Skocz do zawartości
grzegrz

Nowe Omegi

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagnalem ostatnia wersje tych sterowników. Moj problem polega na tym ze instaluja sie one bezproblemowo, lecz po restarcie komputer zachowuje sie jak by był na standardowych sterownikach ekranu windowsa xp.

 

Tak to wyglada:

Dołączona grafika

 

Probowałem ze starszymi wersjami, nie rozumie tego. Jesli instaluje wersje nowszą niż DriverVer=03/22/2005, 6.14.10.6525, to mam caly czas ten problem, wersje starsze dzialają bezproblemowo.

 

Kombinowałem tez na czystym systemie. Rowniez to samo.

 

z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poklatkowo przesuwaja sie wszystkie okna w systemie, to samo z przewijaniem stron. Nie moge odpalic zadnej gry, bo system panikuje ze nie mam urzadzenia obslugujacego DX9. Po prostu jak by nie było zadnego drivera ATI!

 

edit: Driver zainstalowany - widac w menadzerze, a system uruchamia sie tak jak by go nie było - co widac we własciwosciach ekranu (tylko monitor domyslny)

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bez problemu, miałem ten kłopot wczesniej ze starszymi wersjami drivera (z reszta podałem do ktorej wersji dziala normalnie). Myslalem ze juz bedzie wszystko ok, ale nadal nie gra, wiec załozyłem temat.

 

edit: zainstalowałem stare omegi 2.6.25a i wszystko wrociło do normy :|

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaisntalowalem te nowe omegi i u mnie wszystko w porzadku. Moze zle Ci sie zainstalowaly czy co? :blink: Moze sprobuj jeszcze raz wyczyscic system z starych sterownikow i zainstaluj ponownie. Jak nie pomoze to najwyzej wrocisz do starszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

U mojego kolegi na R9200 też coś wariowały ale format pomógł no ale skoro piszesz że format nie pomógł to może jednak odpuść sobie te stery :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego kolegi na R9200 też coś wariowały ale format pomógł no ale skoro piszesz że format nie pomógł to może jednak odpuść sobie te stery :wink:

no odpuscil bym gdyby tylko z ta wersja były problemy, a tu sa z kazda nowsza od 2.6.25a WTF? :blink:

 

pluskwa zauważyłeś że wywalili nasze odpowiedzi na post grzecha 1990 ?!

Co tu jest grane ?

To normalny proces czyszczenia tematu z off topa. (postu grzecha nie wywalili bo jest on "niby" na temat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomogło...

ja takze mialem prbolem z tymi nowy omegami, ale u mnie objawialo sie to gorsza grafika w grze np Most Wanted, wiec wrocilem na starsze i mam gdzies te nowe. Gry chodza i wygladaja super, wiec po co chrzanic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować zainstalować na chama sterownik VGA, a później Omegi ręcznie...przez Menedżer urządzen, aktualizuj sterownik i wskazujesz mu ścieżke. Przed tym oczywiście przejdź tą część instalacji, w której rozpakowuje stery do katalogu.

mnie kiedyś pomogło przy r9500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bledad instalacji najnowszych Omeg to nie jest zadna sciema...i co najgorsze nie wiem dlaczego tak sie dzieje. U taty na kompie (barton R9550 etc) instalacja przeszla bezproblemowo, natomiast u mnie niestety z bledem. Stery instaluja sie, po czym nastepuje restart i system uruchamia sie bez zadnych sterow:/ kombinowalem na rozne sposoby i nic....

 

Edit:

Juz spoko uzylem Driver Cleanera :)

Edytowane przez AdaS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zle, nawet normalne Catalysty nie chca dzialac poprawnie

Dołączona grafika

ten sam problem co z omegami.

 

Próbowałem z Driver Cleanerem i trybem VGA

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...