Skocz do zawartości
_HuBi_

Laptop Do Ok 4500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sąsiad poprosil mnie bym podał mu nazwe laptopa jaki ma sobie kupić. Kupi go w niemczezch z klawiaturą niemiecką bo pisze duzo tekstow w tym jezyku. Być moze kupi go tez w Polsce ale to jest malo prawdopodobne.

 

Priorytetem jest Bateria. Musi trzymać min 3h na Wordzie i Winampie. Grafika moze być zintegrowana ale w miare dobra. Bedzie on glownie uzywany do pisania, filmow oraz projektowania okladek na plyty. Musi posiadać nagrywarke DVDRW, dysk 60GB, pamięć min 512MB. Najlepiej jak by miał przyciski do regolacji głośności. Gość chce aby byl on jak najbardziej wygodny w uzywaniu i musza one być lecz jezeli bedzie jakis fajny model bez nich to da sie przezyć. Ekran moze być ok 15". Fajny by byl tez panoramiczny wiec jesli mozna to prosze tez o takie (zwykle tez podawajcie).

 

Prosze o propozycje. Najlepiej jak by byl do laptop z komputronika. Sprzedaz wysylkowa nie wchodzi w gre. Sklepy w Gnieźnie lub Bydgoszczy.

 

Z góry dziekuje za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ma kupic w Niemczech czy w Komputroniku bo nie rozumiem?! Druga sprawa : grafika zintegrowana. Jesli chodzi o wszystko procz gier to starczy ale jesli ma byc dobra (sluzyc do gier) to niech sasiad zapomni o takim rozwiazaniu. Za 4500 u Niemcow spokojnie mozna wyrwac jakies fajne Sony Vaio. Super matryca, bardzo fajna klawiaturka. Nie wiem jak jest z przyciskami do muzyki. Minus : brak serwisu w PL. Ale za to prace na baterii Soniak ma bardzo dobra. Dobra propozycja to ktorys Asus : bardzo dobre jakosciowo laptopy i nie bedzie problemu z gwara bo jest w standardzie miedzynarodowa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nei kupi w niemczech to w komputroniku. ja mu tak radze bo jednak wiecej czasu siedi w Polsce a w niemczech sa chyba tańsze.

Wtedy poprostu sobie naklei niemieckie znaki na klawiszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jakejs innej firmy? limereo te lapki tez są fajne ale nie ma ich w komputroniku. moze mi sie uda go namowić na kupno w Polsce.

AAA Laptop w ogole nie bedzie uzywany do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Dzieś rozmawiełem z sasiadem i powiedzał mi ze ten laptop to niekoniecznie musi byc w okolicach 4500zl moze byc nawet duzo mniej. waznie zeby spelnial jego wymagania. takiego jednak nie znalazłem bo wazna jest bateria.

Doszedlem do winiosku ze dobrym zakupem bylby HP nx6125. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=25124

Co sądziecie na jego temat?

 

Moze nawet ten: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=25123

Nie jest on az taki drogi lecz posiada sempa. Jaka jest róznica wydajności? Wiem ze semp ma 32bity ale on chyba nawet nie bedzie na nim uzywal zadnego 64bitowego systemu.

czy ten semp bedzie wplywal jakos znacząco na dlugosc dzialania baterii w porownaniu do Turiona ??

 

Prosze o pomoc i pozdrawiam

Edytowane przez _HuBi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...