Skocz do zawartości
Igor

Czego Brakuje

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze to layout Joomli i tak mialo byc. Zadnej javy i wodotrysków.

Chodziło mi bardziej o ewentualne błedy i o wyswietlanie sie pod róznymi przegladarkami i w rożnych rozdzielczościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to layout Joomli i tak mialo byc. Zadnej javy i wodotrysków.

Chodziło mi bardziej o ewentualne błedy i o wyswietlanie sie pod róznymi przegladarkami i w rożnych rozdzielczościach.

A kto powiedzial, ze zmiana layoutu oznacza dodanie javy i wodotryskow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ta storna jakoś mało przejrzysta.. reklamy na równi z menu, jakies infobox wysoko obok logo, jakoś tak się połapać nie mogę :)

Az tak zle? Bo mam zamiar strone na dniach przeniesc na to samo, ale na razie jeszcze sobie konfiguruje. Z tym ze ja wprowadzilem kilka 'drobnych' zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi się nie podoba ta niesymetryczność szablonu. sgj nie pamiętam Twojej starej stronki wiec nei odpowiem w sondzie :D..

 

Klikam w programy i jest tak... (mówię o końcach tabelek licząc od lewej do prawej)

najpierw kończoa sie reklamy z gogli na samym dole, potem wyżej konczy się tabelka z programmai a po prawej troche jeszcze wyżej kończą się RSSy :).. jakoś tak schodkowowato..

 

No i przyleganie tekstu od razu do brzegu tabelki.. na mojej stornie to się jeszcze sprawdza, ale tutaj to jakoś tak włazi na sąsiednie...

Imho te 3 segmenty stronki powinny jakoś bardziej od siebi odstawać.. może kolorem... (lewe menu, środek i prawe) - to tyle mojej krytyki okiem niedoświadczonego webmastera :)

 

Kanały RSS działają... ale linki z nich już nie bardzo... Klikam na TEST i moja przeglądarka zostaje wyprowadzona w pole :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi się nie podoba ta niesymetryczność szablonu. sgj nie pamiętam Twojej starej stronki wiec nei odpowiem w sondzie :D..

"Stara" strona jest aktualna. Wystarczyło skrócic adres.

 

 

Klikam w programy i jest tak... (mówię o końcach tabelek licząc od lewej do prawej)

najpierw kończoa sie reklamy z gogli na samym dole, potem wyżej konczy się tabelka z programmai a po prawej troche jeszcze wyżej kończą się RSSy :).. jakoś tak schodkowowato..

hehe, rzeczywiscie dziwnie to teraz wygląda. Ale jak bedzie wiecej danych, dodatkowe menu z prawej bedzie jzu w miare normalnie.

 

No i przyleganie tekstu od razu do brzegu tabelki.. na mojej stornie to się jeszcze sprawdza, ale tutaj to jakoś tak włazi na sąsiednie...

Imho te 3 segmenty stronki powinny jakoś bardziej od siebi odstawać.. może kolorem... (lewe menu, środek i prawe) - to tyle mojej krytyki okiem niedoświadczonego webmastera :)

Tekst mam zamiar odsunąc troche od tabelki, bo to zle wyglada teraz. Szczególnie w srodku gdzie jest więcej tekstu.

 

 

Kanały RSS działają... ale linki z nich już nie bardzo... Klikam na TEST i moja przeglądarka zostaje wyprowadzona w pole :)

A to juz bład. Daje linki bez adresu początkowego. NIe wiem tylko czemu, na serwerze mam joomle 1.0.7 i jest jak widac. Na dysku po aktulizacji do 1.0.8 jest prawidłowo.

 

Ogolnie jeszcze zostało troche do zrobienia zeby to wyglądalo i działało tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie po raz kolejny zerknelam i ....nasunelo mi sie pytanie nastepujace: Czemu logo ma takie cmentarne klimaty? Moim skromnym zdaniem zbyt duża ilosc czerni troche przytlacza..brak lekkosci...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...