Skocz do zawartości
Vis

Mod 6800xt@16/6 Agp- Opinie,możliwości,wątpliwości.

Rekomendowane odpowiedzi

hmm w proline juz kosztuje 509 zł :| co jest :D? Cholera z zwykłej chciwości bym go wziął bo wkoncu 500 zł i jak sie uda odblokować to 150 zł w kieszeni a jak nie no to dupe ;/ A jak wiadomo chęć zysku nie zawsze wychodzi na dobre ;/ sam już nie wiem 6600GT czy 6800XT ;/

Hehehe, ten sam dylemat mam:D ale trzeba <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> się w garść i przeczekać trochę:D jak narazie mój Radeonik9500@pro spisuje się dobrze, czekam natomiast na TES:Oblivion - dla tej gry warto będzie wymieniać sprzęt:]

Edytowane przez Vis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Panowie polecam artykul na elektro gieldzie, marnie wypadla... Ja wole zainwestowac w 6600gt i korzystac z niej a nie dlubac majac nadzieje ze sie uda, ale co kto lubi :) pzdr

O jaki artykuł ci chodzi? Bo jak o ten z Galaxy 6800XT no to wiedz że nie mam zamiaru kupować tego XT bo jest do niczego i nieda się niczego odblokować. Zresztą w artykule pisali że nic nieodblokowali a XT pokazuje pazury dopiero gdy sie go odblokuje.

No na zdrowy rozsądek chyba też wole kupić 6600GT i mieć tą pewność

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w ciemno 6800xt i jestem zadowolony.. wy tylko marudzicie :] ja jakos nie wierze testa ze stron bo jak wiadomo kazda konfiguracja sprzetowa to inne wyniki.

 

wystarczy zobaczyc ten artykulik co zrobilem a przekonacie sie sami o tym jak wydajny potrafi byc 6800xt

Edytowane przez Reoddai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić sobię GeForce 6800XT Leadtek 256MB DDR tylko nie wiem

czy da się wkońcu odblokować te potoki z tego co czytałem to zdania na ten

temat są mieszane ...

 

czy cena 529 zł jest rozsądna ?GeForce 6800XT Leadtek 256MB DDR

 

czy może lepiej dopłacić i kupić jakiejś solidnej firmy ? asus ?

czy moge coś poprubować z gwarancją jeżeli nie da się odblokować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena niezla zawsze jak ci sie nie uda odblokowac potokow mozna sprubowac opchnac na allegro :] tam ceny tych kart potrafias byc nawet o 100zl wyzsze :P

 

a jak uda ci sie odblokowac to masz cudowna karte w rewelacyjnie niskiej cenie, ja bym ryzykowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a może by tak to jakoś załatwić

np. ten pan PITer ma jakiś układ z sklepem gral może by się udało coś załatwić ?

 

albo coś takiego że wbijam do sklepu kupuje na układzie że dopłace im 50 zł więcej jak będą te potki odblokowane

oczywiście płacąc na mniejscu a jak nie to zwrot kasy (tylko że mogą te +50zł pomylić z łapówką ?! :D)

czy taki układ jest możliwy jak to załatwić ?

 

czy ktoś na tym modelu GeForce 6800XT Leadtek 256MB DDR odblokowywał czy się da słyszałem że podobno jakieś blokady

już zrobili (chyba na PCI-E) a może na agp ?

 

pozdro.

Edytowane przez AMDX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pci-express oile mi wiadomo nie da sie jeszcze odblokowac potokow, na agp nic nie poblokowali zadnych mozliwosci odblokoiwania jedynie mozesz trafic na wersje ktora bedzie miala jakis potok zepsuty. wiec kazda wersja sie zmoduje!!! jednak nie zawsze do konca moze byc jeden pixel alvo certex niesprawny. woec warto zaryzykowac .

ALE NIE Z ALLEGRO GDZIE SA WYSELEKCJONOWANE WERSJE JUZ I SA A LBO MODOWALNE ALBO NIE WIEC LEPIEJ KUPIC W SKLEPIE!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vadzior

1983605[/snapback]

hej a może by tak to jakoś załatwić

np. ten pan PITer ma jakiś układ z sklepem gral może by się udało coś załatwić ?

 

albo coś takiego że wbijam do sklepu kupuje na układzie że dopłace im 50 zł więcej jak będą te potki odblokowane

oczywiście płacąc na mniejscu a jak nie to zwrot kasy (tylko że mogą te +50zł pomylić z łapówką ?! :D)

czy taki układ jest możliwy jak to załatwić ?

 

czy ktoś na tym modelu GeForce 6800XT Leadtek 256MB DDR odblokowywał czy się da słyszałem że podobno jakieś blokady

już zrobili (chyba na PCI-E) a może na agp ?

 

pozdro.

pcie to tylko max 12/5 bo ten uklad tyle fizycznie ma

Edytowane przez vadzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Panowie polecam artykul na elektro gieldzie, marnie wypadla... Ja wole zainwestowac w 6600gt i korzystac z niej a nie dlubac majac nadzieje ze sie uda, ale co kto lubi :) pzdr

Dokładnie. Kupiłem 66GT a wachałem się : 66GT, 68LE czy 68XT a jednak kupiłem GT bo:

 

1) nie ciągnie tyle co tamte po i nawet (chyba ;)) bez odblokowania

 

2) proces 0.11 (szczerze nie wiem jaki ma 68xt ale to szkopół)

 

3) TO że za pewien czas i tak bede musiał przejść na nf3/nf4 i 939 a co za tym idzie PCI-E po co zawracać sobie dupę mocną kartą na AGP?

 

4) Spoko możliwości o/c (patrz sygnaturka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kupiłem 66GT a wachałem się : 66GT, 68LE czy 68XT a jednak kupiłem GT bo:

 

1) nie ciągnie tyle co tamte po i nawet (chyba ;)) bez odblokowania

 

2) proces 0.11 (szczerze nie wiem jaki ma 68xt ale to szkopół)

 

3) TO że za pewien czas i tak bede musiał przejść na nf3/nf4 i 939 a co za tym idzie PCI-E po co zawracać sobie dupę mocną kartą na AGP?

 

4) Spoko możliwości o/c (patrz sygnaturka)

 

 

widziales moj artykulik?? tam masz wszystko napisane jaki proces technologiczny itp itd... wgm ten 6800xt to najlepsze wyjscie w tej cenie, lepsze niz 6600gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

widziales moj artykulik?? tam masz wszystko napisane jaki proces technologiczny itp itd... wgm ten 6800xt to najlepsze wyjscie w tej cenie, lepsze niz 6600gt

Jak sie uda odblokować to tak a jak nie no to pieniążki w błoto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro składam zamówienie na GeForce6800XTLeadtek256MBDDR co dziwne ma 256 !? i to w cenie 520 zł !? (sklep gral.pl) jak kupie zdam relacje :D też się dziwię ceną może to jakaś lipa z blokadą na biosie tych 8 pozostałych potoków ?!?!

co ma LE do XT czemu zmnienili nazwe ? ma to jakąś róznice ?

 

dodam fabryczną nazwę producenta A6800XT-TDH128

 

pozdro.

Edytowane przez AMDX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro 16/6 wywala Ci artefakty to sprawdz wszystkie inne kombinacje: 16/5 , 12/6, 12/5 .. może to np tylko jeden vertex:)

Witam.

Skoro wtrąciłem swój wątek to warto dokonczyć. Otóż rzeczona przeze mnie karta Leadtek 6800 xt zmodowała sie bez problemu na 16/6 jak już wspomniałem. To ta karta z allegro. U mnie sypie artami w 3D a w 3D Mark03 osiąga 7700 punktów (też sypie) lub 7900 po przydzieleniu dla AGP 256 MB w biosie, AGP x8. Porażka.

Karta jest raczej dobra. U kolegi na leciwej płycie Abit, obsługującej jedynie standard AGPx4 wyciąga nieco ponad 9000 punktów. Artefaktów nie ma. Procesor Athlon 1600+, 512 ram-u. Chciałem jeszcze u siebie puścić AGP x4 ale defaultowo jest 8 i nie chce gadać o innych ustawieniach.

 

Winnym porażki umnie jest pewnie moja badziewna płyta Soltek kt600r. Nie miałem netu przez łykend, poszukam jeszcze najnowszych sterowników, może jeszcze postawie system na tej karcie (nikt nie zna tajemnych tajemnic windowsa) i pewnie będe musiał poszukac kupca:)

A może jeszcze sterowniki Omegi? Na Radeonie dawały kopa. Szkoda, że dla Nvidii nie są rozwijane.

Zobaczymy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie którą kupić :rolleyes:

ASUS 535

http://www.computer.istore.pl/sklep,740,10...n,271107,0.html

WinFast 525

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=WINFAST+A6800XT+128

Jedna i druga ma opinie modowalnych.

Lub ew Leadtek 256Mb podobno 529

http://www.gral.pl/preview/Leadtek/GeForce...DVIAGPx8_20.php

Oczywiście chce ją ustawić 16/6 :D

Zależy mi na szybkiej odp Rano zam wyslać zamówienie. :D

 

Edit

Ledtek i Winfast mają chlodzenie również na pamięciach co jest jakimś plusem

Przychylam się do Leadteka ze wzgl na 256Mb jeżeli ma.

Edytowane przez Hammer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinFast 525

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=WINFAST+A6800XT+128

Jedna i druga ma opinie modowalnych.

 

Oczywiście chce ją ustawić 16/6 :D

Sa juz Leadteki od Arche'a - troche drozsze od ceny pierwotnej i tylko 10 sztuk... Z informacji, ktore od niego otrzymalem jest to spowodowane wlasnie wyjatkowo mizerna modowalnoscia zakupionej partii... Dlatego przy "slepych" zakupach dla wlasnego spokoju radze lepiej sie nie napalac na 16/6 i potem co najwyzej miec mila niespodzianke ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tą właśnie i hasa na 16x1 i 6vs :D

tylko jedno zmien chlodzenie :P jak chcesz miec zabawe z podlaczaniuem zasilania ale dobre chlodzenie to kupi silencera, albo poczekaj na nowe chlodzenie AC :) bo ze standardowym slabo pamiatki sie kreca, przy lepszym chlodzeniu wycisnolem z niej 430/900 bez artow.

 

PS. te od Arche'a strasznie drogie... ta karte oplaca sie kupic za max 600zl, ja sie zmiescilem w 630zl z dobrym chlodzeniem :) i oczywiscie przekroczylem 10k punktow w smarku 2003

 

I JESZCZE JEDNO KARTA MA RDZEN GRAFICZNY OD 6800LE!!!!!!!!!!! TAK PRZYNAJMNIEJ NA NIM PISZE JAK ZDJOLEM STANDARDOWE CHLODZENIE :P

Edytowane przez Reoddai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to lipa w gralu nie ma tych 6800XT ... pytałem się czy da się zamówić lub co kolwiek zrobić ale lipa ...

już byłem napalony na tą grafe a tu zonk nie ma :(

 

a teraz zaglądam na strone gral.pl i pisze że jest dostępna lol... jutro jadę na polowanie :D

kupuje i zdam relacje :D

 

czy ten model jest napewno modowalny jakie ma czas dostępu do pamięci ??

GeForce 6800XT Leadtek 256MB DDR, TV&DVI, AGPx8 z tym 256 to pomyłka :D( zdarza się)

Kod producenta: A6800XT-TDH128

ktoś go kupił ?

 

aha co do qompa czy to nie będzie tak jak maluch z silnikiem od ferrari ?

czy siłka 300W no-name styka aby obsłużyć tego potwora ?

Edytowane przez AMDX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...