Skocz do zawartości
dzik86

Hot Dogi - Homemade

Rekomendowane odpowiedzi

Bułki "Maxi Hotdog" ew. te z firmy Schultstadt (coś w tych klimatach :) ), parówki z Sokołowa + najtańsza sałatka wielowarzywna z Real'a w słoiku. Wszystko polane majonezikiem dekoracyjnym Winiary. Pyyyyycha :rolleyes:

 

Czasem jeszcze bez surówek, z samym majonezem, ew. pomidorki wrzucę :wink:. Nie lubię Hot-dogów z ketchupem :wink: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bula, oblozona w srodku serem zoltym, parowka berlinka do piecyka/mikrofali

Pozniej wkladam pomidora, plasterki ogorka kiszonego albo swiezego. Majonez winiary, ketchup siodemka, musztarda sarepska badz chrzanowa kamisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Na bułach sie nie znam, kupuje to co jest w supermarkecie obok mnie

Parówy Morliny Berlinki

Ketchup Pudliszki łagodny

I jaaazda ;)

Ja robie tak samo... ;)

No to nie jesteście sami :P Takie hot dogi ssają ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pojecia "ssają"

Do tej pory cos sycilo albo posysalo dlatego sie pytam

Wiesz sam tego nie rozumiem. Ale chodzi o to, że są dobre. Grzechu Wyjaśnij to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czyli co, niedobre sa??

Nie.

Jak dla mnie są good :D

Dobre jak najbardziej :P

Nie rozumiem pojecia "ssają"

Do tej pory cos sycilo albo posysalo dlatego sie pytam

Ale wtopa z tekstem :oops:

Wiesz sam tego nie rozumiem. Ale chodzi o to, że są dobre. Grzechu Wyjaśnij to...

Wyjaśniłem chyba już :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tez tak kiedys robilem, ale teraz only ketchup mexicano kotlina czy jakos tak.

Bulka (dluga), parowka, kapusta, ketchup - to moj hot dog; ]] malo oryginalne ale mi smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio tankując na shell'u, oprócz dobrego paliwa , kupiłem hot doga, tani nie był, bułka keczup (sos) i do tego parówka (ale smakowa), nie wiem czy to długa podróż mnie tak wymęczyła, ale naprawdę mi to posmakowało. Pytanie mam takie: Czy jest możliwość kupna takowych parówek. Siedzę sam w domu i z braku kuchnianego majstra płci przeciwnej, nie mam pomysłu na kolację. Spotkaliśćie się wogóle, z takim wyrobem, to będą pewnie jakieś gotowe parówki do hot dog'a?

Edytowane przez ...John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio tankując na shell'u, oprócz dobrego paliwa , kupiłem hot doga, tani nie był, bułka keczup (sos) i do tego parówka (ale smakowa), nie wiem czy to długa podróż mnie tak wymęczyła, ale naprawdę mi to posmakowało. Pytanie mam takie: Czy jest możliwość kupna takowych parówek. Siedzę sam w domu i z braku kuchnianego majstra płci przeciwnej, nie mam pomysłu na kolację. Spotkaliśćie się wogóle, z takim wyrobem, to będą pewnie jakieś gotowe parówki do hot dog'a?

tzn jaka smakowa?

Berlinki są serowe, paprykowe, pieprzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

popieram ;] do statoila mam 3min drogi więc często mnie "kusi" wstąpić na hot doga ;) też polecam ze wszystkimi sosami - najlepiej wtedy smakuje :rolleyes: a jadacie ten drugi rodzaj hot doga (nawet nie wiem czy to też hot dog) taki jeszcze z innymi dodatkami? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...