Skocz do zawartości
MAXOMUS_OHMAX

Blok Wodny Ohmax Colling Systems

Rekomendowane odpowiedzi

Lol ... MAXOMUS_OHMAX .... tym ostatnim postem to zmiażdżyłeś mnie swoją głupotą!!!

Tłumaczysz tutaj co po niektórym ojcom jak dzieci robić? To chyba nie odpowiednie miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

 

o ile dobrze rozumiem zespół OHMAX chwali się tu swoim bloczkiem,

który spełnia ich założenie dot. wydajności.

Dodatkowo w ich konfigu / konfigach mają jeszcze do tego ciszę.

Z tego co czytałem nie aspiruja do przewyższania wydajnością rodzimych czy też zagramanicznych top'owych produkcji.

Na niewielu palcach _jednej_ ręki można policzyć w tym wątku osoby które prezentowały swoje konstrukcje na tym forum.

W jaki sposób / na jakiej podstawie podważacie - ci pozostali - ich ... wnioski ?

Bo dla mnie jedno jest jasne - im to starcza,

a konstrukcja z płaskim spodem schładza ich procka / procki.

Edytowane przez CthulpiSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CthulpiSS

 

Mnie to w niczym nie przeszkadza, skoro spełnia załozenia twórcy to jest ok, jednak przewracają mi sie wnętrzosci jak czytam bzdury (vide ostatni post kolegi OHMAXA). Poza tym jeśli już sie chwali swoim bloczkiem na forum to automatycznie poddaje go pod krytyke forumowiczów wiec nie ma sie co dziwić ze padają takie jak nie inne opinie, a skoro praktycznie są one negatywne w 99% to chyba jednak trzeba wziąć to do siebie i sie zastanowić.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pie....le.....nie filozujcie tak bo mi slabo....krytykujecie i krytykujecie....roz....ala mnie to juz

moze po prostu sprobujecie kupic blok i sami sie przekonacie jak dziala...patrzycie na budowe i od razu jestescie w stanie stwierdzic ze jest do [gluteus maximus] bo nie ma jeb.....ych finow...... :mur: :mur: :mur: potraficie tylko krytykowac....ten blok to efekt kilkumiesiecznych prob...byly finy wczesniej przy innej konstrukcji i tak szczerze mowiac sa ch..a warte.......wszystko bylo testowane na moim kompie i moge stwierdzic ze ten blok jest najlepszy......na chlodzeniu powietrzem uzyskalem 2000MHz przy temperaturze 58 stopni C...a na tym bloku leci do 2500MHz i temperatura utrzymuje sie 48- 51 stopni(w lecie)....chyba jednak lepiej kupic taki blok nizeli wydawac bezsensownie kase na chlodzenie powietrzem ktore po 1 mies. nie jest juz takie efektywne bo jest kurzem zaj.....ane....

banda filozofow...

Edytowane przez OHara OHMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że z takim pojęciem Sz.P. OHMAX nie zepsół sprzętu...

ale ostatnia wypowiedź... miażdży :D

 

edit/

OHara Ty też miażdżysz ; )

Myśłisz że to dobra temp?

W porównaniu do AC tak... ale reszta wypowiedzi o finach mnie rozwala :huh:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

@Miazga

a gdzie sie podział zapis o miażdżeniu z Twojego siga? :P

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to moja ostatnia wizyta w tym temacie...

Ostatnimi swoimi postami panowie "twórcy" zrobili z siebie kretynów do kwadratu i ukazali cała głębie swojej niewiedzy... Niestety okazało się,ze te osoby to kolejne trolle na tweaku.

Polecam zastosować starą metode NIE KARMIĆ TROLLI !!

 

czyli ignorować i nie pisać tu nic bo i po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy.....yyy.....yy.. przeczytalem pierwszy i ostatni post autora tematu, na poczatku nie chcialem sie wypowiadac, bo myslalem niech robi sobie smieszne bloczki dla siebie, ale po ostatnim poscie stwierdzam ze albo jestes jakims rozpieszczonym 13-to letnim dzieciakiem co chce cos zawojowac tutaj, albo jakims szalonym studentem ze zbyt wysokim ego, tutaj juz wiele razy to przerabialismy i juz kilka osob tutaj nie wchodzi bo sa totalnym "zerem" tobie radze przystopowac z rozpowszechnianiem swojej wiedzy tutaj...

 

 

p.s zeby to nie byl offtop to powiem ze blok to totalne dno i beznadzieja jak autor :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POST klocek, jak nie chcecie czytać to nie czytajcie.

zdjecie srodka bloku co ci da?

(...)

niebawem bedziemy robili testy z drugim blokim ktory będzie miał wlutowane srebrem "finy". tak dla JAJ taki JOKE.

szczerze te "finy, żłobienia, rowki, dziurki, szlaczki czy cokolwiek" sa potrzebne moze tym klockom bo mnie sa potrzebne jak zęby w [gluteus maximus].

Powiedz mi w takim razie- czy użycie wody jako wymiennika ciepła( w tym przypadku zamiennik powietrza) upoważnia, albo usprawiedliwia do nieprzestrzegania/niestosowania się do podstawowych praw fizyki?( tak wiem, Hipo już o tym wspomniał, ale musiałem wtrącić swoje trzy grosze)

Dwa. Po kij przytaczasz kłopot klimatyzatorów? Jeśli mówilibyśmy tu o FC to bardzo proszę, ale rozmawiamy o metodach bardziej 'przyziemnych'.

Trzy. Uważasz mnie(jak sądzę po dalszej wypowiedzi) za 'konserwatystę blokowego' . To 200g miedzi jest po to by dobrze rozproszyć ciepło, ale to już powiedzieliśmy.

Po prostu trzeba to stwierdzić, źle rozumijesz i źle interpretujesz.

Moje stwierdzenie do wysokiej temperatury odnosiło się do 50C. IMO było słuszne, gdyż tyle zrobiłem na AC.

Róbcie sobie bloki, bloczki. Z takim podejściem do konstruktywnej krytyki, i nieumiejętnością wyciagania wniosków wiele to nie da jeśli chcecie pochwaliś się blokiem, ba nawet nazywać to systemem chłodzenia( look at top's name).

 

Kolego ostatnim postem podpisujesz sie obiema rękami pod swoja niewiedzą.

...

Dokładnie mamy ten sam tok rozumowania i sądzę że Ohmax Cooling Systems powinni zważyć na nasze słowa.

 

No to pojechałeś gościu... Pomyśleć, że tylu ludzi męczy się z wymyślaniem konstrukcji wewnątrz bloku

...

Ba. Panowie z 'Ohmax'. Widzieliście kiedyś tuby do DI albo Azotu? Tam też są dziury w spodzie, ich ścianki można nazwać finami. Jak sądzicie, po co one są?

 

Panowie i Panie,

 

o ile dobrze rozumiem zespół OHMAX chwali się tu swoim bloczkiem,

który spełnia ich założenie dot. wydajności.

Dodatkowo w ich konfigu / konfigach mają jeszcze do tego ciszę.

Z tego co czytałem nie aspiruja do przewyższania wydajnością rodzimych czy też zagramanicznych top'owych produkcji.

Na niewielu palcach _jednej_ ręki można policzyć w tym wątku osoby które prezentowały swoje konstrukcje na tym forum.

W jaki sposób / na jakiej podstawie podważacie - ci pozostali - ich ... wnioski ?

Bo dla mnie jedno jest jasne - im to starcza,

a konstrukcja z płaskim spodem schładza ich procka / procki.

Może im to starcza, ale tak jak napisałem wyżej. Nie są w stanie przyjąć KONSTRUKTYWNEJ krytyki, a Ty na dodatek im w tym nie pomagasz.

Myślisz, że skoro niewielu na tym forum pokusiło się o zrobienie bloku, to można wystawiać na widok taką szkaradę?

Nastepna część tej wypowiedzi(tej części) tyczy się następnego postu Hipo.

Skoro są tacy fajni i wogóle, to niech po prostu nie gadają głupot jak to robili do tej pory.

 

ja pie....le.....nie filozujcie tak bo mi slabo....krytykujecie i krytykujecie....roz....ala mnie to juz

moze po prostu sprobujecie kupic blok i sami sie przekonacie jak dziala...patrzycie na budowe i od razu jestescie w stanie stwierdzic ze jest do [gluteus maximus] bo nie ma jeb.....ych finow...... :mur: :mur: :mur: potraficie tylko krytykowac....ten blok to efekt kilkumiesiecznych prob...byly finy wczesniej przy innej konstrukcji i tak szczerze mowiac sa ch..a warte.......wszystko bylo testowane na moim kompie i moge stwierdzic ze ten blok jest najlepszy......na chlodzeniu powietrzem uzyskalem 2000MHz przy temperaturze 58 stopni C...a na tym bloku leci do 2500MHz i temperatura utrzymuje sie 48- 51 stopni(w lecie)....chyba jednak lepiej kupic taki blok nizeli wydawac bezsensownie kase na chlodzenie powietrzem ktore po 1 mies. nie jest juz takie efektywne bo jest kurzem zaj.....ane....

banda filozofow...

Wiesz, nawet patrząc na obudowę( większośc dzisiejszych bloków posiada plexy-topy) można stwierdzić jak będzie wydajny. Ba! Można stwierdzić z jakimi procesorami będzie współpracował najlepiej.

Sam się znów pogrążasz. Blok był innej konstrukcji. Smiem twierdzić, że po prostu nieudanej.

Skoro chłodzenie powietrzem jest takie nonsesnowne to czemu do każdego zestawu komputerowego nie jest montowane WC?

AC jest dla WSZYSTKICH. Szeroko dostępne i tanie.Nie każdy chce i nie każdy może mieć WC. Z takiego punktu widzenia to WC jest bezsensowne.

 

ok to moja ostatnia wizyta w tym temacie...

Ostatnimi swoimi postami panowie "twórcy" zrobili z siebie kretynów do kwadratu i ukazali cała głębie swojej niewiedzy... Niestety okazało się,ze te osoby to kolejne trolle na tweaku.

Polecam zastosować starą metode NIE KARMIĆ TROLLI !!

 

czyli ignorować i nie pisać tu nic bo i po co?

Może nie są to trolle. Chceli się pochwalić :arrow: zrobili to. Nie wyszło :arrow: trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pie....le.....nie filozujcie tak bo mi slabo....krytykujecie i krytykujecie....roz....ala mnie to juz

moze po prostu sprobujecie kupic blok i sami sie przekonacie jak dziala...patrzycie na budowe i od razu jestescie w stanie stwierdzic ze jest do [gluteus maximus] bo nie ma jeb.....ych finow...... :mur: :mur: :mur: potraficie tylko krytykowac....

...

banda filozofow...

sorryu ale dal mnie to jednak sa trolle :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...