Skocz do zawartości
THORGAL

Industrial, Ebm, Future-pop, Dark Wave, Dark-ambient, Electrogoth, Electro

Rekomendowane odpowiedzi

ale co nie mozesz ? ;) przeciez nie musisz ;) To wolny kraj ;)

Jesli jestes bardziej przychylny CoX to moze bardziej gustujesz w gotyku Polecam DoD lub Diorame jesli nie slyszales...

przeciez od razu napisalem w tym temacie ze DoD to moj ulubiony zespol ;D! Diorame tez cenie bardzo ;]]

 

a tak poza tym to calkiem ciekwy jest Recoil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswieze troche temacik...

 

moge polecic dwa zespoly:

Love is colder than Death

Ashram

 

Obydwa zespoly to klimatyczny, melodyjny darkwaveze swietnymi wokalami...

takze THORGAL raczej nie dla Ciebie :P

 

A tak w ogole to niech mi ktos poleci lepszy zespol od Diary of Dreams :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły temacik, nareszcie trochę normalnych ludzi ( wśród znajomych króluje umc.......)

 

Ja też uważam Diary Of Dreams za nr. 1

Szkoda, że nie mogłem być na Castle Party. Jutro zapodam trochę moich ulubionych kapel, mam nadzieję że się ktoś zarazi. :D

A czy ktoś wie skąd mój avatar?

Edytowane przez Nexor6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha to zes sie wpakowal bo dla roznych osob vbeda rozne rzeczy najlepsze

ale ogolnie :

ColdWave : Sisters of Mercy

DarkWave : Diary of Dreams

EBM :

a) oldhool : front242

B) brak nazwy ;-) :SKINNY PUPPY

Darc Electro : tutaj jest istny rozgardisz ale : Suicide commando

Harsh electro : Hocico

INDUSTRIAL-METAL : MINISTRY

Synht pop : Mesh

Future pop : Colony 5

 

 

btw znacie taki album : CON-DOM and MILITIA - scorched earth policy poprostu tak pojechany ze brak slow ja nei wytrzymuje 3 piosenek

Edytowane przez Pietia(lania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Do ColdWave: Sisters Of Mercy racja ,ale nie zapominajmy o płytce GIFT pod szyldem wtedy Sisterhood. Front 242 też cool , ale dla mnie na równi z Front Line Assembly szczególnie płytka MILLENIUM. Cenię sporo kapel z lat 80' . No i polecam Mimic Mind "Plunder For Profit" ,niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje ostatnie odkrycie

Sopor Aeternus - mroczne, melodyjne z instrumentami detymi, swietny wokal. Szczegolnie polecam utwor "Backbone Practise"

 

PS

jedzie ktos na tegoroczne Castle Party?

Bedzie Diary of Dreams (!!!), Diorama, Suicide Commando, Front Line Assembly i inne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Jak dostanę urlop to jadę ... musowo.

 

Polecam :

Sopor Aeternus & The Ensemble Of Shadows - " Todeswunsch "

Jak ktoś lubi Sopor to nie można pominąć:

Requiem In White , Strenght Through Joy , Death In June , In My Rosary , Two Witches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli industrial to dla mnie przede wszystkim:

Ministry, Godflesh, Sonic Violence, Pitch Shifter.

:) Sama śmietanka.

Jesteś z Rybnika. W 96 roku wyprowadził się tam mój kumpel - wokal i lider wspaniałej kapeli DOM SNÓW. Może znasz Batona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu...

 

NOWY AMON TOBIN :rolleyes:

 

Słuchaliście już, i czy podobnie jak ja, jesteście oczarowani :-P

przeleciała połowa

narazie jest MAGICZNIE :blink:

w At The End Of The Day się po prostu zakochałem :blink: chyba najlepszy utwór tobina ever :wink:

w ogóle styl troche sie zmienił, dużo odwołań do ost z chaos theory i podobieństw do Boards of Canada i Ulver :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Always - tez instant klasyk moim zdaniem. Troche niespójna stylistycznie, ale at the end faktycznie powala.

Always jest świetny, tak samo Esther's

Teraz leci Foley Room - bardzo mi sie podoba mimo że raczej nie lubie klimatów w stylu Autechre/Venetian Snares, bardzo ciekawe

na Keep Your Distance i Kitchen Sink też zwróciłem uwagę

 

zapuszczam drugi raz :razz: genialna płyta, mistrzowsko wykonana, przepiękne brzmienie, niesamowite sample itd itp itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto nie był na Castle Party 2007 niech żałuje, mimo że kilka godzin padał deszcz impreza była kosmiczna!

 

To było moje pierwsze zetknięcie z CP, ale wiem że za rok też się tam pojawię. Klimat imprezy powala, a zespoły jakie w tym roku się pojawiły to moi ulubieńcy - Diorama, Suicide Commando no i Diary of Dreams. Zmiotło wszystko i wszystkich, po DoD na scenie pojawił się tylko IAMX i grali chyba dla murów zamku [;

After party w klubie Hacjenda do rana przy rytmach ebm/electro-industrial/dark electro/future-pop

 

galeria zdjęć

http://www.koncert.net.pl/index.php?id=32

 

PS

cicho, głucho a topic tranceowy/trendowy puchnie haha ;D

Combichrist - I'm happy anyway [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza się jeszcze nie skończyła, tylko my wróciliśmy ;(

A FLA chętnie bym zobaczył...

Cóż, z kasą krucho ;]

 

Ale było supermegahihihihiihihih! Klimacik był świetny, nareszcie jacyś normalnie ubrani ludzie xD.

 

Koncerty były świetne, Suicide Commando pomimo grania standadowego seta utworów dało czadu i chyba nikt nie stał w bezruchu (no, może marcin_gps, sztywniak zawodów xD joke;p), niektórzy wręcz latali ;]

 

Ogólnie bardzo pozytywnie i mam nadzieję, że w przyszłym roku też się pojawię ;]

 

Co do imprezy w hacjendzie to

ebm/electro-industrial/dark electro/future-pop

Było akurat mało.

Dopiero pod koniec Djane Hellen zagrał coś konkretniejszego na parkiet niż Iron Maiden (LOL! porażka)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się dziwię że nikt nie wspomniał o NIN! Nowy album Year Zero moim zdaniem naprawdę niezły, polecam. Poza tym moge polecić Android Lust no i polską Agressive 69. A jeśli ktoś lubi delikatny klimat do polecam Kitaro. Reszta już padła w tym topicu więc się nie powtarzam.

Edytowane przez Carkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się dziwię że nikt nie wspomniał o NIN! Nowy album Year Zero moim zdaniem naprawdę niezły, polecam.

Eee, jedyny album który mi się znudził jak do tej pory jakoś. Z żadnym innym to nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, jedyny album który mi się znudził jak do tej pory jakoś. Z żadnym innym to nie występuje.

Hmm spotkałem się z opiniami, że ten album jest kiepski i nudny. Jednak ja i nie tylko, uważam że jest to na prawdę bardzo dobry concept album. To co Trent czyni z elektroniką to po prosu niesłychane;p Już With Teeth rozumiem, że może się znudzić bo jest diametralnie inny od reszty, no ale to tylko i wyłącznie moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm spotkałem się z opiniami, że ten album jest kiepski i nudny. Jednak ja i nie tylko, uważam że jest to na prawdę bardzo dobry concept album.

Ja nie pisze że mi się nie podoba, ale się szybko nudzi.

 

Już With Teeth rozumiem, że może się znudzić bo jest diametralnie inny od reszty, no ale to tylko i wyłącznie moja opinia.

Dla mnie każdy album NIN się diametralnie różni od innych. A najlepszymi albumami są the fragile i the downward spiral. Further down the spiral też zamiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta płyta wyszła... w 2006r :P

 

co nie zmienia faktu, że jest rewelacyjna.

 

a co do ruszenia tematu to może ktoś wybiera się na Out Of Line Fest do Wa-wy w marcu? zapowiada się niezła biba.

 

OUT OF LINE FESTIVAL

 

wystąpią:

 

HOCICO (mx)

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endID=127735238

 

UNTERART (de)

www.myspace.com/unterart

 

SPETSNAZ (se)

www.myspace.com/spetsnazebm

 

DIN(A)TOD (de)

www.myspace.com/dinatod

 

RED EMPREZ (pl)

www.myspace.com/redemprez

 

Po koncertach after party

 

Miejsce:

klub Progresja, ul. Kaliskiego 15a,

Warszawa

 

30 marca (niedziela)

 

Bilety w cenie:

70zł przedsprzedaż

80zł w dniu koncertu

Edytowane przez _Dugi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...