Skocz do zawartości
Patryk555

Nowy Komp!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie Athlona 64bit 3000+ s.754, plyte Asus K8V SE Deluxe, pamieci 512MB Geil PC3200, karte GeForce 6800 Gainward 128MB.

Sprzedaje to i chce kupic cos lepszego, plyta jak i procek musza byc dobre do OC, myslalem nad plyta DFI, czy to najlepsze plyty do pdkrecania??procek napewno Athlon 64bit ale na socket 939(chyba ze jest jakis lepszy), no i karta lepsza od mojego obecnego GF6800(@400/880 16 potokow) myslalem nad GF7800??ale czy dostane ja w cenie do 1500zl, czy jakiegos radeona?

W sumie potrzebuje: karte graficzna, plyte glowna, procka i pamieci, bo dysk(samsung SP2004C) jak i zasilacz (Tagan TG420-U02 i-Xeye) nie sprzedaje bo sa wystarczajaco dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh masz takie cos zaproponuje:

Opteron 144 s.939 lub Athlon64 3700+ SanDiego

DFI LanParty UT NF4 Ultra-D

GF7800GT

G.Skille 2x1GB

 

Fajny zestaw do O/C.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest takie ze jaka plyte, proca, karte i pamieci kupic lepsze od tych ktore sprzedaje i zeby wystarczylo to juz nz jakis czas. jesli chdzi o kase to karte tak za ok. 1500zl( oczywiscie na PCI Express x16), procek za ok. 700-800zl, niemam dokladnie wyliczone ile chce na to przeznaczyc, najwazniejsze przedzialy cenowe podalem. Doradzcie mi cos, oczywiste ze nie kupie od razu jakiegos dwurdzeniowca, ale zeby bylo lepsze od tego co mam obecnie i zeby mialo dobre OC.

Edytowane przez Patryk555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentium D 920

Asus P5ld2

2x1GB DDR2-533 Patriot

Geforce 7800GT (np. Asus)

 

Trochę droższy procesor, trochę tańsza grafika. Wg. mnie to najlepsza możliwość w przedziale cenowym, oczywiście o ile nie masz jakiś uprzedzeń co do firm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...