Skocz do zawartości
xslimakx

www -> email

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys byla stronka na ktorej podawalo sie adres pliku na sieci skrypt sciagal ten plik i wysylal na podany email niestety zgubilem adres tej strony macie moze cos takiego???

Polecam skorzystanie z google. Na pewno znajdziesz coś interesującego.

 

Po podaniu download via email znalazłem coś takiego:

http://www.ukr.net/~jvi/Web-mail-en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cahir nie o to mi chodzi :( szukam czegos co wysle ten plik na mojego maila a ja sciagne poczte z tym plikiem. Lacze z netem mam 128Kb/s wiec plik 100MB bedzie sie dosc dlugo sciagal natomiast lacze ze skrzynka pocztowa mam na poziomie 10Mb/s 100MB plik sciagalem ostatnio ok 30 sekund wiec jest kolosalna roznica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może na ten serwer z twoim mailem poproś o ssh i będziesz sobie ściągać wget-em. Myślę że admin będzie bardziej zadowolony niz, żeby mu na smtp maile po 100 MB przychodziły.

rozwin to bo nie bardzo kapuje o co chodzi???

Twoja poczta jest na jakimś lokalnym serwerze (wnioskuję to po połączeniu jakie z nim masz). Dogadaj się z adminem abyś mógł korzystać z ssh bądź telnetu. Wtedy będąc połączony możesz wydać polecenie ściągnięcia jakichś plików. W przypadku linuxa będzie to program wget. Piszesz wget –c –b http://jakis.adres i ściąga Ci się plik, a ten następnego dnia ściągasz z serwera. Bardzo wygodne (zwłaszcza, że wget ma sporo opcji) polecam sam z tego kożystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...