Skocz do zawartości
spiner

Multiport W Compaq Evo N400c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam laptopa compaq evo n400c. Z tego co się doczytałem to jest w nim pewien port nazwany MultiPort. Dowiedziałem się że firma HP produkuje jakieś karty pod to złącze. Moje pytania:co to zo to za standart? co tam można włoźyć(oprócz wi-fi i bluetooth-to jest w instrukcji napisane), czy są jakieś odmiany tego(np. różne wymiary tak jak różne wymiary laptopów, ogólnie czym czeba się kierować przy szukaniu urządzeń do tego portu). No i gdzie można coś takiego w Polsce zdobyć(na Allegro nie znalazłem).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo multiport znajduje sie na obudowei matrycy.Po odkreceniu jednej sprbki mozesz zobaczyc jak wyglada ;) Multiport byl bardzo ciekawym pomyslem ale jakies 3-4 lata temu.Mozna bylo kupic Wifi 801.11b lub bluetooth za ciezkie pieniadze.... w tamtych czasach nie bylo wbudowanych wifi,modemu zajmowaly jedyny port minipci i jazdy dodatkowy port byl przydatny.Bluetooth podejzewam ze nie bedzie oblugiwal gluchawek BT,wifi tylko 11mbps wiec nie zawracaj sobie glowy tym standardem :D Jakbys jednak bardzo chcial to urzadzenie multiport pasuja do kazdego kompa z multiportem.. polecam jednak BT na USB i Wifi na pcmcia w twoim wypadku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie szybkiego wi-fi nie potrzebuję bo to ma być głównie do internetu, nie bardzo wiem gdzie takie urządzenia szukać w Polsce, na allegro jeszcze nie znalazłem, może uda mi się zdobyć kiedyś z jakiejś zbitej matrycy.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...