Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

modbios na 7900 nie działa :!::!::!: ile razy można to pisać :?::!:

 

jeśli to jest na 1.2V to jest najlepszy egzemplarz jaki do tej pory widziałem :P

Sądze że to jest na 1.4V, zgadza sie cyrus_6 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modbios na 7900 nie działa :!::!::!: ile razy można to pisać :?::!:

 

jeśli to jest na 1.2V to jest najlepszy egzemplarz jaki do tej pory widziałem :P

Sądze że to jest na 1.4V, zgadza sie cyrus_6 :?:

A ile ja się namęczyłem zanim doczytałem że mod-bios nie działa :D

Z pięć razy wgrywałem bios i zastanawiałem się co robie źle ;)

 

No rdzeń na 1,2 szedł tylko na 550 :( więc trza było dovoltować ;) (1,4v)

Edytowane przez cyrus_6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety 7900GT Leadteka wykryło optymalne czestotliwości 555/785 czyli strasznie słabo. Poszłaby wiecej gdybym założył chodzenie na pamięci?

chlodzenie pamieci raczej nie przyspieszy rdzenia, u mnie nie przyspieszylo takze samych pamieci

poprostu nie wyrabiaja z nadtaktowania a nie z przegrzania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modbios na 7900 nie działa :!::!::!: ile razy można to pisać :?::!:

 

jeśli to jest na 1.2V to jest najlepszy egzemplarz jaki do tej pory widziałem :P

Sądze że to jest na 1.4V, zgadza sie cyrus_6 :?:

"wybacz" mistrzu ale troche nie w temacie jestem wiec zadałem pytanie, a co ważne nie było ono do Ciebie i nastepnym razem prosił bym o zrezygnowania udzielania mi reprymendy, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pojechalem sobie na wycieczke rowerowa i w trakcie sobie tak dumalem i wydumalem, ze obie karty pewnie generuja sobie kazda co druga klatke i kazda z nich potrzebuje po 256 mb na generowana klatke ... nie ma to jak swieze powietrze ;)

nom oto mi chodziło ;) aczkolwiek nie jest to takie proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wybacz" mistrzu ale troche nie w temacie jestem wiec zadałem pytanie, a co ważne nie było ono do Ciebie i nastepnym razem prosił bym o zrezygnowania udzielania mi reprymendy, ok?

Bez sarkazmów <_< , możnaby sie wysilić przeszukać topic wyszukiwarką (znajduje sie na dole strony po lewej), poprostu potem są takie gigantyczne topici po 200stron bo co 3strony jest poruszany ten sam wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje boje, czyli ile dałem rade na "czysto" bez artów, czyli w 100% stabilny systemik do grania. Mogłem polecieć dalej, ale myślę, że tutaj nie o to chodzi.

 

Gigabyte 7900GT@570/940 1.2V

 

Dołączona grafika

 

Na dniach będzie modzik na 1.4V :P

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety 7900GT Leadteka wykryło optymalne czestotliwości 555/785 czyli strasznie słabo. Poszłaby wiecej gdybym założył chodzenie na pamięci?

 

U mnie też takie optymalne taktowania sterowniki znajdują , co do rdzenia to się prawie sprawdza

(poszedł minimalnie wyżej ,chyba 570) ale co do pamięci to raczej już nie (znalazło 785 a poszły

na ponad 900 ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specimen

tacy jak ty mnie porazaja ;( dokladnie w kazdym temacie ktos 30 razy daje link do tego co juz bylo juz nie wspomne o tych co pytaja co druga strone o to samo mimo ze juz 230 razy udzielona bylo na to pytanie odpowiedz :(

 

takie tam oftopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie mi wytłumaczyć, dlaczego mam takie różnice w temperaturach GPU, wygląda to tak jakby się jedna karta tylko grzała.

Rozumie też to że od dołu mam wstawiony wentyl, który się nie kreci i może mieć to wpływ na mniejsza temperaturę tej karty, ale żeby aż taki?

Dołączona grafika

W SLI myślałem ze będą dwie zakładki do OC, ale jest tylko jedna, czy mam rozumieć że automatycznie podkręcam dwie grafiki jednocześnie i że jak jedna nie wyrobi oczywiście ta słabsza to automatycznie OC się zatrzyma?

Czy jakby na którejś z kart byłby źle zrobiony vMod, to automatycznie OC by spadł?

screen

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:

Gainward 7900GT

Niezależnie czy w 2D czy 3D mam te same obroty wentylatora ( spory hałas )

Czy ktoś ma tak samo, a może wszystkie 7900GT tak mają ( miałem wcześniej 6600GT więc się trochę zdziwiłem ).

Oglądam sobie pościągane biosy pod Nibitorem 2.8a ( wygląda na to że ma obsługę 7900) i wszystkie mają ustawione różne obroty w 3D i 2D.

Drugi temat to ustawione MHz. Chyba tylko bios Asus miał różne taktowania w 3D i 2D reszta pokazuje te same?

Czy ktoś już zmieniał obroty wentylatora w biosie ( bo zmienianie w Expertool u mnie nie odnosi skutku)

Macie coś pewnego pod Wina do wgrywania biosa pod 7900 :) stary Gigabytowy program mi nie działa :).

 

Mam nadzieje że się nie powtórzyłem :), przebrnąłem przez całą dyskusje , ale nie wszystko już pamiętam :)

Edytowane przez housik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos dlaczego nie mozna w 7900 gt zrobic bios moda?

dlaczego nie wyszla jeszcze nowa edycja np: nibitora w ktorej mozna zrobic moda?

Z tego co sie orientuje to da sie zrobic bios moda ale on po prostu nie działa. tzn dajesz napięcie np na 1.4 w biosie ale na karcie masz dalej takie samo... to chyba takie złośliwe zabezpieczenie nvidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim Bliss-ie spalił sie na dziendoberek wiatrak hahaha,...mialem go 1 gdzień :) ale teraz pentagram siedzi na grafie wiec jest o wiele ciszej i chlodniej :)

Mam na półce XC-80 Cu i się zastanawiam czy go kupować. Nie wiem czy jest sens montować coś takiego . Mam monitor 15 lcd, jakoś nie jestem przekonany do porządnego oc dla rodzielczości 1024x768 :). Z tego co widzę to im mniejsza rozdzielczość tym mniejsze znaczenie ma grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE :!:, nie będzie można i jeszcze przez b. długi czas nie będzie można- parafrazując jednego usera z XS (jeden z tych którzy opracowali hardmod'a)

Moze Ty Greg_1 masz co do tego wiecej informacji?

napisales, ze nie bedzie mozna przez dlugi czas, czyli są szanse ze w przyszlosci sie to odblokuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytoczyłem tylko wypowiedź gostka z forum XS :), tylko po co czekać nie wiadomo ile skoro mod na 1.3 czy 1.4V jest banalnie prosty i można go usunąć tak że nie będzie po nim śladu :D

 

Ale IMO nie będzie można, skoro teraz nie można to dalczego możnaby np za 3mieś

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...