Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zamowilem cos takiego http://www.komplett.ie/k/ki.asp?sku=325489 i mam pytanko: co o tym sadzicie? Nada sie to do czegos? Bo jakos srednio do Ginwarda podchodze, no ale wyboru nie mialem za duzego...

Post #1692

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie.Co jest nie tak że w smarku01 mam dość cieńki wynik.

 

01-20843

03-16798

05-7457

06-4008

 

Komp w sigu.Kręcony tylko proc na 2.1Ghz.Wiem że reszta jest za cieńka do tej grafy ale to w smarku 01 jest moim zdaniem mało a nie w smarku 06.Co jest grane. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie.Co jest nie tak że w smarku01 mam dość cieńki wynik.

 

01-20843

03-16798

05-7457

06-4008

 

Komp w sigu.Kręcony tylko proc na 2.1Ghz.Wiem że reszta jest za cieńka do tej grafy ale to w smarku 01 jest moim zdaniem mało a nie w smarku 06.Co jest grane. :-|

Podsystem proc : mem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie.Co jest nie tak że w smarku01 mam dość cieńki wynik.

 

01-20843

03-16798

05-7457

06-4008

 

Komp w sigu.Kręcony tylko proc na 2.1Ghz.Wiem że reszta jest za cieńka do tej grafy ale to w smarku 01 jest moim zdaniem mało a nie w smarku 06.Co jest grane. :-|

OMG...powtarzane setki razy - w 01 wynik jest bardzo zalezny od MHz procesora, timingow pamięci, nie tylko od samej karty. Wynik jak na te o/c i procka NORMALNY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić p5b deluxe i 7900gs od galaxy ale z tego co widze to ona na tej płycie nie działa. To jest już rutyna czy pojedyńcze przypadki ? Jest jakaś osoba posiadająca tą płyte i tą grafe nie mająca żadnych problemów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Pewnie na takiej, ze C2D w polaczeniu z 7900 lepiej wypada w markach :wink:

 

Poczytaj artykuł o wpływie MHz procesora na wydajność w grach na egielda.com.pl, do 7600GT jest potrzebny conajmniej a64 @ 2.7ghz :>

Idac takim tokiem rozumowania Sulaco jak mial 7900GTX z AMD to musialby miec A64 cos okolo hmmm 3.8GHz :lol: Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić p5b deluxe i 7900gs od galaxy ale z tego co widze to ona na tej płycie nie działa. To jest już rutyna czy pojedyńcze przypadki ? Jest jakaś osoba posiadająca tą płyte i tą grafe nie mająca żadnych problemów ?

 

moj znajomy grafy testuje na p5b dlx i jakos nie mial problemow, zeby sprzecik chodzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić p5b deluxe i 7900gs od galaxy ale z tego co widze to ona na tej płycie nie działa. To jest już rutyna czy pojedyńcze przypadki ? Jest jakaś osoba posiadająca tą płyte i tą grafe nie mająca żadnych problemów ?

Mam taka konfiguracje, tj. c2d e6300@ 2800 mhz, p5b deluxe, patriot 2gb 800, gf galaxy 7900 gs 594/866 i wsio hula jak ta lala :)

Edytowane przez h1jack3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ju w temacie o Nvidi 8 napisałem moje wątpliwości na temat DX10. Jak ma chodzić tylko na Vista to ja dziękuje. Ja poczekam wtedy z rok , półtora roku jak się rozwiną Karty graficzne z DX 10

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja juz bym poczekal :) DX.10 mmm

może i jest "mmm" ale szczerze mnie to wisi, po pierwsze wcale tak szybko go nie zobaczymy w akcji, jak wszystkim wiadomo daty premier gier traktowane są baaardzo luźno, zresztą pewnie przez conajmniej dwa lata będzie można sobie bez problemowo grać na DX9c, po drugie NV z tego co słyszałem coś kombinuje i boję się że wyjdą z tego znowu "FX-y" z obsługą DX10 tylko z nazwy (obym się mylił), natomiast ATI premierę swojego R600 ciągle przekłada, tak samo wydajność modeli ze średniej półki pewnie starym zwyczajem będzie na początku za niska do udźwignięcia całości generowanych efektów, po trzecie dx10 jak narazie wiadomo będzie dostępny tylko z Vistą, która nawiasem mówiąc nie zabardzo mi się narazie podoba. No i najważniejszy argument taki 7900GS wydaje się mieć wystarczający zapas mocy na następny rok, a kosztuje na tyle mało że nie powinna bardzo boleć jego wymiana na coś z dx10 no i nie zapominajmy że GDDR4 to też poważna rewolucja.

Resztę dyskusji o dx.10 proponuję kontynuować tu lub w paru innych podobnych wątkach :)

 

natomiast ja dla świętego spokoju wezmę inną płytę 965P-S3, trudno będę musiał zacząć oszczędzać np. rzucić palenie na rzecz oc, które jest na pewno tańszym nałogiem ;)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast ja dla świętego spokoju wezmę inną płytę 965P-S3, trudno będę musiał zacząć oszczędzać np. rzucić palenie na rzecz oc, które jest na pewno tańszym nałogiem ;)

Do jakich wnioskow to ludzie na tych forach dochodza :lol2: A niby internet taki "bleeee" jest.

 

Sam mam podobne zapatrywania co do DX10 i Visty wiec trzeba sie bedzie przesiasc z 7600 na 7900 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić p5b deluxe i 7900gs od galaxy ale z tego co widze to ona na tej płycie nie działa. To jest już rutyna czy pojedyńcze przypadki ? Jest jakaś osoba posiadająca tą płyte i tą grafe nie mająca żadnych problemów ?

Tak, ja jestem i nie mam z nią zadnych problemów i jestem z niej super zadowolony i polecam ci ja a jak nie bedzie działać to masz małego pecha i wymieniaj w sklepie az do momentu kiedy dadza ci dobry egzemplarz.

A moj config masz w sig...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuiłem sobie Galaxy 7900gs 512MB. Wsadzony na płyte asus p5b deluxe. Za chiny nie da sie podkręcić karty. Podnosze zegary o 20MHz i krzaczki, lub totalny zwis. Procek E6400. Macie jakies sugestie?

Bios na płycie 0614.

Sterowniki 91.47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rav; skoro na default działa, to poczekaj na nowy bios bo ta płyta się gryzie z tą kartą. U mnie na default włączała się raz na 3 próby... zazwyczaj nie było obrazu, a na innej mobo (P5LD2) działa bez problemu i kręci się jak głupia :)

A moze to kwestia biosu samej karty, a nie wina płyty. Skoro jedne działają a inne nie :mur: .

SiSoftware Sandra

Video Adapter

Model : NVIDIA GeForce 7900 GS

Chipset : GeForce 7900 GS

RAMDAC : Integrated RAMDAC

Video BIOS : Version 5.71.22.44.00

VGA Compatible : No

Total Memory : 512MB (506MB Video) (248MB System)

Texture Memory : 754MB

Supports DIME Texturing : Yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie pobawilem troche i karta wywala sie nawet przy zmniejszaniu taktowania! Kurde juz nic nie rozumie! Podnioslem mem o 3MHz i pad, zmniejszalem i tez pad, dziala tylko na default. Czary jakies czy co. :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez ArekZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się ostatnio zastanawiam. Czy opłacałoby mi się zamienić 7800 GT na 7900 GT?

 

Duży wzrost wydajności? Niby 24 potoki i 8 werteksów. No i pamięci szybsze.

Co sądzicie?

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...