Skocz do zawartości
MaStEr

Pomoc W Ocenie Sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zakupiłem sobie następujący sprzęcik:

P4 640 3.2Ghz

ABIT AW8 MAX 3RD EYE II

2x512 DDR2 533Mhz Kingston Value :sad: z powodu braku kaski na coś lepszego, może później coś wynajdę w pustym już portfelu:-)

no i teraz zastanawiam się nad grafą generalnie interesuje mnie gigabyte gf 6600 128 MB albo 256 (zobacze jak $$ dopisze) - podstawa to bezgłośne chłodzenie ostatnio jednak czytałem recke Radeona X1300PRO w podobnej cenie co o niej sądzicie?

I jeszcze jedno pytanko: płyta ma wtyczkę zasilania 24pin mój chieftec 420W ma 20pin, czy da się coś z tej zasiłki zrobić? Czy muszę już zbierać na nowy zasilacz? :mur:

Aha mam zamiar dokupić jako cooler thermaltake Thermaltake BigTyphoon 4 in 1 w tej cenie to chyba dobra oferta

 

Z góry thx za pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jest już zakupiony, przesiadam się przy okazji spalenia procka z podpisu:-) Generalnie od dłuższego czasu używam kompa tylko i wyłącznie do pracy w programach graficznych (corel itp) przy obróbce sporych rozmiarów plików, poza tym mam otware zazwyczaj 2,3 progsy. Dodatkowo często zgrywam filmy z kamerki DV i HT + 2MB cachu na tym intelku powinny spokojnie podołać moim wymaganiom. Generalnie zawsze stałem po stronie AMD, sporo się naczytałem tak na tym forum jak i innych na temat wydajności i przyszlosci platformy pod A64 i P4 i w chwili obecnej bardziej przyszłościowa jest P4, szczególnie ze AMD szykuje niedługo nowy socket... Nie potrzebuję kompa do grania a do profesjonalnej pracy na kilku progsach jednocześnie a dwujajówki AMD są zbyt drogie...

 

Ale nie róbmy kolejnego OT dotyczącego wojny Intel AMD...

Zadałem pytanka na które nie uzyskałem odpowiedzi, a problem zasilacza zaczyna mnie coraz bardziej martwić. Wie ktoś czy ten sprzęt będzie chodził na mojej zasiłce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak o zasilacz nie masz się co martwić są przejściówki klik

A tu masz porównanie Radeon X1300Pro vs. GF6600

Radek strasznie słabo wypada. I nie bierz GF6600 z 256Mb bo ta karta nie wykorzysta tego i $$ pójdzie w błoto.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...