Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

juz kupiles?

ja mogę go miec duzo taniej:) ale szkoda kasy wziolem 7900gt, 7900gt podkrece mocno i wydajnosc bedzie porownywalna ,jedynie szkoda 512mb ale co tam, G80 wyjdzie i znowu bedzie zmiana, i tak w kółko

Ano kupilem.. Duzo taniej, tzn? Ze sklepu (czyt. z grwarancja)? A ze szkoda kasy, no coz, taki los ;-) Maniakow ;-) (nie bojmy sie uzyc tego slowa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nikt z was nie kupowal w USA i nie mial okazji korzystac z tamtejszej gwarancji to niech lepiej swoje uwagi schowa do kieszeni.

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem VF700-Cu(podł. pod grafe) i szok zalman chodzi chyba na min. obrotach w 3D :!: i tak IDLE temp 30*C a w stresie (FEAR ~50min.) 46*C :!:

btw. najnowsze taktowania 570/900 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sulaco, dem, storm, chemiczny ali

mówisz masz, pękło 10k w 05

http://img65.imageshack.us/my.php?image=0510k20eh.jpg

tu memki są na 930 :P jako ciekawostke przyrodniczą moge dodać że memki są gołe, bo ni mam radiatorków.

 

8)

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg_1: czy mógłbyś powiedzieć jakie masz pamięci na karcie, bo te 900MHz to jest sporo zadużo jak na memki 1.4ns. Być może sterowniki żle wskazują. Edytowane przez 1xxx_xxx1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według oznaczeń są to Samsungi 1.4ns

Sprubój zrobić marka na ustawieniach pamięci np. 800MHz.

U mnie w PowerColor czasami się zdarzało, że sterowniki i programy żle podkręcały i przy 650 i 700 wyniki były takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nikt z was nie kupowal w USA i nie mial okazji korzystac z tamtejszej gwarancji to niech lepiej swoje uwagi schowa do kieszeni.

Czlowieku, o co Ci chodzi? Masz takie mozliwosci i kupujesz, cieszysz sie nizszymi cenami, swietnie - a swoje uwagi schowaj do kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wkamil wrzuć na luz

@Lancer mógłbys sie wypowiadać jasno, powiedz jakto jest z tymi gw z USA i będzie po sprawie, sam też chętnie bym sie więcej na ten temat dowiedział

 

btw. wrzucam na cel teraz 06 8)

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wkamil wrzuć na luz

 

Alez ja jestem luzny :-)

Nie jestem tu od wczoraj, zeby nie wiedziec, ze Lancer kupuje sprzet w USA. I niech kupuje, na zdrowie. Ja nie kupuje i pewnie podobnie 90% uzytkownikow tweak rowniez, z roznych przyczyn - i razej nie z lenistwa. Natomiast nigdzie nie powiedzialem, ze kupujac w USA nie ma mozliwosci zrealizowania gwarancji - dlatego uwazam, ze hasla o "kieszeniach" sa nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>1xxx_xxx1

Mógłbyś zmierzyć rozstaw otworków pod cooler jak dorwiesz swój egzemplarz w łapki? Cholera... bo już nie wiem czy ten blok misia15go będzie czy nie będzie pasował :-|

Gdzie zamówiłeś tego MSI?

A może ktos inny mi powie ile jest między dziurkami?

Edytowane przez Piotrek_PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Mam do Was pytanie - uzytkownikow 7900GT :)

Otoz stoje przed wyborem wymiany swojej 6800GS na:

a. Sapphire x1800XT 512MB - selekcja

b. Leadtek 7900GT

 

W obu dwoch przypadkach musze doplacic okolo 700PLN

 

Co Waszym zdaniem jest lepszym wyborem ?

 

Z gory przepraszam za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem uzytkownikiem 7900GT ,ale moze coz dorzuce od siebie :wink: W tej sytuacji raczej sklanialbym sie w strone Ati ,a glownym powodem byla by pojmnosc pamieci na karcie. Chociaz zeby ladnie krecic tego radka trzeba odpowiednio schlodzic sekcje zasilania :? A co do GT to zamieniasz chlodzenie na penta albo zalmana i jazda :) Wybor trudny i chyba do konca bym sie wahal ,a na koniec rzucil bym moneta i wypadla by reszka jak zawsze :D i wzialbym GT :lol2: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - uzytkownikow 7900GT :)

Otoz stoje przed wyborem wymiany swojej 6800GS na:

a. Sapphire x1800XT 512MB - selekcja

b. Leadtek 7900GT

 

Ja na Twoim miejscu wybrałbym 7900GT mozna go podkrecic ze bedzie chulał jak 7900GTX a kosztuje tylko 1300zł wiec co tu sie zastanawiac ! wspaniała cena do wydajnosci :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybor jest bardzo trudny - to prawda. Ale dalej sie waham co do karty :] Gdyz glowne roznice:

 

1. Ati: 16 potkow, 512MB, selekcja - ponad 11k w 3dmark05

2. Nvidia az 24 potoki, 256mb - i nie wiem na jaka trafie.

 

Cena

1. 1450zl

2. 1330zl

Wiec nie taka duza roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...