Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś może w jakich sklepach netowych można obecnie dostać Galaxy 7900GS z Zalmanem? Kiepsko teraz z dostępnością :-|

Czy sklep.abad.pl albo esc.pl są godne zaufania, bo zdaje się, że u nich idzie dostać karty?

Kiepsko z dostępnością bo kart nie ma w Action, pojawią się pewnie pod koniec tego tygodnia..oby. Co do sklepow, to z esc.pl sporo ludzi zamawia i jakos nie narzekają, jednak wątpie w to, ze te sklepy maja na stanie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec : skladaj SLI i jedziesz z koksem :D

 

Dual 7900GS

 

http://images2.fotosik.pl/187/7ccc4d4c847ac967med.jpg

 

a zebym to ja mial wplyw czy mi dadza karty czy tez nie :/ chetnie bym pomeczyl sli nawet na tych ze zwyklym coolerem, ale co z tego jak nie chca mi dac :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem co by się stało. Zes... nic by się nie stało przy tym samym Vcore, bo rdzeniowi by brakowało woltów. Ponad 700 byś nie wyszedł :wink:

Łomatko :mur: ale duzo wyczytałes w moim poscie, nawet tego zdania nie zrozumiałeś. Ja napisałem o sytuacji kiedy podkrecam proca, fsb, pamieć i podnosze V na karcie czyli wszystko naraz. Ech...

Edytowane przez michal_fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę z takimi na codzień (700/800). Nie widzę większych problemów w grach w rozdzielczości 1200. Mógłbym suwak pamięci przestawić na 900 ale zapomniałem jak to się przestawia na stałe i po każdym resecie kompa wracają na 800. Żadnych artów. Karta dla mnie idealna za tą kasę.

Bardzo ladny wynik na rdzeniu. Planuje zrobic u siebie moda. Ktora masz wersje tego gigabyte'a - ta pierwsza bez Zalmana, ktorej juz nie produkuja? Wlasnie mam ta wersje i dlatego pytam. Jakiego Vmoda zrobiles i jak: lutowales kabelki czy jakos inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten gto to normalny GTX tylko z obniżonymi taktami na memory, ponizej masz forum na ktorym jest troche topikow o tej karcie. Z wlasnego doswiadczenia powiem ci bo kupowalem ją w tym sklepie jednak była to wersja OcUK i bez zadnych problemow dawala sie podkrecic do poziomu gtx.

 

http://forums.overclockers.co.uk/forumdisp...mp;daysprune=30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTO 1000 zł za taka karte to juz sie robi bajer :) wiadomo za 1,5 miecha wchodzi DX10 to topowe teraz juz modele będą wycofywane a te co zostaną nieźle moim zdaniem powinny spaść z ceny bo nie znajda nabywcy bo juz se kupia te co obsługują dx10

A tu można zobaczyć co te gto potrafi pozdro

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=117064

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska

 

Musze uznać że karty 7900 gt to największy szajs na ziemi!!!!

 

Powiem tak : kupiłem używaną od pewnego gościa - włożyłem w bude i....... kaszana !!! spalił się układ zasilania.

Dostałem nówkę i co ?????........ w 3d marku 03 przy "ograch" wyskczyły mi arty (nie kszaki tylko takie jakby przedłużenia od każdego z ogrów do ekranu) dziwne!!

 

Wyłączyłem 3d marka i zresetowałem kompa i zapuściłem doom3 i wszystko smiga!!

 

Nie wiem jak u was ale ja juz nie kupie kart tej serii!!

 

A co myslicie o tych artach?

(nic nie kręcona ani gpu ani cpu ani ram nic!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://xtreview.com/articles.php?id=148

 

Tutaj jest test w którym ujety jest również GF7900GTO.... Można więc porównać jak wydapa na tle innnych kart.... Według mnie za tę cenę jest to rewelacyjna karta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiles format hdd?

 

 

 

Nowy hdd świerzy system!!

 

Ale właśnie ściagłem sobie nowe stery 91 48 extrim!!

I zrobiłem 3d 2005 z troche podkręconą i 8431 pkt.!!!!!!!

 

 

Wzystko poszło ok!! nie wiem dlaczego tak sie zachował przed chwiolą!!??

no nic i tak dziękuje

Edytowane przez dami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy warto teraz zmeniac karte z 7600GS Galaxy na 7900GS ?? czy moze poczekac te 2 miesiace i kupic juz wtedy cos pod DX10, bo w listopadzie bedzie juz premiera ze strony Nvidii. Chodzi mi o to zeby po prostu nie stracic na tym interesie za bardzo, bo jak wiadomo 7600GS od Galaxy kreci sie swietnie i spokojnie ciagnie wszystkie gry na prawie max detalach z powiedzmy ze z zachowaniem wystarczajacej plynnosci.

Edytowane przez Crusio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz tylko pytanie co jest bardziej opłacalne:

 

-7950GT za ~1250zł

 

czy

 

-7900GTO za ~1000zł

 

??? A co z awaryjnoscia układów zasilania, czy sąlepsze w/w modelach niz w 7900GT ?

Byłem w szoku jak zobaczyłem cenę 7900GTO :shock: . Przecież to GTX za tysiaka! Kupno 7950GT czy 7900GS z 512MB Ramu jest w tej sytuacji kompletnie nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy warto teraz zmeniac karte z 7600GS Galaxy na 7900GS ?? czy moze poczekac te 2 miesiace i kupic juz wtedy cos pod DX10, bo w listopadzie bedzie juz premiera ze strony Nvidii. Chodzi mi o to zeby po prostu nie stracic na tym interesie za bardzo, bo jak wiadomo 7600GS od Galaxy kreci sie swietnie i spokojnie ciagnie wszystkie gry na prawie max detalach z powiedzmy ze z zachowaniem wystarczajacej plynnosci.

Wiesz w cenie 7900GS nie znajdziesz w listopadzie Nvidii z Dx10 B-) lepiej teraz kupić 7900GS zawsze więcej potoków :wink: a z kupnem Dx10 radze poczekać troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie juz czekac na Galaxy z zalmanem, dzis u dystrybutora pojawiły się Gainward 7900GS GoldenSample, memki 1.2ns, chlodzenie wydaje się być ok...zamówiłem. Karte bede miał w piątek. Ostatni moj Gainward to był Ti200, spoko karta, mam nadzieje ze teraz się nie zawiode...aha, cena 581zł netto, czyli taka sama jak za Galaxy z Zalmanem.

 

EDIT:

 

256MB

Core - 500 MHz

Memory - 700 (DDR1400) MHz

 

tak wygląda:

Dołączona grafika

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj padł mi mój Galaxy 7900GS.Zaniosłem go do serwisu.Na miejscu go sprawdzili i od ręki wymienili na nowy model.to się nazywa profesionalne podejście do klienta.

Ile go używałeś?? Nie straszcie mnie bo się rozmyśle z 7900GS :(

 

Grzesiu jak będziesz miał tego Gainwarda to napisz jak Ci się sprawuje :D

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...