Skocz do zawartości
Mh6M

Zestaw Do 1500 Zl Doradzcie

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam w koncu kupic nowego kompa mysle nad czyms takim + -

 

sempron 3000+ s754 64bit

radek x550 128bit ?

plyta gigabyte ga8 albo odpowiednik asrock ka8 ? s754

z 512 ramu 400 mhz

dysk 80 gb moze [sATA2] Dysk Samsung 80GB 7200 8MB NCQ ?

siakas obudowe rzecz jasna z zasilaczem

 

 

ostatnio jak patrzylem z takim czyms sie mieszcze w wyznaczonej kwocie hm nie moge sie zdecydowac co do plyty glownej w sumie chcialbym miec cos z obsluga pcie i ddr2 :S

podobnie jest z dyskiem tutaj to juz w ogole nie wiem co wybrac moze jakiegos samsunga ? podobnie z ramem jesli chodzi o karte graficzna lepszej nie potrzebuje chyba ze jest cos na rynku wydajniejszego za podobna cene

 

 

doradzcie mi potrzebuje waszych porad opini wskazowek co byscie zmienili i dlaczego itd itp

 

zamierzam kupic kompa w znaku kompa potrzebuje w sumie i do gier i programow zdaje sobie sprawe ze nie jest to rewelacyjny komp ale duzo nie wymagam chodzi mi po prostu oto by all w miare plynnie chodzilo z obecnym kompem juz wyrobic nie moge lepiej nie bede pisal co mam

 

 

jesli chodzi o forum przegladalem rozne topicy itd itp ale chcialbym waszych opini w moim temacie wole byc pewny ze all bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Było wiele tematów, a zestaw złożyłeś imo do bani. AMD i ddr2 to zły pomysł-brak obsługi-ludzie czemu Wy je tak bardzo chcecie wkładać do amd :lol2: ASRock dual sataII, sempron 3000+, 6600ge (lub x800gto), 2x 512 twinmos (jak nie podkręcasz) lub patrioty kh (jak podkręcasz), 80gb jest nie opłacalne, lepiej dołożyć do 120, forton 400W, nie wiem czy sie zmieściłem ale sądze że taki zestaw jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Sempron 3000+ OEM

Asrock 939DUAL-SATA2

DDR 2x512MB PC3200 400MHz TwinMos

Radeon X550 Gigabyte 128MB 128b

[sATA2] Dysk Samsung 80GB 7200 8MB NCQ

Techmaster CX-3156 Czarna b/z

Pentagram NX-80 Al OEM

1420zł

ceny z www.apollo.pl

Zamiast tego X550 może 9500Pro (LINK)

Do tego fortron 350/400w z allegro.pl za ~80zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, bardzo dobry zestaw złożony przez Servala4,

ale zamiast Pentagrama to jakiegoś Freezera ;)

No i może Seagate'a lub Maxtor'a zamiast tego Samsung'a......

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsunga wybieram na pdostawie własnych doświadczeń (mam samsunga i jest cichy i wydajny (na ata 100), kolega ma Seagate'a z NCQ na s-ata1 i nie dość, że głośny (ja mam otwartą budę, a on nie) to nie widzę tam przyrostu wydajności przez NCQ może lekki ale dla mnie niezauważalny)

co do freezer'a, koszt to min ~60zł a ten pentagram to 30zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...