Skocz do zawartości
*Snow*

Jaki Internet W Rzeszowie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie bardzo znam sie na tych netach mam glupia neostrade 256 i chcialbym cos zlepszego za 70, 80zl miesiecznie najlepiej ze stalym IP no i wiadomo zeby bylo lepsze od NeostradyTP 256... zalezy mi na dobrym uploadzie. Z gory dzieki za odp :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A która część Rzeszowa? ;)

 

Ja osobiście mam już drugie łącze 512/256 od Vectry i jestem bardzo zadowolony.

Dokladnie to nie rzeszow ale bardzo blisko :) Zwieczyca jesli Ci cos to mowi heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lacze z hyperiona w Rzeszowie - 512 kbit/s (256 kbit/s w godzinach szczytu) za 59 zl - tyle ze ja to mam na osiedlu pomiedzy Drabinianka a Nowym Miastem, a u ciebie w Zwieczycy to chyba nic lepszego od Neo nie znajdziesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwieczyca jesli Ci cos to mowi heh

Mowi mi i to dużo ;) Ale chyba oprócz Neo nic lepszego w tej okolicy nie znajdziesz. Przynajmniej ja nie znalazłem i kilku moich znajomych tam mieszkających... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odświeżam temat; szukam dostawcy internetu w dobrej cenie, nie za dużo jakieś 2-4MB w dobrej cenie, bo na tym mi najbardziej zależy, aby nie płacić za dużo (poniżej 40zł). Obecnie korzystam z ofery Vectry (8MB) która ma dobrą ofertę ale dla większych pakietów, te mniejsze są niewiele tańsze niestety.

Proszę o opinie. Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...