Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

alcapone o ja [ciach!]le [ciach!]a mac ! 1ghz na rdzeniu :o rekord ? przedtem ktos chyba wykrecil x1800xt do 9xx wiec ;) tylko te pamieci jak sam pisal ;)

chyba nikt nie ma zadnych przeciw ze to jest eee awsome ;D?

 

jak widac na zalaczonych obrazkach .. obydwie robia spokojnie wiecej niz 1000mhz :) ci co maja kaskady juz moga kupowac te karty i zasilac ranking smarka 05 :)

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alcapone o ja [ciach!]le [ciach!]a mac ! 1ghz na rdzeniu :o rekord ? przedtem ktos chyba wykrecil x1800xt do 9xx wiec ;) tylko te pamieci jak sam pisal ;)

chyba nikt nie ma zadnych przeciw ze to jest eee awsome ;D?

 

jak widac na zalaczonych obrazkach .. obydwie robia spokojnie wiecej niz 1000mhz :) ci co maja kaskady juz moga kupowac te karty i zasilac ranking smarka 05 :)

To ile oni musieli dać V żeby się sypało artami ? :) z resztą kto ma tyle miejsca w domu na kaskade ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez dolanczam niedlogo do rodzinki G71 ale poczekam do konca miech adozbieram siano i biore 7900gtx jednak zbyt mala roznica w wydajnosci pomiedzy moim bylym 7800gt(kreconym) a 7900gt

 

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam sobie generację G71 i R580 z powodu, które prztoczył Storm.

Następna grafę kupię dopiero gdy w 3dM05 będzie osiągała 15k na stocku (czyli będzie o ~100% szybsza od mojej obecnej).

 

@Greg_1

Dawaj te 10k (05), nie wierzę, że tyle nie wyciśniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi FX-60 to zrobie tyle z palcem w [gluteus maximus] :P Ale na poważnie to czekam na powrót VF700-Cu bo pożyczyłem.

A co do ceny to ja dołożyłem do mojego starego 7800GT 80zł :P, dla mnie 80zł to jeszcze nie jest aż taki duży problem.

 

Narazie w 05 jest ~9550marków, przy CPU na 9x278, a w 06 4819

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie "zabawiam" 7900gtx...jednym...;)

710/895

 

3dm05 - 12045

3dm06 -6600

 

fear

1280x960 fsaa4x aniso16x max

min: 43 avg: 74 max: 172

1680x1050 fsaa4x aniso16x max

min: 31 avg: 55 max: 119 (0-19-81)

 

temp. ponizej 65st wiatrak b.cichy

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad 7900GT, ale najpierw muszę sprzedać mojego x800PRO na AGP <_< . Narazie poczekam na wersje od Galaxy z Zalmanem, ewentualnie accelero, tylko czy będzie pasować :huh:

Edytowane przez awq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Znalazłem sklepik gdzie można kupic XFX GeForce 7900GT Extreme Edition 256 Mb PCI Express + gra Starship Troopers (angielski - CD - Win)

 

dla zainteresowanych link

 

 

Chyba pierwszy sklep co ma karte tej firmy w ofercie :D Czekam na Galaxy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w niej jest takiego szczególnego że warto do niej dopłacać 200zł Oo :?: I jeszcze do tego 24mieś gw zamiast 36

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Nie wiem co to ma znaczyć, ale jest podana taka specyfikacja LINK

 

Częstotliwość pamięci 1,63 GHz ?? :lol:

 

Jak możesz pytać co w niej jest . Przydomek Extreme dodaje jej jakiejś ukrytej mocy :) no i jakaś tam gra B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Te 1.63Ghz wydaje się być prawda bo nawet na stronie producenta jest podana taka specyfikacja 2022188[/snapback]

Dobra, przyznaje nie zauważyłem specyfikacji ;)

Jak w zakładce do OC można zwiększyc skale :?: Bo mi już sie skończyła dla pamięci ;)

skończyła ci sie skala hmm..... :lol: Pozostaje czekać na nowy Rivatuner :sad:

Edytowane przez razorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi FX-60 to zrobie tyle z palcem w [gluteus maximus]

Daj mi tą kartę na 2 godziny, a wykręce z niej 10k za pierwszym podejściem.

 

Poza tym nie sztuką jest ostro pobenchować na drogim sprzęcie (FX60). Chodzi o to, aby z "gó.na bat ukręcić". :lol:

 

Trzymam kciuki za te 10k.

Masz 10 MHz więcej na rdzeniu, 300MHz więcej na pamięciach, dodatkowe 4 potoki, więc nie zasłaniaj się słabym prockiem ;) ,tak naprawdę w 05 różnica pomiędzy prockiem 2600, a 2900 jest znikoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez chce greg moze wyslesz ja do dema a potem do mnie :D dem zakreci normlanie a ja hardcore i 11k pyknie :D JOKE :D pozatym gt powinno robic 10k z palcem ......... :) zobaczcie na orby jest juz kilka wynikow grobo ponad 10k ......

 

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy z taką fabrycznie podkręconą kartą będą później problemy przy składaniu parki SLI? Mam na myśli czy druga karta będzie musiała być też taka "egzotyczna"? Za pół roku czy rok może być problem z jej dostaniem. Dobrze gadam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja już sie postaram o te 10k, dzisiaj wraca Zalman do mnie i cały weekend przede mną :twisted:

 

I jeszcze do tego jest mało sterów do wyboru są tylko 84.20 :/

 

Ale kurcze inni mają większą skale dla pamięci http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...19&postcount=48, dlaczego :?:

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam tak wasze wypowiedzi i aż mi sie płakać chce że jeszcze jej nie dostałem. czekam juz tydzień i nadal sie nie pojawia w hurtowniach. ciekawe jak gierki na niej bedą chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie jeszcze zastanawiam nad x1900xt:) :rolleyes:

Ja sie zastanowilem i wzialem wlasnie - moze bede zalowal przesiadki ze stajni Zielonych, a moze nie ;-) Udalo mi sie kupic x1900xt w dobrej (chyba) cenie - 1900 zl w Komsadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz kupiles?

ja mogę go miec duzo taniej:) ale szkoda kasy wziolem 7900gt, 7900gt podkrece mocno i wydajnosc bedzie porownywalna ,jedynie szkoda 512mb ale co tam, G80 wyjdzie i znowu bedzie zmiana, i tak w kółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...