Skocz do zawartości
Vis

Ok 1000 Zł Na Upgrade Kompa - Socket A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam kompa jak w podpisie - ślicznie podkręcający się AthlonXP, R9500@pro itd.

 

Niemniej jednak przyszedł czas na małe zmiany, a pokrył się on z nagłym przypływem gotówki (koniec abonamentu=nowy telefon,sesese:]).

 

ok 600-700zł z telefonu, ok 250-300 za starą grafę+ram, 200 od babci;]

No i taka kwestia: co zmienić? Myślałem o:

Ramy: 6800xt@Allegro

Grafa: Patriot/2x512mb@Allegro

 

Zostaje jeszcze troszkę, to Zalman na grafę, ewentalnie dozbierać do 2gb ram'u.

 

No i moje pytania:

Co myślicie o tym 6800xt? Czytałem parę wypowiedzi o nim, ale szczerze mówiąc to nic konkretnego się nie dowiedziałem. Przydałoby się porównanie tego moda na 16/6v do 12/5@16/6 (GT),wypowiedzi użytkowników. Co do ramów - jest sens na NForce 2 pakować się na 2GB? słyszałem że kontroler NF2 ma problemy z obsługą tak dużej ilości pamięci (dodam iż muszą chodzić @ min 225 mhz).

 

Dodam, iż raczej migracja na Socket 939 mija się z celem-na kolejny upgrade nieprędko będę miał kasę.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

 

PS - ewentualnie jakie kości 2x1gb?

Edytowane przez Vis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

W sumie nie ma co zmieniać platformy bo ładnie wykręciłeś tego bartona, może jak byś kupił 2x 1gb ramu to poczuł byś kopa, ale to co wybrałeś to bardzo dobry upgrade.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...