie kont nie jest przypadkiem niezgodne z Regulaminem?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dublowanie kont nie jest przypadkiem niezgodne z Regulaminem?

Witam , tak naprawde kolega Stalaczek korzystał z mojego konta tylko na pewien okres bowiem z własnym mu sie coś spieprzyło ale jest juz z nami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie odpisywac ale.........

Jeśli bym zobaczył takiego fiata o takich smiesznych kolorach i jeszcze jak by mi powiedziano że to twuj tuning samochodu to byłaby chwała tobie!Bym rzekł:"No sialala, to zes sie postaral.Wycisneles z siebie siodme poty, niezly woz!".

Cyt "lacznie z tym Twoim naiwnym przyznaniem sie do bledu ktorego niby nie zauwazylem"

Ok hmm czyli mówiąc "SPAPRAŁEM ROBOTE(ale wakacje tuz tuz:))" mam na mysli co innego?!To nie jest jednoznaczne?!?!Co ty do technikum chodziles czy zawodowy ze cie czytania ze zrozumieniem nie nauczyli?!?!?!Myslisz tak samo jak carlos ?!?!?!

Pozatym skoro postanowiles nie wdawac sie w dyskusje z analfabeta to moze wkoncu przestaniesz pisac jakiekolwiek posty?!?!Skoro bez odbioru to badz madrzejszy i nie ODPISUJ!!!!!!!

Ja ten temat zaczelem i pozwolisz ze ja go skoncze.

 

edit:Nie wiem, sprzedaj mnie moderatorom to juz bede wiedzial!

 

Dzieks i pozdrowienia

Edytowane przez stalaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do samej stronki, to jak dla mnie śmierdzi - jest zbyt ładna jak na niedbałość z jaką wszystko piszesz ;) Poza tym to logo z napisem >STaLaK< na dole wyraźnie białym tłem odcina się od tła paska... >.> Czyżby szablon stronki z podmienionymi Copyright...? patrząc na szacunek dla praw autorskich Komputer Świata wersja ta wydaje mi się wysoce prawdopodobna.

 

Jeśli się mylę co do tego to przepraszam. W takim wypadku mam dla Ciebie propozycję - chcesz się wyżyć w tworzeniu stronek a nie masz pomysłu na tematykę? Ja mam stronkę, a raczej treść do stronki: http://wiecejzagli.glt.pl . Forma jest kiepawa, bo do profesjonalizmu mi daleko. Jak znasz się na tym to czuj się wolny skrytykować mnie brutalnie i może wspomóc. Oddam honor :] (oczywiście na PW, to nie miejsce na reklamy obozów czy webdesign)

 

Nie będę już ciągnął tego niewdzięcznego offtopica. Moja refleksja jest taka, że zbyt osobiście potraktowałeś krytykę budy, przez co obróciła się ona przeciwko Tobie (krytyka, nie buda :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sialala przeginasz... Chcesz posadę lokalnego miodka, to zgłoś się do administratury... I tak nie nauczysz nieuków pisac po polsku, a mi nie wytykaj moich literówek... piszę szybko, nieraz prawie przez sen i mam klawiaturę na wysokości własnych sutków - spróbuj sobie tak popisać to zobacyzmy czy nie przekręcisz paru słów w tekście... Poza tym nabawiłem się lekkiej dysortografii przesz lanchata... ale sie prostuję.

 

co do moda.. podtrzymuję obecne zdanie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Wy to naprawde będziecie sie wszystkiego czepiać, jak nie budy to strony na której to wszystko zamieściłem!Co do strony, owszem jest podobny szablon na necie, jednak z szablonu tego została wyciągnięta namiastka tego co widzice(potrzebowałem jakiś schemat, plan którym się bede kierowal), ta strona by nie poszła w świat gdyby nie kuzyn który tak naprawde to on przyłożył się do strony(w całości praca wykonana przez niego znajduje sie na www.bachus.com.pl).Trzeba przyznać że chop się postarał......!

 

Wniosek jest tylko taki że jeśli ktoś chce postawić nowy temat, to lepiej by się zastanowił MILION razy bo potem może tego naprawde żałować(acz przyznam ze NIEKTORE posty dały do myślenia-wiem chociaz co zmienic nastepnym razem przy moddingu)

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szu, stalaczek czy ile tam masz jeszcze kont. Musisz zrozumiec, ze gadajac, pokazujac i piszac bzdury jezykiem pseudonaukowym, wtracajac slowa ktorych nie rozumiesz, niegramatycznie i nielogicznie - wystawiasz sie na posmiewisko.

Ale jeszcze wieksze posmiewisko robisz z siebie twardo obstajac przy swoim. Uwierz mi, nie masz do czynienia z banda przyglupich kolesi, co to mozna im zaimponowac jakas tam stronka, czy kilkoma wiatrakami na zewnatrz budy. My sie znamy na temacie, niektorzy zeby zjedli na moddingu, inni na tematyce komputerowej (bardzo szeroko pojetej).

Podejrzewam ze nie czytales Tweaka wczesniej, gdybys czytal, wiedzialbys o tym i nie wyskakiwal ze strona ktora no niestety zawartosc merytoryczna ma nijaka...Podobnie obudowa - no wystarczylo przejrzec 5 - 10 stron wstecz i mialbys skale porownawvcza...

 

Nikt tutaj chyba nie ma zamiaru Ci wbijac. Nie mowimy zlosliwie (moze czasami jak ktos przegina), my mowimy prawde. Wez to na rozum, popraw bledy (czy to tak trudno sprawdzic orty czy gramatyke w Office?), a zobaczysz, ze zacznie sie zupelnie inna rozmowa. Poki co z podejsciem "ja robic - ja wiedziec lepiej - reszta to barany"....no daleko nie zajedziesz.

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Cyt "lacznie z tym Twoim naiwnym przyznaniem sie do bledu ktorego niby nie zauwazylem"

Ok hmm czyli mówiąc "SPAPRAŁEM ROBOTE(ale wakacje tuz tuz:))" mam na mysli co innego?!To nie jest jednoznaczne?!?!Co ty do technikum chodziles czy zawodowy ze cie czytania ze zrozumieniem nie nauczyli?!?!?!Myslisz tak samo jak carlos ?!?!?!

Ty naprawde albo nie umiesz czytac, albo nie rozumiesz tego, co widza Twe oczy. Przeczytaj to, co pogrubiona czcionka dopisalem do postu* w ktorym wytluscilem Twe bledy ortograficzne, odetchnij kilka razy, przeczytaj ponownie i byc moze splynie na Ciebie swiatlosc i Cie oswieci.

Aha - taki maluch, jakiego opisalem, znajduje sie na stronce www.wiejskitjuning.pl czy jaki to ma adres. No comment. Jeden lubi sztuke w galerii, drugi woli seriale w TV. Swiat jest wystarczajaco duzy dla jednych i drugich.

 

*) oznacza to, ze w cytacie Twego posta znajduja sie dopiski ode mnie - poza nimi sa takze uwagi ogolne do calosci pod tymze cytatem.

Aha - do literowek sie nie czepiam nigdy, bo kazdemu sie zdarzaja - czepiam sie jedynie do bledow ortograficznych/stylistycznych/interpunkcyjnych.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szu, stalaczek czy ile tam masz jeszcze kont

Dla sprostowania powtarzam kolega stalaczek uzywal tymczasowo mojego konta wiec bez takich prosze ;)

 

dlaczego ? wytlumaczylem wczesniej ....

Edytowane przez Szu_Kierownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...